Cam Talbot a Adam Larsson
Aktualizováno Včera 08:44
nhl boj o stanley cup

Edmonton válí a jde do trháku. Predators v play off poprvé padli

Hokejisté Edmontonu vyhráli s Anaheimem druhý zápas 2:1 a ujali se v sérii vedení 2:0! Vůbec první prohru v letošním play off museli skousnout hráči Nashville, který prohráli v St. Louis 2:3, série je srovnaná 1:1 na zápasy.

NHL Smysl pro humor

Bývalý bitkař NHL a trenér Haiti: Smál se Ducks a nakopal je! VIDEO

Georges Laraque je živel. Bývalý bitkař NHL, který se za své spoluhráče pral v Montrealu, Pittsburghu či Edmontonu, zareagoval na vývoj play off. Ve videu ukázal, že jeho srdce tluče stále za Oilers, kteří vstoupili do čtvrtfinále proti Anaheimu vítězně. A co na to Laraque? V krátkém šotu se Kačerům prostě vysmál.

NHL Hokejová noc

Sobotka připravil vítězný gól, St. Louis postoupilo do čtvrtfinále!

Hokejisté St. Louis slaví po výhře 4:3 v prodloužení nad Minnesotou postup do čtvrtfinále play off NHL. Na rozhodující gól švédského útočníka Magnuse Paajarviho navíc přihrával Vladimír Sobotka. Po večerních zápasech slaví postup také New York Rangers a Edmonton.

NHL Boj o Stanley Cup

V play off NHL se nehraje, tam se bojuje. To dokázal ve večerním utkání mezi Columbusem a Pittsburghem mladík Zach Werenski. Teprve devatenáctiletý obránce to pukem schytal tvrdě pod oko. Ihned se pod ním udělala kaluž krve a celé se to neobešlo bez šití. Hráč Blue Jackets, který před tím dal jeden gól, se vrátil na led a zápas s dohrál s ochranným štítkem.

Play off NHL: Plekanec se Sobotkou slavili výhru i asistenci!

Krok od postupu do čtvrtfinále play off NHL jsou po včerejších zápasech Pittsburgh a St. Louis. Za druhý jmenovaný tým si vychutnal výhru 3:1 nad Minnesotou i Vladimír Sobotka, který si připsal i jednu asistenci. Stejně na tom byl i Tomáš Plekanec z Montrealu, jehož Canadiens vyhráli nad New York Rangers také 3:1 a i Plekanec na jednu branku nahrával.

video i tohle je hokej

Ošklivé zranění! Polák bude snít o Stanley Cupu jen na tribuně

Toronto se po letech dočkalo play off a pomohl k němu i český zadák Roman Polák. Jenže hned na začátku přišla smůla. V domácí hale už si o Stanley Cup ostravský rodák nezahraje. Ošklivě se zranil a sezona pro něj předčasně skončila.

Tomáš Satoranský a LeBron James
Aktualizováno 14.4. 2017 10:41
nova sport už je to tady

ROZPIS zápasů play-off NBA: Narazí Satoranský na LeBrona?

Základní část NBA je minulostí a všichni fanoušci už jsou natěšeni na vyřazovací část. Z pohledu českého fanouška je pozitivní, že letos můžeme v akci sledovat i Tomáše Satoranského v dresu Washningtonu. Wizards čeká první zápas s Atlantou, ale zajímavé budou i další duely, které můžete sledovat na stanicích Nova Sport.

Washington Capitals
Aktualizováno 14.4. 2017 07:36
nova sport play-off

Nashville překvapil Chicago, Washington otočil duel s Torontem

Hokejisté Nashvillu překvapivě zvítězili v prvním duelu play off NHL na ledě nejlepšího týmu Západní konference Chicaga 1:0 a v sérii vedou. Vítěz základní části Washington měl co dělat, ale nakonec otočil utkání s Torontem a zvítězil 3:2 v prodloužení.

Vladimír Sobotka
Aktualizováno 13.4. 2017 07:11

Sobotka opět mířil přesně! Pastrňák k výhře pomohl asistencí

Navrátilec Vladimír Sobotka byl opět hodně vidět. V zápase proti Minnesotě vstřelil gól, ale soupeř pak vyrovnal na 1:1. Zápas se stále hraje a prodlužuje se. Hokejisté Bostonu vezou první bod z Ottawy, kde se přihrávkou na výhře 2:1 podílel David Pastrňák. Na výhře San Jose 3:2 po prodloužení v Edmontonu podílel přihrávkou Tomáš Hertl.

Kometa Brno
Aktualizováno 11.4. 2017 10:46
extraliga to už je moc!

Finále za všechny prachy: V Brně za 1250?! Lidi zuří, vedení se hájí

Fanoušky hokejové Komety rozpálily do běla ceny lístků, které si klub účtuje během finálových zápasů extraligy. Za vstupenku na sezení tam fanoušci zaplatí až 1250 korun! Vedení klubu však argumentuje tím, že ceny prostě tak vysoké být musí.