Alexander Rossi vede v Poconu
dnes 02:48
IndyCar Pocono Raceway

V Poconu dominoval Rossi a zdramatizoval šampionát IndyCar

Američan Alexander Rossi nenašel přemožitele v závodě IndyCar Series na 500 mil na oválu Pocono Raceway. Rossi vyhrál podruhé v řadě a náskok Scotta Dixona v čele šampionátu stáhl na 29 bodů. Druhý dojel vítěz Indy500 a předchozích dvou závodů v Poconu Will Power. Dixon byl třetí. Závod poznamenala těžká nehoda v jeho úvodu, po níž musel přepravit vrtulník do nemocnice Roberta Wickense.

Nehoda v Poconu
aktualizováno dnes 09:58
Závod byl zastaven

Šílená nehoda v IndyCar! Pro Wickense musel přiletět vrtulník

Jen pár kol stihli odjet piloti IndyCar Series na oválu Pocono Raceway. Krátce po startu došlo ke kontaktu kol vozů Roberta Wickense a Ryana Hunter-Reaye. Wickensův vůz se odlepil od dráhy, narazil do záchytného plotu a od něj se odrazil zpátky na dráhu. Podle INDYCAR byl po nehodě Wickens při vědomí. Do nemocnice jej odvezl vrtulník.

Ott Tänak
včera 14:11
wrc mistrovství světa

Estonec Tänak má sezónní hattrick! Triumfoval i na Německé rally

Estonský jezdec Ott Tänak obhájil vítězství v Německé rallye a oslavil třetí triumf v této sezoně mistrovství světa. Pilot Toyoty uhájil v závěrečné třetí etapě první místo před dotírajícím Belgičanem Thierrym Neuvillem, vedoucí muž šampionátu zaostal na druhém místě o 39,2 sekundy.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher a Philippe Streiff - 1
čtěte o tématu motorsport na Prásk.tv
Will Power získal v Poconu pole position
včera 02:53

Ovál ve tvaru trojúhelníku! Kvalifikaci v Poconu vyhrál Power

Sezóna americké série IndyCar se pomalu chýlí ke svému konci. Zbývají ještě čtyři závody a první z nich se jede na oválu Pocono Raceway již v neděli. Trať měří 2,5 míle a kvalifikaci na 500mílový závod vyhrál vítěz letošní Indy500 Will Power. Vyrovnal se díky tomu v historických tabulkách legendárnímu A.J. Foytovi.

Jakub Kornfeil
aktualizováno 11.08.
MotoGP Velká cena Rakouska

Kornfeil nenavázal na povedené Brno. V kvalifikaci byl třináctý!

Minulý týden byl pro Jakuba Kornfeila snový. Na Masarykové okruhu se mu dařilo vše, na co sáhl. Vždyť díky úspěšné kvalifikaci startoval v závodě z pole position. V Rakousku na tento výkon bohužel nenavázal a skončil třináctý. Závod třídy Moto3 je na programu zítra ve Spielbergu a vy ho budete moci sledovat živě na stanici Nova Sport 1 od 10:50.

Nehody mechaniků na NASCAR
aktualizováno 06.08.
video boj o setinky

Mechanici v ohrožení! Karamboly přežili, ale měli velké štěstí!

V závodech Nascar v New Yorku byly k vidění hned dvě kuriózní nehody v boxech během jediného odpoledne. Chybělo málo a pří výjezdech ze zastávek mohli mechanici utrpět ošklivá zranění. Problémy se nevyhnuly ani vítězi závodu Chase Elliotovi.

Valentino Rossi na Velké ceně České republiky
aktualizováno 01.08.
video velká cena české republiky

Rossi a spol. míří do Brna! To se stane hlavním městem motorismu!

Už jen desítky hodin zbývají do startu velkého motoristického svátku Česka. V Brně začne v pátek mistrovství světa silničních motocyklů, největší sportovní akce u nás. A čeká se až 200 tisíc diváků.

Alexander Rossi v Ohiu
30.07.
IndyCar Mid-Ohio

Strhující závod IndyCar: 114 předjetí na trati a triumf Rossiho

Reklama na IndyCar, tak by se dal krátce charakterizovat závod na Mid-Ohio Sports Car Couse. Ačkoliv trať historicky nepatří k těm, kde se hodně předjíždí, letošní ročník s novými vozy byl naprosto výjimečný. Fanoušci viděli přes 100 předjetí na dráze a sledovali triumf Američana Alexandera Rossiho, který se v pořadí šampionátu posunul na druhou příčku.

Mick Schumacher
29.07.
geny prostě nostalgie

Schumacher zase vítězí! První triumf mladého Micka přišel ve Spa

Tak už se dočkal a fanoušci rodu Schumacherů také. Devatenáctiletý Mick slaví svůj první velký triumf. Opanoval závod Formule 3 na legendárním Circuit de Spa Francorchamps.

Alexander Rossi vyhrál pole position
29.07.

Kvalifikaci IndyCar v Ohiu ovládl Rossi, stačilo mu jediné kolo

Američan Alexander Rossi odstartuje do nedělního závodu IndyCar Series na okruhu Mid-Ohio Sports Car Course z pole position. K prvnímu místu na startu mu stačilo jediné perfektní kolo, které zajel v závěrečné části kvalifikace. Favorizovaný Dixon doplatil na nehodu jiného jezdce v prostřední části kvalifikace a odstartuje z devátého místa.