Václav Pech v magazínu Czech rally
aktualizováno včera 13:24

V dalším díle nového pořadu Czech rally 2018 se podíváme na rally Šumava, nebo za legendárním českým závodníkem Václavem Pechem.

Alexander Rossi vyhrál v Long Beach
16.04.
IndyCar Závod v Long Beach

Rossi neměl soupeře. Bourdais předvedl supermanévr! VIDEO

Američan Alexander Rossi vyhrál závod IndyCar Series v Long Beach a ujal se po třech závodech vedení v šampionátu. Rossi byl během celého víkendu naprosto dominantní. Mluví se ale i o vítězi úvodního letošního závodu Sébastienu Bourdaisovi. Francouz v souboji s Dixonem předvedl skvělý předjížděcí manévr, doplatil ale na některé, z jeho pohledu kontroverzní, rozhodnutí vedení závodu.

Alexander Rossi vyhrál pole position
15.04.
indycar Long Beach

Rossi triumfoval v kvalifikaci. Má šanci na unikátní hattrick

Američan Alexander Rossi vyhrál kvalifikaci na nedělní závod IndyCar Series na historickém městském okruhu v Long Beach. Na trati, které se přezdívá americké Monako, vyhrál Rossi i dva ze tří tréninků. Po vítězství v Indianapolisu a Watkins Glen si může připsat svůj třetí triumf.

Pláže, palmy a rychlá auta – to je „americké Monako“ Long Beach

Tento víkend má šampionát IndyCar Series na programu jeden z nejtradičnějších podniků. Závod na městském okruhu v Long Beach na předměstí Los Angeles. Trať se vine podél nábřeží a pro podobnost se slavným evropským okruhem v Monte Carlu se jí přezdívá „americké Monako“.

Josef Newgarden vítězí ve Phoenixu
08.04.
Indycar Závod ve Phoenixu

Slaví obhájce titulu Newgarden, dva piloti srazili vlastní mechaniky

Loňský šampion Josef Newgarden se v úvodu letošní sezóny ujal vedení šampionátu. První triumf si připsal v sobotu večer ve druhém závodě sezóny ve Phoenixu. Senzační výkon předvedli také další dva piloti, kteří se postavili na stupně vítězů, nováček Wickens dojel druhý a třetí Rossi dokázal překonat penalizaci.

Sebastien Bourdais po vítězství v kvalifikaci ve Phoenixu
07.04.
indycar Kvalifikace

Bourdais se nese na vítězné vlně, ve Phoenixu vyhrál kvalifikaci

Francouz Sébastien Bourdais zažívá opět skvělý vstup do sezóny. Po vítězství v prvním závodě v St. Petersburgu se mu podařilo vyhrát i kvalifikaci na druhý závod ve Phoenixu. Z první řady s ním odstartuje jeho krajan Simon Pagenaud, který vloni závod ve Phoenixu vyhrál.

IndyCar během testů ve Phoenixu
07.04.
indycar Poprvé na oválu

Tohle jinde neuvidíte: Auta těsně u sebe a rychlost přes 300 km/h!

Druhý závod čeká o víkendu piloty IndyCar Series. Bude to ale úplně jiná disciplína ve srovnání s tím, co jsme viděli před měsícem v St. Petersburgu. Celý kolotoč IndyCar se poprvé letos přesunul na ovál, kde piloty dělí jen centimetry od jiných vozů a ochranné zdi. Auta se přitom po trati prohánějí v rychlostech okolo 300 km/h. To jinde než v IndyCar neuvidíte!

Magazín Czech rally 2018
aktualizováno 01.04.
magazín novinka pro fanoušky

Radek Mazal: Nový pořad o české rally na Nova Sport bude bavit!

Neopakovatelný zvuk motorů, vůně benzínu a spálených pneumatik, k tomu tisícovky nadšených fanoušků. Taková byla první soutěž nové sezony Mistrovství České republiky v rally ve Valašském Meziříčí. Je až nečekaně krásné počasí a my točíme nový sportovní pořad na Nova Sport - Czech rally 2018!

Michael Schumacher a jeho manželka
24.03.
Rodina legendy Stále věří

Rodina Michaela Schumachera děkuje fanouškům: Čeho si váží?

29. prosinec 2013 se stal černým dnem pro všechny Schumacherovy fanoušky. Při lyžovačce ve francouzském Meribelu měl německý šampion upadnout a náraz hlavy do skály znamenal konec jeho úsměvů. Od té doby je v umělém spánku a fanoušci chtějí vědět, jaký je jeho stav. Rodina si však mnohých z nich váží, jelikož jsou empatičtí a trpěliví. Za to teď v oficiálním prohlášení mnohým poděkovala.

Polská rally 2
20.03.
Polsko To jste ještě neviděli

Divoká rally: Jezdec málem sejmul diváky, ti mu pak pomohli na trať!

Závod rally s názvem Darvit Walimska Wiosna 2018 se mnohým fanouškům motorsportu zapíše do paměti na dlouhou dobu. Jezdec Marcin Szatanik s historickým Fiatem 126p v zatáčce vyjel z trati a jeho vozidlo skončilo ve škarpě. Stalo se to jen kousek od diváků, kterým se naštěstí nic nestalo. Ti navíc nelenili a ihned běželi k místu nehody, aby Fiata dostali zpátky na trať. To se jim povedlo a Szatanik vesele pokračoval v závodě.