nova sport vc německa

Márquez vyhrál v Německu už osmkrát v řadě. Češi jsou bez bodů

Český motocyklista Jakub Kornfeil nedosáhl na body ve Velké ceně Německa. Skončil na osmnácté příčce a v této sezóně tak zatím bodoval pouze v jednom závodě. Na okruzích už popáté v tomto ročníku vládl Joan Mir. Nebodoval ani další český zástupce, Karel Abraham v MotoGP skončil sedmnáctý.

Karel Abrahám
Aktualizováno 1.7. 2017 17:17
MotoGP Sachsenring

Abraham skončil v kvalifikaci dvacátý, Kornfeil devatenáctý!

Karel Abraham skončil v kvalifikaci před Velkou cenou Německa dvacátý. Na Sachsenringu si naopak pole position v MotoGP vyjel Marc Márquez. Ve třídě Moto3 skončil na devatenáctém místě Jakub Kornfeil. První místo slavil Španěl Aron Canet. Samotný závod začíná zítra a vy ho budete moci sledovat na stanici Nova Sport 1 od 10:50.

Valentino Rossi
Aktualizováno 25.6. 2017 14:19
novasport mistrovství světa

Rossi po roce slaví vítězství! Abraham vyrovnal nejlepší závod

Valentino Rossi si po více než roce opět vychutnává pocit vítězství v závodech MotoGP. Italská ikona vyhrála na Velké ceně Nizozemska v Assenu dramatický finiš s krajanem Danilem Petruccim. Skvěle zajel i Karel Abraham, který obsadil sedmé místo a vyrovnal svůj nejlepší výsledek kariéry.

Prásk.tv píše:

Petra Abrahamová - 5
čtěte o tématu MotoGP na Prásk.tv
Karel Abraham
Aktualizováno 24.6. 2017 16:19
MotoGP Assen

Kornfeil zajel svou nejlepší letošní kvalifikaci. Abraham má 18. místo!

Jakub Kornfeil zajel v Nizozemsku svou nejlepší kvalifikaci v letošní sezoně. I přes deštivé počasí skončil třináctý. V nedělním závodě Moto3 odstartuje český jezdec z páté řady. Karel Abraham skončil v kvalifikaci MotoGP na 18. místě.

Danilo Petrucci a Karel Abraham
Aktualizováno 11.6. 2017 15:48

Abraham opět dojel na bodech! Barceloně kraloval Dovizioso

Karel Abraham potřetí v sezoně získal body v závodu mistrovství světa silničních motocyklů. Na Velké ceně Katalánska MotoGP dojel čtrnáctý. Vítězem závodu se stal Andrea Dovizioso, který triumfoval ve druhém klání v řadě.

nova sport vc katalánska

Češi mají v Barceloně co zlepšovat. Abraham odstartuje osmnáctý

Českým jezdcům se ve vedru v Barceloně příliš nedařilo. Karel Abraham nepostoupil v MotoGP do druhé části kvalifikace a odstartuje z 18. místa, Jakub Kornfeil vyrazí v Moto3 z 29. příčky.

novasport silniční motocykly

Velkou cenu Itálie MotoGP vyhrál Dovizioso, Abraham body nebral

Motocyklovou Velkou cenu Itálie vyhrál na okruhu v Mugellu domácí jezdec Andrea Dovizioso před Maverickem Viňalesem a Danielem Petruccim. Miláček tribun Valentino Rossi dojel čtvrtý. Čech Karel Abraham obsadil 16. místo a na body těsně nedosáhl.

69 sekund ticha pro Haydena
Aktualizováno 4.6. 2017 12:18
video odešla legenda

69 vteřin pro Nickyho: Tak svět MotoGP vzpomínal na Haydena

Na okruhu v italském Mugellu se sice má hlavně závodit o body do šampionátu MotoGP. Dopoledne před startem programu ale došlo k události, která vehnala slzy do očí divákům i samotným jezdcům. Drželo se 69 sekund ticha za Nickyho Haydena...

Aktualizováno 3.6. 2017 16:12
MotoGP Velká cena Itálie

Kvalifikaci v Itálii vyhrál Viňales. Abraham odstartuje z 21. pozice!

Kvalifikaci na Velkou cenu Itálie vyhrál Maverick Viňales, který tak zítra odstartuje do závodu z první pozice, což se mu povedlo už potřetí v sezoně. Naopak český závodník Karel Abraham nepostoupil do druhé části kvalifikace a zítra tak odstartuje z 21. místa.

MotoGP Jeho přání

Smrt Nickyho Haydena zachrání další lidi. Pomohou jeho orgány!

Po smrti mistra světa MotoGP z roku 2006 Nickyho Haydena budou zachráněny některé cizí lidské životy. Pětatřicetiletý Američan podlehl následkům nehody na kole, když se minulý týden srazil s automobilem. Jeho rodina uvedla, že si přál, aby jeho orgány byly darovány k transplantaci ostatním.