Antonín Honejsek
22.10.
Hokej Česká extraliga

Zlínu utekl začátek. Berani se ale zvedli a otočili zápas s Libercem!

Hokejisté Zlín porazili v 16. kole extraligy Liberec 3:2 v prodloužení. Berani dokázali přerušit sérii tří porážek i přesto, že ještě na začátku 58. minuty byl na světelné tabuli stav 0:2. Pak ale snížil Roberts Bukarts a 16 vteřin před vypršením základní hrací doby Ralfs Freibergs. Obě trefy padly při hře Zlína bez brankáře. V čase 63:46 rozhodl útočník Antonín Honejsek. Bílí Tygři prohráli venku osmý z devíti zápasů.

Jakub Kindl
18.10.
posila i kvůli bráchovi

Floridu mění za extraligu! Zadáka, co hrál s Jágrem, zkouší Plzeň

Hokejová extraliga přivítá další známé jméno. Po pěti letech se na český led vrátí obránce Jakub Kindl, který v minulosti působil v NHL a hrál za Detroit či Floridu. Nově bude hráčem Plzně, kde potká i bratra Denise.

Michal Bulíř
15.10.

Liberec zvítězil po třech prohrách. Ke konci rozhodl Michal Bulíř!

Hokejisté Liberce porazili ve 13. kole extraligy Vítkovice 2:1 a připsali si teprve druhou výhru z posledních sedmi zápasů. Vítěznou branku vstřelil v 58. minutě v přesilové hře útočník Michal Bulíř. Ostravané nenavázali na páteční domácí výhru nad posledním Litvínovem (7:3) a prohráli šesté z posledních sedmi utkání.

HC Kometa Brno
aktualizováno 08.10.

Plzeň byla blízko prvnímu místu. Brno ale zápas otočilo a dál vede!

Šlágrem jedenáctého kola extraligy byl zápas mezi Plzní a Brnem. Hrálo se totiž o první místo v tabulce, které do té doby patřilo Kometě. Patřit bude ale i nadále, i když to tak dlouho nevypadalo. Brněnští hokejisté dokázali v Plzni utkání otočit a v prodloužení vyhráli.

Dominik Kubalík a Tomáš Kubalík
01.10.

9.kolo: Souboj bratrů Kubalíků, Brno v čele, Pardubice na dně!

Kompletní 9. kolo české nejvyšší soutěže nabídlo hned několik zajímavých duelů. V utkání mezi Plzní a Jihlavou proti sobě poprvé v kariéře stáli bratři Kubalíkové, na severu Čech bylo k vidění podkrušnohorské derby mezi Litvínovem a Chomutovem, ale hokejoví fanoušci také sledovali, jak si povedou trápící se Pardubice. Ty nestačily na Liberec a jsou na dně tabulky.

HC Plzeň
29.09.

Přímý souboj o čelo tabulky: Plzeň porazila Chomutov a je první!

8. kolo extraligy nabídlo přímý souboj o čelo tabulky. O to se utkal do té doby vedoucí Chomutov, který doma hostil Plzeň. Hosté však dokázali na severu Čech urvat tři body za výhru 4:1 a vystřídali na prvním místě Piráty. Nováček soutěže z Jihlavy otočil zápas s Vítkovicemi a vyhrál 4:2.

Kometa Brno - Sparta Praha
26.09.
extraliga dohrávka 6. kola

První souboj Brna a Prahy pro domácí! Kometa zdolala Spartu 2:1

Hokejisté brněnské Komety zdolali v dohrávce 6. kola Spartu Praha 2:1. Vyhráli tak první letošní vzájemný souboj, a to i navzdory tomu, že ještě v poslední minutě druhé třetiny prohrávali.

HC Škoda Plzeň
aktualizováno 24.09.
extraliga 7. kolo

Specialisté na "desítku"? Po Olomouci smetla Plzeň i Pardubice

Hokejisté Plzně podruhé v sezóně nastříleli svému soupeři deset branek. Poté, co tento přídel nadělili ve třetím kole Olomouci, spustili kanonádu i v kole sedmém do sítě Pardubic. Východočechy porazili 10:2.

Piráti Chomutov vs. HC Vítkovice
22.09.

Vítkovice porazily Piráty. Chomutov je i tak dál v čele!

Hokejisté Chomutova našli v 6. kole extraligy svého prvního přemožitele. Stali se jím hráči Vítkovic, kteří na severu vyhráli 2:1 v prodloužení. V čase 62:24 rozhodl slovenský útočník Radoslav Tybor. Chomutovští však zůstávají i nadále v čele tabulky a zároveň jsou stále jediným týmem, jež v každém svém vystoupení bodoval.

HC Oceláři Třinec vs. Bílí Tygři Liberec
21.09.

Oceláři porazili v předehrávce Liberec. Poskočili tak na 2. místo!

Třinečtí hokejisté porazili v předehrávce 6. kola Liberec 5:2 a posunuli se na průběžné druhé místo v tabulce. Vedoucí Chomutov má stejně bodů (13) ale k tomu zápas k dobru. Střelcem vítězného gólu byl v 45. minutě Jiří Polanský, který tak Ocelářům i v třetím domácím utkání sezony zajistil plný bodový zisk. Slezané proti Severočechům zvítězili teprve podruhé z posledních devíti utkání.