Odhalení nové motorky Karla Abrahama - 6
Aktualizováno 1.3. 2017 11:51
moto gp tisková konference

Jezdec MotoGP Karel Abraham odhalil novou motorku na sezonu

Do královské kubatury Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP se po roční přestávce strávené v seriálu superbiků vrací Karel Abraham. Na startovní rošt se v barvách Pull&Bear Aspar Team poprvé postaví 26. března v Kataru. Ve středu 1. března v 10:00 odhalil před zraky novinářů svůj nový závodní stroj Ducati Desmosedici GP15.

Marc Márquez
Aktualizováno 19.1. 2017 21:21
video odvážný kousek

Než vyrazí lyžaři... Slavný Kitzbühel zdolal motocyklista Márquez!

Jsou to dva naprosto rozdílné sporty, ani to však nebránilo motocyklistovi Marcu Márquezovi pustit se do téhle obrovské výzvy. Se svou motorkou se totiž vydal na slavný Hahnenkamm. A podařilo se mu jej zdolat!

Prásk.tv píše:

Petra Abrahamová - 5
čtěte o tématu MotoGP na Prásk.tv
Jakub Kornfeil
Aktualizováno 23.10. 2016 11:30
Smůla Rychle zapomenout

Kornfeil závod v Austrálii nedokončil. Zlobí se na sebe!

Jakub Kornfeil bude chtít na Velkou cenu Austrálie rychle zapomenout. Závod třídy Moto3 český jezdec nedokončil a tak už po čtvrté v sezoně nebodoval. Grand Prix se po hromadném pádu v šestém kole musela přerušit. Z vítězství se nakonec radoval už jistý světový šampion Brad Binder z Jihoafrické republiky.

Karel Abraham
Aktualizováno 18.10. 2016 08:24
nova sport skvělá zpráva

Abraham se po roce vrací do MotoGP! Sedlat bude Ducati

Motocyklista Karel Abraham se vrací do silničního mistrovství světa. Po roce stráveném v šampionátu superbiků bude v příští sezoně závodit v elitní třídě MotoGP za tým Aspar. Napsala to MF Dnes.

motogp potřetí mistrem světa

Ten titul je pro babičku! Říkala mi, buď opatrný, svěřil se Marquez

Španělský motocyklový jezdec Marc Márquez se stal potřetí mistrem světa v královské třídě MotoGP. Titul si zajistil vítězstvím ve Velké ceně Japonska, před závěrečnými třemi závody v sezoně. Jakub Kornfeil získal v Motegi v závodu Moto3 tři body za 13. místo, i když startoval až ze sedmé řady.

Aktualizováno 15.10. 2016 08:59
nova sport VC Japonska

Třiadvacet jezdců ve vteřině! Ve vyrovnané kvalifikaci Kornfeil 21.

Velice vyrovnané byly kvalifikační boje na nedělní Velkou cenu Japonska v kategorii Moto3. Hned 23 jezdů se vtěsnalo do jediné sekundy, mezi nimi i Jakub Kornfeil, který do závodu odstartuje z jednadvacáté příčky.

Dani Pedrosa
Aktualizováno 14.10. 2016 12:02
moto gp hrozivý pád

To nebyl pád, ale let! Pedrosa plachtil deset metrů vzduchem

Španělský motocyklový závodník Dani Pedrosa měl pořádnou kliku. Během tréninku na Velkou cenu Japonska MotoGP utrpěl zlomeninu klíční kosti. Po hrůzostrašně vyhlížejícím pádu tak nebude člen týmu Repsol Honda obhajovat své loňské vítězství.

novasport velká cena aragonie

Marquez se dočkal domácí výhry! A na bedně stál i jeho bratr

Marc Marquez opět uniká svým rivalům! V královské MotoGP si dojel pro první vítězství na domácí španělské půdě od Valencie 2014. Lídr šampionátu vede už o 52 bodů.

Aktualizováno 11.9. 2016 16:22
nova sport velká cena

Kornfeil v Misanu výborně začal, bojoval o bednu, ale skončil pátý

Motocyklista Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně San Marina páté místo v kategorii Moto3 a jen těsně zaostal za svým letošním maximem, kterým je čtvrtá příčka z německé Grand Prix. Na okruhu v Misanu vyhrál Jihoafričan Brad Binder, jenž si tak upevnil suverénní náskok v čele seriálu mistrovství světa.