Diego Simeone
aktualizováno dnes 11:10
šílenec to bylo uvolnění

Stejné gesto po 20 letech! Co tou obscénností Simeone chtěl říci?

No řekněte, není to démon? Diego Simeone se nebojí nikoho a ničeho. A když Atlético Madrid stanulo tváří v tvář mocnějšímu Juventusu Turín, tak vyhrál. Aspoň v prvním zápase Ligy mistrů. A pak předvedl gesto, o kterém se mluví…

Cristiano Ronaldo
aktualizováno včera 23:27
Fotbal Liga mistrů

Juventus je krok od vyřazení, Schalke v přestřelce padlo se City

Juventus Turín je blízko vyřazení z Ligy mistrů! V úvodním zápase osmifinále nestačil na Atlético Madrid a prohrál 0:2. Divoký zápas viděli diváci v Schalke. Tam Manchester City otáčel skóre v posledních minutách a nakonec vyhrál 3:2.

Liverpool remizoval s Bayernem 0:0
aktualizováno 19.02.

Liverpool remizoval s Bayernem, gól nedala ani Barcelona v Lyonu

Fotbalisté Liverpoolu remizovali v úvodním osmifinálovém zápase Ligy mistrů na svém hřišti s Bayernem Mnichov 0:0. Stejným výsledkem skončil i druhý úterní duel mezi Lyonem a Barcelonou. Odvety se hrají v Mnichově a v Barceloně.

Prásk.tv píše:

Nova Sport bude vysílat ligu mistrů světa
čtěte o tématu Liga mistrů na Prásk.tv
Real Madrid přetlačil Ajax
aktualizováno 13.02.

Asensio v závěru spasil Real, Tottenham nedal šanci Dortmundu

Fotbalisté Ajaxu Amsterodam bez českého útočníka Václava Černého prohráli v úvodním osmifinále Ligy mistrů s obhájcem trofeje Realem Madrid 1:2. Zápas rozhodl v 87. minutě střídající Marco Asensio a vítěz posledních tří ročníků má před domácí odvetou 5. března výhodnou výchozí pozici. Ještě blíž k postupu je Tottenham, který třemi góly v druhém poločase porazil Dortmund jasně 3:0.

Manchester United
13.02.
Fotbal To se jen tak nevidí

Cenzura v Lize mistrů! United úmyslně změnili logo

Fanoušci Manchesteru United se při zápase s Paris Saint- Germain pořádně divili. Alespoň ti v Íránu. Logo anglického týmu totiž pravděpodobně nikdo nepoznal.

Fanoušci Ajaxu Amsterdam
Přivítání Moc se nevyspali

Divočina v Amsterdamu! Hráči Realu zažili pekelnou noc

Rozhodit je za každou cenu. Heslo, které razí ultras Ajaxu Amsterdam před důležitým zápasem s Realem Madrid. V noci se sešli u hotelu fotbalistů "bílého baletu" a ve tři ráno pro ně připravili nemilé překvapení.

Kylian Mbappé
aktualizováno 12.02.
fotbal liga mistrů

Mbappé řádil na Old Trafford a dal gól! AS Řím si poradil s Portem

Fotbalisté francouzského celku PSG dokázali v osmifinále Ligy mistrů zvítězit na horké půdě anglického Manchesteru United 2:0. O góly hostů se postarali Presnel Kimpembe a Kylian Mbappé. Zápas mezi AS Řím a FC Porto skončil vítězství domácího celku 2:1.

Frölunda
aktualizováno 05.02.
Hokej Liga mistrů

Přemožitel Plzně slaví titul: Ligu mistrů vyhrála švédská Frölunda!

Hokejisté Frölundy porazili ve finále Ligy mistrů na domácím ledě v Göteborgu Mnichov 3:1. Všechny branky padly v přesilových hrách. Švédský celek tak soutěž vyhrál potřetí z pěti odehraných ročníků. Před čtyřmi lety podlehli Indians v závěrečném souboji Lulee, ale pak dvakrát slavili v letech 2016 a 2017 poté, co zdolali Kärpät Oulu a pražskou Spartu.

Fantastický zákrok brankářky
04.02.
házená Parádní výkon

Návrat snů! Brankářka předvedla zákrok zády ke střelkyni

Ženská házená dokáže nabídnout parádní podívanou. Důkazem je zápas Ligy mistryň mezi Rostovem a ŽRK Budućnost. Brankářce se povedl totiž fantastický zákrok, u kterého byla zády ke střelkyni.

Plzeň - Frolunda
08.01.
první zápas domácí nadělovali

Plzni se finále Ligy mistrů vytrácí. Ve Švédsku prohrála o tři góly

Pro hokejisty Plzně skončilo úvodní semifinále Ligy mistrů na ledě Frölundy vysokou porážkou, která je pro Škodu vůbec první v tomto ročníku soutěže. Západočeši sice vyrovnali z 0:2 na 2:2, ale ještě v průběhu druhé třetiny třikrát inkasovali během tří minut a 12 sekund a prohráli 3:6. Všechny branky hostů dal americký bek Conor Allen.