Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jakub Kornfeil
Aktualizováno 23.4. 2017 22:01
MotoGP Závody v Americe

Králem Austinu je popáté Márquez! Abraham závod nedokončil

Jakub Kornfeil skončil v závodě kategorie Moto3 v americkém Austinu na 23. místě. Karel Abram, který vyjel do závodu s naštípnutým kotníkem a natrženým meniskem po pádu v tréninku, závod nedokončil. V Texasu už popaté vládl Marc Márquez.

Karel Abrahám
Aktualizováno 22.4. 2017 22:15
MotoGP Závod v Austinu

Abraham odstartuje v závodě ze 17. místa. Kvalifikaci vyhrál Marquez

Karel Abraham se v dnešních trénincích hodně trápil. Ne snad až tak v rámci svých výkonů, ale po pádu se zranil. Se zlomeným kotníkem a meniskem však nastoupil do kvalifikace. Z ní půjde do závodu ze 17. místa. Kvalifikaci pak vyhrál Marc Marquez.

MotoGP Nepříjemný pád

Poškozený meniskus a kotník: Abraham i tak chce jít do závodu!

Český motocyklový závodník Karel Abraham ve druhém dnešním tréninku před kvalifikací MotoGP v americkém Austinu havaroval. Následky pádu nejsou vůbec příznivé, brněnský rodák má naštípnutý a pořádně oteklý kotník, se kterým nastoupil i do třetího tréninku, po kterém však Abraham na podrobnějším vyšetření dostal další špatnou zprávu. První diagnózy vypadají tak, že má natržený meniskus.

Prásk.tv píše:

Petra Abrahamová - 5
čtěte o tématu MotoGP na Prásk.tv
Karel Abraham
Aktualizováno 9.4. 2017 22:33
novasport velká cena argentiny

Zklamání? Abraham dojel desátý, na čele byl jen na startu

Karel Abraham životní šanci nevyužil. Na Velké ceně Argentiny sice startoval ze druhého místa, ale nakonec skončil desátý. Závod vyhrál Maverick Viňales před Valentinem Rossim a Celem Crutchlowem.

Karel Abraham
Aktualizováno 9.4. 2017 15:26
novasport 1 tak jednoduché!

Zázrak v Moto GP? Startu z první řady pomohl Abrahamovi fígl!

Karel Abraham vyjede do Velké ceny Argentiny ze druhého místa. Výsledek českého jezdce v kvalifikaci je opravdovou senzací. Jak je vůbec možné, že předjel tak silné pole konkurentů?

MotoGP Skvělá jízda

Nečekaný úspěch: Skvělý Karel Abraham dojel v kvalifikaci druhý!

V Argentině se jela kvalifikace mistrovství světa silničních motocyklů a na nejlepší výsledek ve své kariéře v MotoGP útočil Karel Abraham a to se mu povedlo. Do zítřejšího závodu vyrazí z druhého místa.

Karel Abrahám
Aktualizováno 7.4. 2017 20:22
MotoGP Skvělý výsledek

Karel Abraham skončil v tréninku třetí! Vede dál Španěl Viňales

Český motocyklový závodník Karel Abraham zajel v Argentině skvělý druhý trénink před nedělním MotoGP. Skončil na třetím místě. V odpoledním tréninku zůstal neporažený Španěl Maverick Viňales, který tak dál vede. Druhý dojel Marc Márquez.

MotoGP Královská třída

Abraham slaví skvělý návrat: V Kataru dojel čtrnáctý!

Motocyklový závodník Karel Abraham oslavil návrat do mistrovství světa MotoGP bodovaným 14. místem ve Velké ceně Kataru. V nejnižší kategorii Moto3 skončil pod umělým osvětlením v Losailu bez bodů na dvacáté příčce Jakub Kornfeil.

MotoGP Třída Moto 3

Kornfeil dojel na úvod sezony v Kataru dvacátý. Vyhrál Joan Mir!

Jakub Kornfeil zahájil sezonu mistrovství světa silničních motocyklů nebodovaným dvacátým místem ve Velké ceně Kataru. Závod jeho třídy Moto3 vyhrál pod umělým osvětlením Španěl Joan Mir.

MotoGP Déšť a blesky

Nic nebude! V Kataru kvůli dešti a bouřce zrušili sobotní program

Počasí v Kataru nepustilo do kvalifikačních jízd závodníky MotoGP. I když organizátoři několikrát posouvali sobotní program, nakonec ho úplně zrušili. V závodě jezdci odstartují podle výsledků tréninků.