česká hokejová střídačka
aktualizováno 13.12.
hokej Hattrick střelce

Čeští hokejisté obrátili souboj s Finskem, Růžička dal hattrick

Čeští hokejisté porazili na úvod turnaje Channel One Cupu v Praze Finsko 3:2 v prodloužení. Seveřané vedli od konce první části až do poloviny třetí třetiny 2:0, ale útočník Martin Růžička pak během 82 vteřin vyrovnal a v čase 61:04 dokonal hattrick.

Daniel Kunce
aktualizováno 09.12.
Hokejista Daniel Kunce

Smrtelná nehoda: Exreprezentant Německa havaroval v Olomouci!

Bývalý hokejový obránce Daniel Kunce měl vážnou dopravní nehodu v centru Olomouce. Rodák ze Šumperka, který reprezentoval Německo, se podle deníku iDnes.cz vážně zranil. Jeho spolujezdkyně však zemřela. Ve vysoké rychlosti narazil účastník tří mistrovství světa a dvou olympiád se svým luxusním Mercedesem do sloupu. Předek vozidla prakticky zmizel.

Darius Kasparaitis
12.11.
hokej Nevídaný debut

Někdejší hvězda NHL si ve 45 letech střihla debut v reprezentaci

Nestárnoucí Jaromír Jágr se ve 45 letech ještě prohání v Calgary, další slavný hráč NHL si v témže věku dokonce odškrtl premiéru v reprezentaci! O koho jde a jak jeho debut dopadl?

Čtvrtá výhra v řadě! Na triumf nad Katarem se však Češi natrápili

Čeští fotbalisté vyhráli miniturnaj v Dauhá, kde po Islandu porazili i domácí Katar 1:0. Jediný gól utkání dal v 15. minutě po rohovém kopu Antonín Barák.

Roman Berbr
08.11.
fotbal Drsná kritika

Berbr zaútočil na kolegu: Zlámal vůbec nepracuje!

Dlouho o něm nebylo slyšet, už však zase pálí ostrými! Druhý místopředseda FAČR a faktický šéf českého fotbalu Roman Berbr se zhurta pustil do svého kolegy ze svazu Zdeňka Zlámala. Obvinil ho, že vůbec nepracuje, takže všechno musí dělat on!

Josef Jandač
08.11.
hokej Porážka se Švédy

Češi vedení na Karjale neudrželi, z vítězství se raduje Švédsko

Čeští hokejisté vstoupili do turnaje Karjala porážkou s domácím Švédskem 3:5, přestože v Örebro dvakrát vedli. O úvodní gól výběru kouče Josefa Jandače se postaral Jakub Nakládal a oslavil tak premiéru v národním týmu v roli kapitána. Další branky obstarali Michal Birner a Lukáš Radil. Útočník Jan Kovář odehrál 100. zápas v reprezentačním dresu.

Pavol Demitra
14.10.
Rodina Sportovní geny

Zesnulý Demitra by byl pyšný. Jeho syn Lucas je v reprezentaci!

Jméno Demitra se zase objeví na dresu slovenského národního týmu. A nejde o shodu jmen, ale o pokračování slavného sportovního rodu. Syn Pavola Demitry, zesnulého hokejisty z Jaroslavle, byl vybrán do fotbalové reprezentace do 15 let.

Jaromír Jágr
06.09.
Hokej Téma nároďák

V reprezentaci končím. Pak se Jágr vrátil. Kolikrát to už udělal?

Jaromír Jágr má za sebou bohatou reprezentační kariéru. Na olympiádě odehrál 28 zápasů a byl u zisku zlata v Naganu i bronzu v Turíně. Co se týče mistrovství světa, tak to Jágr vyhrál s národním týmem dvakrát a dvakrát byl třetí. Do toho Světové poháry a tak dále. Jenže toto téma už slavná osmašedesátka uzavřela, i když teď zase otevřela. A není to takto poprvé…

06.09.
Slavná 68 Promluvil

Jágr vše uvedl na pravou míru: Takhle to myslel s olympiádou!

V posledních hodinách se velmi hlasitě mluví o tom, že by se Jaromír Jágr objevil znovu v české reprezentaci na olympijských hrách. Svůj zájem o turnaj pod pěti kruhy přiznal teď i svým fanouškům na facebooku, ale vše uvedl na pravou míru.

Na zápas ČR - Německo vyprodáno nebylo
04.09.
fotbal téma mezi fanoušky

Ceny lístků? Na Čechy měli Němci levněji, v Norsku je dráž!

Zápas české reprezentace proti Německu v rámci fotbalové kvalifikace o mistrovství světa je sice už minulostí, mezi fanoušky se ale pořád diskutuje o cenách lístků. Ty totiž byly nastaveny podle řady z nich neúměrně vysoko.