Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Marc Márquez a Valentino Rossi
09.04.
MotoGP Hvězdy na nože

Agresivní Márquez srazil Rossiho: Žebral o odpuštění, ale nepochodil

Mezi hvězdami MotoGP to vře. Marc Márquez v nedělním závodě Velké ceny Argentiny sejmul Valentina Rossiho a tím to celé začalo. Když se chtěl španělský závodník omluvit, pořádně narazil a k utěšujícím slovům vůbec nedošlo. Bylo totiž blíž k fackám. Podívejte se na video.

Jakub Kornfeil
08.04.
Moto3 Mistrovství světa

Kornfeil v Argentině bodoval: Ve druhém závodu dojel čtrnáctý!

Motocyklista Jakub Kornfeil bodoval i ve druhém závodu mistrovství světa silničních motocyklů. Ve Velké ceně Argentiny dojel ve třídě Moto3 čtrnáctý a navázal na devátou příčku z úvodní Grand Prix v Kataru.

Odhalení nové motorky Karla Abrahama - 13
26.12.
MotoGP Nová sezona

Abrahamův tým bude měnit název. Chce tím uctít památku závodníka!

Tým Karla Abrahama vstoupí do nové sezony s novým názvem. Bude se jmenovat po španělské legendě Ángelu Nietovi. Rozhodl se tak majitel stáje Jorge Martínez, který tak chce uctít památku nejen svého krajana, ale i velmi dobrého přítele. Ten zemřel letos při dopravní nehodě.

Prásk.tv píše:

Petra Abrahamová - 5
čtěte o tématu MotoGP na Prásk.tv
Marc Márquez
12.11.
motosport VC Valencie

MotoGP zná svého šampióna: Slaví Márquez! Abraham bodoval

Marc Márquez slaví motocyklový titul mistra světa v kategorii MotoGP. O jeho čtvrtém triumfu v nejsilnější kategorii rozhodla Velká cena Valencie. Tu ovládl Dani Pedrosa, Márquez byl třetí, což mu stačilo k oslavám. V součtu s ostatními kategoriemi slaví španělský pilot mistrovský titul už pošesté. Ve Valencii bodoval čtrnáctým místem i Karel Abraham.

Marc Marquez
aktualizováno 10.11.
Pozvánka Nova Sport 1

Márquez se může výrazněji zapsat do dějin MotoGP. Už v neděli!

Marc Márquez bude mít v neděli příležitost se ještě výrazněji zapsat do dějin mistrovství světa silničních motocyklů. Pouze šest jezdců v historii zvládlo ovládnout královskou kubaturu MotoGP více, než třikrát. Rodáka ze španělské Cervery od této výsostné pozice dělí pouhopouhých třicet kol.

Franco Morbidelli
03.11.
vizitky startovní listina

Čtyřka pro novou sezonu! Seriál MotoGP už zná nové tváře

Jubilejní 70. ročník mistrovství světa silničních motocyklů zná už svoje definitivní jezdecké složení. Mezi elitu se premiérově probojoval kvartet Franco Morbidelli, Thomas Lüthi, Takaaki Nakagami a Xavier Simeon. Zvládnou se noví jezdci adaptovat na tempo královské kubatury nebo zapadnou do průměru?

Marc Marquez
aktualizováno 29.10.
motogp velká cena malajsie

Marquez si na čtvrtý titul musí počkat. Abraham spadl a nedokončil

Marc Márquez má nadosah obhajobu titulu v mistrovství světa silničních motocyklů. Španělský jezdec se mohl stát na Velké ceně Malajsie šampionem už počtvrté. Jeho korunovaci však oddálil vítězstvím na mokré trati Ital Andrea Dovizioso.

Karel Abraham
28.10.
MotoGP Velká cena Malajsie

Abraham odstartuje v Sepangu až ze sedmé řady, Korfneil z osmé!

Karel Abraham nepostoupil v Sepangu do druhé části kvalifikace MotoGP a do nedělní Velké ceny Malajsie silničních motocyklů odstartuje z 21. místa ze sedmé řady. Druhý český zástupce v seriálu mistrovství světa Jakub Kornfeil obsadil v Moto3 22. příčku a do závodu vyrazí z osmé řady.

Karel Abraham
27.10.
moto sport MotoGP

Abraham zajel při tréninku v Sepangu sedmý nejrychlejší čas!

Sedmým časem v tréninku kategorie MotoGP zahájil Karel Abraham vstup do předposledního závodu letošní sezóny Velké ceny Malajsie.. Nejlépe si vedl italský jezdec Andrea Dovizioso, který se ztrátou 33 bodů dýchá na záda vedoucímu Marku Marquezovi ze Španělska.

Karel Abraham
22.10.
MotoGP Velká cena Austrálie

V Austrálii bodoval Abraham i Kornfeil. Šampionem Moto3 je Mir!

Španělský motocyklista Joan Mir je novým mistrem světa Moto3. Titul si pojistil vítězstvím ve Velké ceně Austrálie, které pro něj bylo už devátým v sezoně. Do jejího konce zbývají dva závody.