HC Sparta Praha
včera 19:00
Hokej Česká extraliga

Speciální dresy v extralize: Štěstí přinesly Chomutovu i Spartě!

Hrálo se 42. kolo extraligy a v rámci něj se představily dva týmy ve speciálních dresech. Chomutov vyměnil modročervenou kombinaci za doktorskou zelenou barvu. Výtěžek z těchto trikotů poputuje chirurgickému oddělení. Sparta zase vzdávala maskovanými dresy hold vojákům.

Radost hokejistů Sparty
16.01.
Konečně vítězství

Extraliga: Sparta přetrhla sérii nezdarů, Kometa opět vyhrála

Dvěma dohrávkami pokračovala ve středu hokejová extraliga. Sparta zabrala a ze souboje s Hradcem Králové sebrala dva body, brněnská Kometa si zase připsala devátý triumf v řadě.

Jiří Šlégr
aktualizováno 14.01.
hokej 40. kolo

Léčba Šlégrem Litvínov neprobírá, Kometa vyhrála v Třinci

Ve 40. kole hokejové extraligy prohráli hráči Litvínova i druhý zápas pod vedením Jiřího Šlégra, jenž na pozici hlavního kouče nahradil odvolaného Radima Rulíka. Naopak Kometa pokračuje v krasojízdě.

Plzeň
07.01.

Plzeň zdolala Liberec a upevnila si první místo. Vyhrál i druhý Hradec!

Lídr extraligové tabulky z Plně hostil v rámci 38. kola Liberec. Bílí Tygři na začátku druhé třetiny vedli 2:1, ale pak už kralovali jen domácí. Indiáni nakonec vyhráli 4:2 a vítěznou branku vstřelil obránce Jakub Kindl. Vyhrál i druhý Hradec Králové, který si z Jihlavy odvezl vítězství 3:1.

Marek Hrbas
03.01.
hokej 36. kolo extraligy

Extraliga: Vítkovice zdolaly Plzeň, Sparta klopýtla s Třincem

Ve středu bylo na programu kompletní 36. kolo hokejové extraligy. Kdo se radoval z vítězství a kdo skončil v poli poražených?

Marek Čiliak
30.12.
extraliga hokejová extraliga

Vítkovická vítězná série skončila: Kometa jí nedovolila dát gól

Hokejisté Komety Brno zvítězili v utkání 35. kola extraligy ve Vítkovicích 1:0 a ukončili tak sérii devíti výher domácích. Utkání rozhodl v 54. minutě Jan Hruška, čtvrté čisté konto v sezoně si připsal Marek Čiliak.

Chomutov vs. Plzeň
28.12.

Chomutov bez Laca, chytal za něj nováček. Proti Plzni má dva body!

Hokejisté Chomutova hostili ve 34. kole vedoucí Plzeň. Piráti se navíc museli poprvé v sezoně obejít bez své brankářské jedničky Jána Laca, který odešel do Sparty. Dlouho to vypadalo, že hosté odvezou domů tři body. Jenže závěr byl hodně divoký. Chomutovští ze stavu 2:5 šli do vedení 6:5, ale v poslední minutě zachránil Indiány David Stach, který poslal zápas do prodloužení. V něm rozhodl o výhře domácích Ivan Huml.

František Výborný
aktualizováno 10.12.
hokej Hokejová extraliga

Hokejová Sparta tápe, tentokrát nestačila na Litvínov

Hokejisté Litvínova zvítězili v 30. kole extraligy na ledě Sparty 6:3 a ukončili sérii čtyř porážek. O své výhře rozhodli zejména v přesilových hrách, ve kterých se prosadili třikrát. Dva góly vstřelil František Lukeš. Pražané, kteří dnes dvakrát inkasovali při power play, si před reprezentační přestávkou připsali třetí nezdar.

Radek Smoleňák
aktualizováno 06.12.

Smoleňák se má vrátit do Česka. Měl by podepsat v Hradci Králové

Hokejový útočník Radek Smoleňák podepsal podle deníku Sport v Hradci Králové. Český reprezentant skončil před pár dny v týmu Slovanu Bratislava, jelikož mu bylo oznámeno, že se nevejde do prvních třech formací.

HC Dukla Jihlava
04.12.

Násilnosti fanoušků v Jihlavě: Hrozí jim pokuty i vězení! VIDEO

Extraligový zápas 27. kola mezi Duklou Jihlava a Mladou Boleslaví provázely rvačky mezi fanoušky a také ochrankou. Klid nebyl ani po skončení utkání. Pro některé fanoušky bude mít jejich řádění policejní dohru. Některým agresorům hrozí pokuty v řádech tisíců, ale pokud jejich jednání bude překvalifikováno jako výtržnictví, může jim v krajním případě hrozit i vězení.