Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Sergej Iljin a jeho přítelkyně Daria
12.02.
Nehoda Velké neštěstí

Letecká tragédie v Rusku: Obětí je i krásná manželka hokejisty z KHL

Další letecká tragédie postihla Rusko. V neděli odpoledne se zřítil letoun Saratovských aerolinií An-148 se 71 lidmi na palubě. Jednou z obětí byla i krásná manželka hokejisty Admiralu Vladivostok Sergeje Iljina.

Jaromír Jágr
aktualizováno 28.01.
Čas se krátí Jágrova budoucnost

Uzávěrky přestupů: Kam ještě Jágr může? Už je nutné spěchat!

Konce základních částí hokejových soutěží se kvapem blíží. Následující dny a týdny sice rozdělí soutěže olympijská pauza, ale to není jediné téma, které se teď řeší. S konci základních částí se pomalu uzavírají i přestupová okénka. Proto se už i netrpělivě čeká na to, jaká další budoucnost čeká Jaromíra Jágra. Pokud se bude chtít vrátit z NHL domů, musí se rozhodnout už do středy!

Eliezer Sherbatov
22.01.
KHL Exotický hrdina

Hendikep Izraelce ze Slovanu: Nohu necítí od kolena dolů!

Jeho příběh by vydal na knihu. Izraelec Eliezer Sherbatov už před nedávnem otevřeně hovořil pro slovenská média o tom, jak měl těžké dětství. Rodina útočníka bratislavského Slovanu byla doslova vyhnána z Ruska kvůli tamní mafii, v Kanadě pak spal často i v krabici, jelikož jeho rodiče neměli moc peněz. Bojovný hráč teď navíc prozradil, s jakým hendikepem to dotáhl až do KHL.

Prásk.tv píše:

Hokejová tragédie - 1
čtěte o tématu KHL na Prásk.tv
Damir Ryspajev
26.12.
KHL Dostal dárek

Šílenec, co chtěl zmlátit všechny soupeře: Zrušili mu doživotní trest

Damir Ryspajev nechvalně proslul svými nehokejovými zákroky v ruské KHL. Zejména v jednom přátelském utkání se „vyznamenal“. Napadl totiž hned několik protihráčů a chtěl z nich vymlátit duši. Ti se jen bránili a kryli. Kvůli tomuto zkratu dostal od vedení KHL doživotní stopku. Jenže ta mu teď byla zrušena a on si tak rozbalil poměrně dost příjemný dárek. Zaslouží si ho?

KHL
11.12.
KHL Rychlá branka

Gól po 5 sekundách od začátku zápasu? KHL má rekord! VIDEO

Diváci v Kontinentální hokejové lize viděli hodně rychlý gól. Padl už po pěti sekundách od úvodního vhazování. Je to vůbec nejrychlejší gól v historii soutěže. V rámci Ruska padla před dvěma lety ještě o dvě vteřiny rychlejší branka. Videa s oběma momenty si můžete přehrát v článku.

Anton Kurjanov a Jaromír Jágr
aktualizováno 04.12.
Hokej WSM Liga

Jágr posílil Kladno: Přichází jeho bývalý spoluhráč a mistr světa!

Hokejové Kladno to s návratem do extraligy myslí vážně a jeho nová posila je toho jasným důkazem. Klub, který vlastní Jaromír Jágr, vítá mistra světa Antona Kurjanova, někdejšího ruského reprezentanta. Ten ještě letos hrál KHL. Spolu s ním přišel i staronový útočník Miloslav Hořava mladší, syn hlavního trenéra Rytířů.

Jakub Sedláček
02.12.
Hokej Třetí angažmá

Potvrzeno: Sedláček zase mění dres, ve Slovanu nahradí Mazance!

Mnohé hokejové fanoušky včera překvapila informace o tom, že Marek Mazanec zahazuje sen o olympiádě, opouští bratislavský Slovan a míří zpátky do zámoří. Ve slovenském klubu po něm vznikla mezera, kterou zaplní Jakub Sedláček, tedy brankář, který sezonu začínal v Hradci Králové, pokračoval v italském Bolzanu a teď ho čeká už třetí letošní angažmá.

Danis Zaripov
10.11.
NHL Nová šance

Dopingový hříšník Zaripov jedná v NHL: Tento klub má zájem!

Hokejový útočník Danis Zaripov, u kterého se objevily v létě pozitivní testy na pseudoefedrin, dostal trest na dva roky zákazu hraní v KHL. Ten se ovšem nevztahuje na zámořskou NHL. Právě odtud má ruský veterán nabídku, přesněji od St. Luis Blues, kde působí i Vladimír Sobotka či Dmitrij Jaškin.

Igor Musatov
02.11.
KHL Násilník

Ex-útočník Slovanu vyvolal opilý bitku. Policisty šokoval pistolí!

Bývalý útočník bratislavského Slovanu i ruské reprezentace Igor Musatov má problém. V restauraci vyvolal bitku, a když na místo přijela policie, odhalila, že má hokejový agresor střelnou zbraň i s náboji. Nikdo naštěstí nebyl vážně zraněn.

Boris Sádecký
aktualizováno 26.10.
video parádní premiéra

VIDEO: Mladý drzoun vystřihl gól jak Hertl! Bude z něj trefa roku?

Gól týdne? Nebo měsíce, možná roku? Hokejová KHL opěvuje mladíka ze Slovanu Blatislava. Dvacetiletý Boris Sádecký ohromil parádním sólem a zakončením ala Tomáš Hertl.