Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ondřej Klymčiw
včera 22:36
Drén do plic Jak je na tom?

Klymčiw prodělal další operaci, jeho stav se zlepšuje

Zraněný motocyklista Ondřej Klymčiw prodělal v peruánské Limě další avizovanou operaci, při níž mu chirurgové zavedli drén do plic. Jeho zdravotní stav se naštěstí neustále zlepšuje.

Milan Engel
17.01.
Zranění Rallye Dakar

Další zranění na Dakaru! Odstoupil motocyklista Engel

Krátce po Gabriele Novotné se na Rallye Dakar zranil další český reprezentant. V 11. etapě totiž ze závodu odstoupil náš dosud nejlepší motocyklista Milan Engel.

Gabriela Novotná
17.01.
smůla bojovala do konce

Krutých 90 km se zlomenou klíční kostí! Pak českou hrdinku zastavili

Motorkářka Gabriela Novotná na Dakaru předčasně končí. První česká závodnice historie rally si zlomila klíční kost 90 kilometrů před cílem 10. etapy. Do cíle sice dojela, ale další pokračování jí rozmluvili lékaři.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher a Philippe Streiff - 1
čtěte o tématu motorsport na Prásk.tv
Gabriela Novotná a její havárie na Dakaru
aktualizováno 15.01.
video gabriela novotná

Drama na Dakaru: Motorkářku z Česka srazili, pak dostala pomoc!

Mohla to být obrovská tragédie, nakonec má z příběhu české motorkářky Gabriely Novotné tradiční Dakar úžasnou story o vzájemném respektu a pomoci mezi závodníky. Video, které spatřilo světlo světa v pondělí, se stalo hitem.

Ondřej Klymčiw
14.01.
Rallye Dakar Zraněný závodník

Klymčiwa probudí z umělého spánku nejspíš až ve středu

Zraněného motocyklového závodníka Ondřeje Klymčiwa měli v neděli probudit z umělého spánku, doktoři ale tento úkon raději ještě odložili. Stane se tak nejspíš až ve středu.

Martin Prokop
14.01.
Rallye Dakar Sedmá etapa

Dakar: Prokop zajel nejlepší výsledek své kariéry

Automobilový závodník Martin Prokop zakončil sedmou etapu Rallye Dakar na skvělém pátém místě a po dni volna tak zaznamenal svůj nejlepší výsledek v kariéře. Spokojení ale byli i kamionisté Martin Kolomý s Martinem Macíkem, kteří obsadili čtvrté, respektive páté místo.

Ondřej Klymčiw
aktualizováno 13.01.
drž se! pomalu ale jistě

Klymčiw je po operaci! Stále ale zůstává v umělém spánku

Český motocyklista Ondřej Klymčiw je po operaci. V nemocnici v Limě mu specialisté kliniky vyspravovali zlomeninu obratle. Podle oficiální facebookové stránky českého závodníka dopadl lékařský zákrok dobře.

Rudolf Lhotský
11.01.
video barth racing

Lhotský končí kvůli zranění! Příště Dakar pojedu na čtyřkolce, říká

První závodník z týmu BARTH Racing byl nucený ukončit účast na letošní Dakarské rallye. Ve včerejší etapě měl totiž motocyklista Rudolf Lhotský pád, po kterém mu pokračování v soutěži nedoporučili lékaři.

Ondřej Klymčiw
11.01.
drž se trable na dakaru

Klymčiw dál čeká na probuzení. Ani operaci ještě nemohli provést

Stav Ondřeje Klymčiwa je stále nejistý. Ač některá oficiální stránky závodu přinesly informaci týmového kolegy Tomáše Ouředníčka o pomalém probouzení českého motocyklisty, pravda je jiná. Sympatický borec z Řečan nad Labem je stále v umělém spánku a operaci stále ještě nepodstoupil.

Nehoda Sebastiana Loeba
10.01.
smůla dakar 2018

Loeb na Dakaru skončil v dunách. Zranil se přitom jeho spolujezdec

Legendární Sebastian Loeb ani letos slavnou Rally Dakar nevyhraje. Francouzský šampion uvízl v dunách a závod musel vzdát kvůli zranění svého spolujezdce Daniela Eleny.