Bratři Zohornové rozhodli o výhře nad Finskem
09.02.
Skvělý výkon Euro Hocke Tour

Hokejová paráda: Češi si poradili i s Finskem, vyhráli Švédské hry!

Čeští hokejisté vyhráli na Švédských hrách ve Stockholmu nad Finskem 3:1 a s plným počtem bodů ze dvou zápasů mají už jistotu vítězství v turnaji. O tříbrankové vedení se postarali Petr Holík, Hynek Zohorna a Jiří Sekáč, debutujícímu gólmanovi Romanu Willovi sebral čisté konto 12 minut před koncem Ville Pokka.

Miloš Říha nominoval na Švédské hry
04.02.
Hokejová reprezentace Poslední změny

Říha má první omluvenky, ve Švédsku budou hrát tři bratři

Pouze s dvaceti hráči z původní nominace se sešla česká hokejová reprezentace v Praze před Švédskými hrami, na kterých bude od čtvrtka do neděle ve Stockholmu bojovat se Švédskem, Finskem a Ruskem. Kouč Miloš Říha nemůže na třetím dílu Euro Hockey Tour nakonec počítat s obránci Ondřejem Němec z Komety Brno a Ondřejem Vitáskem z Kunlunu z KHL a útočníkem Michalem Birnerem z Liberce. Další trio hráčů z KHL si ještě plní klubové povinnosti.

Fotbalisté Japonska prohráli finále Asijského poháru
aktualizováno 02.02.
Fotbal Národ gentlemanů

Frajeři z Japonska! Po prohraném finále nechali v šatně krásný vzkaz

Kdyby se takhle chovali všichni sportovci, bylo by na světě krásně. Fotbalisté Japonska prohráli ve finále Asijského poháru s Katarem, místo smutku a rozhořčení přišlo ale krásné gesto.

Prásk.tv píše:

Lionel Messi - 6
čtěte o tématu reprezentace na Prásk.tv
Česká fotbalová reprezentace
01.02.
Fotbal Zápas snů

Za kolik na Brazílii? Svaz odtajnil ceny vstupenek!

Přijede Brazílie! Zpráva, která nadchla všechny české fotbalové fanoušky. Ti se jen obávali, za kolik se na zápas snů podívají. A ceny vstupenek jsou odtajněny! Na Marcela a spol. se diváci dostanou už od 990 korun.

aktualizováno 29.01.
Reprezentace Euro Hockey Tour

Říhova nominace: Vrací se Kovář, premiéru zažije Koblížek

Útočník Radek Koblížek z Kärpätu Oulu bude debutovat na únorových Švédských hrách ve Stockholmu v české hokejové reprezentaci. Jednadvacetiletý odchovanec Komety Brno je jediným nováčkem v šestadvacetičlenném výběru kouče Miloše Říhy staršího na třetí díl Euro Hockey Tour v sezoně.

Cristiano Ronaldo
07.01.
Fotbal Mezinárodní střelci

Ind Chhetri přeskočil v tabulce střelců Messiho, vede Ronaldo!

Nejlepším reprezentačním střelcem, který stále ještě aktivně hraje na profesionální úrovni, je stále Cristiano Ronaldo. Ten vstřelil za Portugalsko napříč soutěžemi a turnaji 85 mezinárodních branek. Druhé místo od včerejška okupuje Sunil Chhetri z Indie, přeskočil tak doposud druhého Lionela Messiho.

Češi smazali tříbrankovou ztrátu
aktualizováno 13.12.
hokej Euro Hockey Tour

Češi zvládli vymazat tříbrankovou ztrátu, obrat dokonali v nájezdech

Čeští hokejisté vstoupili do turnaje Channel One Cup výhrou 4:3 nad Finskem po samostatných nájezdech. Finové doma v Tampere vedli po dvou třetinách už 3:0, jenže hosté se nevzdali a vynutili si prodloužení zápasu.

Los kvalifikace ME 2020
aktualizováno 02.12.
Fotbal Mistrovství evropy

Atraktivní a přijatelný los. Češi znají soupeře pro kvalifikaci

Čeští fotbalisté se v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2020 utkají v pětičlenné skupině A s Anglií, semifinalistou posledního mistrovství světa a světovým šampionem z roku 1966. Dalšími soupeři jsou Bulharsko, Černá Hora a Kosovo. Rozhodl o tom dnešní los v Dublinu.

Češi zdolali Německo
aktualizováno 01.12.
Florbal Mistrovství světa

Češi zahájili domácí šampionát výhrou, Němci dlouho vzdorovali

Čeští florbalisté vstoupili do domácího mistrovství světa v Praze výhrou nad Německem 10:5. Tým finského kouče Petriho Kettunena před 12.326 diváky v O2 areně sice třikrát prohrával, ale třemi góly mezi 36. a 40. minutou získal vedení 5:3 a definitivně zlomil odpor soupeře.

České házenkářky nezvládly vstup do ME
01.12.
házená Mistrovství evropy

Češky na úvod šampionátu padly s Rumunskem, postup se vzdálil

České házenkářky ve svém prvním utkání na evropském šampionátu ve Francii podlehly favorizovanému Rumunsku 28:31. Vzdálil se jim postup. K němu potřebují ve skupině hrané v Brestu bodovat ve zbylých dvou zápasech s obhájkyněmi titulu z Norska a s Německem.