Hokejová extraliga Sparta - Chomutov
16.11.
nářez hokejová extraliga

To byla kanonáda! Poslední Chomutov nadělil Spartě búra!

Hokejisté Chomutova doslova šokovali extraligu a uštědřili nepříjemný debakl pražské Spartě. Piráti doma vyhráli nad favoritem přesvědčivě 5:0 a gólman Justin Peters poprvé v české nejvyšší soutěži udržel čisté konto.

Hokejová liga: Třinec - Liberec
04.11.
hokejová extraliga

Šlágr pro Oceláře! Čtyřmi góly během třetiny přejeli Liberec

Třinečtí hokejisté zvítězili v 17. kole extraligy nad vedoucím Libercem 5:3. Oceláři prohrávali po gólech Marka Kvapila po první třetině 0:2, ale otočili skóre mezi 24. až 36. minutou na 4:2. Na obratu se podílel dvěma trefami proti svému bývalému klubu útočník Vladimír Svačina.

Tyler Redenbach
02.11.
Hokej česká extraliga

Tabulku nově vede Liberec, Bílí Tygři porazili těsně Chomutov!

Hokejisté Liberce zvítězili v 16. kole extraligy nad posledním Chomutovem 2:1 a vyhoupli se do čela tabulky, kterou vedou o skóre před druhou Spartou a třetím Hradcem Králové. Piráti prohráli potřetí za sebou a celkově už potřinácté v sezoně.

Karlovy Vary porazily Boleslav 1:0
aktualizováno 30.10.
Hokejová extraliga

Vary prodloužily vítěznou šňůru, Kometa ve šlágru zdolala Plzeň

Spanilou jízdu zažívají hokejisté Karlových Varů. Hubenou výhrou 1:0 nad Mladou Boleslaví protáhli svou vítěznou šňůru už na šest zápasů. Naopak Hradec Králové se po skvělém startu zabrzdil. Naposledy ztratil body s Chomutovem, který porazil až v prodloužení. Ve šlágru kola vyhrála Kometa v Plzni 4:2.

Jiří Smejkal
28.10.

Sparta vyhrála v Hradci po obratu 3:2 a stále vede tabulku extraligy!

Hokejisté pražské Sparty uspěli ve 14. kole extraligy v přímém souboji o první místo na ledě Hradce Králové, po dokonalém obratu vyhráli 3:2 a vedou o tři body před nově druhým Libercem. Mountfieldu sice zajistili v první třetině dvoubrankový náskok Tomáš Vincour a Lukáš Vopelka, ale Sparta výsledek v závěrečném dějství otočila. Po gólech Jana Buchteleho a Jiřího Smejkala rozhodl v čase 55:53 v přesilové hře obránce Petr Kalina.

Marek Trončinský
aktualizováno 26.10.
Hokej Česká extraliga

V derby padlo deset gólů: Z výhry se v Hradci radovaly Pardubice!

Fanouškům Hradce Králové se z pátka na sobotu nebude klidně spát. Mountfield totiž v derby podlehl Pardubicím 4:6 a promarnil tak i zároveň šanci dostat se do čela ligové tabulky. To ostatně nezvládla ani Plzeň, která zase ve východočeském derby podlehla 1:3 Plzni.

Miloš Holaň
25.10.
extraliga přišlo to před derby

Pardubice vyhodily kouče. Místo Holaně povede tým skaut

Trenér Miloš Holaň skončil po sérii špatných výsledků na střídačce hokejistů extraligových Pardubic. Dynamo povedou dočasně Břetislav Kopřiva s dosavadním asistentem Otakarem Janeckým. Již v pátek čeká mužstvo pod jejich vedením první východočeské derby sezony na ledě Hradce Králové.

Sparta prohrála s Litvínovem
23.10.

Litvínov utnul černou sérii porážek, chytil se na Spartě

Hokejisté Litvínova zvítězili v předehrávce 24. kola extraligy v pražské O2 areně nad vedoucí Spartou 2:1 a ukončili sérii čtyř porážek. Díky vítězné brance Martina Hanzla v početní výhodě se Verva posunula na páté místo tabulky. Sparta sice od 11. minuty vedla díky jubilejní 200. trefě Lukáše Pecha v extralize, ale před polovinou utkání zahájil obrat v přesilové hře František Lukeš.

21.10.

Spartě přinesly štěstí speciální dresy, otočila zápas proti Kometě!

Hokejisté Sparty díky dokonalému obratu zdolali ve 12. kole extraligy mistrovskou Kometu Brno 4:2 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Hosté naopak poprvé v sezoně vyšli ve dvou duelech za sebou bodově naprázdno. Teprve druhé vítězství Sparty z posledních devíti vzájemných duelů s Kometou sledovala v O2 areně nejvyšší návštěva této sezony extraligy 15.471 diváků.

Hokejisté Třince
aktualizováno 19.10.

Jágr sledoval prohru Třince, Hradec zůstává po obratu první

Ani Jaromír Jágr na tribuně nepomohl. Třinec prohrál s Plzní 3:2. Z krize se nemůže dostat Mladá Boleslav, ani Chomutov. Naopak Hradec Králové se dál veze na vítězné vlně. Naposledy to schytaly Vítkovice poměrem 4:1.