Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Darius Kasparaitis
12.11.
hokej Nevídaný debut

Někdejší hvězda NHL si ve 45 letech střihla debut v reprezentaci

Nestárnoucí Jaromír Jágr se ve 45 letech ještě prohání v Calgary, další slavný hráč NHL si v témže věku dokonce odškrtl premiéru v reprezentaci! O koho jde a jak jeho debut dopadl?

Karel Jarolím
11.11.
fotbal

Čtvrtá výhra v řadě! Na triumf nad Katarem se však Češi natrápili

Čeští fotbalisté vyhráli miniturnaj v Dauhá, kde po Islandu porazili i domácí Katar 1:0. Jediný gól utkání dal v 15. minutě po rohovém kopu Antonín Barák.

Roman Berbr
08.11.
fotbal Drsná kritika

Berbr zaútočil na kolegu: Zlámal vůbec nepracuje!

Dlouho o něm nebylo slyšet, už však zase pálí ostrými! Druhý místopředseda FAČR a faktický šéf českého fotbalu Roman Berbr se zhurta pustil do svého kolegy ze svazu Zdeňka Zlámala. Obvinil ho, že vůbec nepracuje, takže všechno musí dělat on!

Prásk.tv píše:

Lionel Messi - 6
čtěte o tématu reprezentace na Prásk.tv
Josef Jandač
08.11.
hokej Porážka se Švédy

Češi vedení na Karjale neudrželi, z vítězství se raduje Švédsko

Čeští hokejisté vstoupili do turnaje Karjala porážkou s domácím Švédskem 3:5, přestože v Örebro dvakrát vedli. O úvodní gól výběru kouče Josefa Jandače se postaral Jakub Nakládal a oslavil tak premiéru v národním týmu v roli kapitána. Další branky obstarali Michal Birner a Lukáš Radil. Útočník Jan Kovář odehrál 100. zápas v reprezentačním dresu.

Pavol Demitra
14.10.
Rodina Sportovní geny

Zesnulý Demitra by byl pyšný. Jeho syn Lucas je v reprezentaci!

Jméno Demitra se zase objeví na dresu slovenského národního týmu. A nejde o shodu jmen, ale o pokračování slavného sportovního rodu. Syn Pavola Demitry, zesnulého hokejisty z Jaroslavle, byl vybrán do fotbalové reprezentace do 15 let.

Jaromír Jágr
06.09.
Hokej Téma nároďák

V reprezentaci končím. Pak se Jágr vrátil. Kolikrát to už udělal?

Jaromír Jágr má za sebou bohatou reprezentační kariéru. Na olympiádě odehrál 28 zápasů a byl u zisku zlata v Naganu i bronzu v Turíně. Co se týče mistrovství světa, tak to Jágr vyhrál s národním týmem dvakrát a dvakrát byl třetí. Do toho Světové poháry a tak dále. Jenže toto téma už slavná osmašedesátka uzavřela, i když teď zase otevřela. A není to takto poprvé…

Jaromír Jágr
06.09.
Slavná 68 Promluvil

Jágr vše uvedl na pravou míru: Takhle to myslel s olympiádou!

V posledních hodinách se velmi hlasitě mluví o tom, že by se Jaromír Jágr objevil znovu v české reprezentaci na olympijských hrách. Svůj zájem o turnaj pod pěti kruhy přiznal teď i svým fanouškům na facebooku, ale vše uvedl na pravou míru.

Na zápas ČR - Německo vyprodáno nebylo
04.09.
fotbal téma mezi fanoušky

Ceny lístků? Na Čechy měli Němci levněji, v Norsku je dráž!

Zápas české reprezentace proti Německu v rámci fotbalové kvalifikace o mistrovství světa je sice už minulostí, mezi fanoušky se ale pořád diskutuje o cenách lístků. Ty totiž byly nastaveny podle řady z nich neúměrně vysoko.

ČR - Slovensko
24.08.
příprava po prohře výhra

Odplata v derby vyšla! Čeští hokejisté porazili Slovensko 2:1

Český reprezentační výběr oplatil hokejistům Slovenska porážku ze včerejšího utkání a v Žilině tentokrát vyhrál 2:1.

Karel Jarolím
aktualizováno 22.08.
reprezentace nominace

Jarolím překvapil! Do nároďáku povolal nováčky, Schick chybí!

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím oznámil nominaci na nadcházející kvalifikační zápasy s Německem a Severním Irskem.