Odhalení nové motorky Karla Abrahama - 6
Aktualizováno 1.3. 2017 11:51
moto gp tisková konference

Jezdec MotoGP Karel Abraham odhalil novou motorku na sezonu

Do královské kubatury Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP se po roční přestávce strávené v seriálu superbiků vrací Karel Abraham. Na startovní rošt se v barvách Pull&Bear Aspar Team poprvé postaví 26. března v Kataru. Ve středu 1. března v 10:00 odhalil před zraky novinářů svůj nový závodní stroj Ducati Desmosedici GP15.

Karel Abraham
Aktualizováno 18.10. 2016 08:24
nova sport skvělá zpráva

Abraham se po roce vrací do MotoGP! Sedlat bude Ducati

Motocyklista Karel Abraham se vrací do silničního mistrovství světa. Po roce stráveném v šampionátu superbiků bude v příští sezoně závodit v elitní třídě MotoGP za tým Aspar. Napsala to MF Dnes.

Prásk.tv píše:

Petra Abrahamová - 5
čtěte o tématu Karel Abraham na Prásk.tv
Valentino Rossi
Aktualizováno 18.3. 2016 14:55
nova sport 1 začínáme

Zničí Rossi rivala Lorenza? Startuje nová sezona MotoGP!

Zimní přestávka skončila a začíná opět velká show. Startuje totiž mistrovství světa silničních motocyklů! Všech osmnáct podniků uvidíte opět na stanici NOVA Sport 1 a videoportálu VOYO. Letos se fanoušci navíc mohou těšit na jednu novinku. Jako spolukomentátor se objeví český jezdec Karel Abraham.

Aktualizováno 2.12. 2015 18:23
exkluzivně co dál prozradil?

Abraham potřeboval nový hnací motor. Superbiky bere jako výzvu!

Karel Abraham opouští seriál MotoGP. Se závoděním ale rozhodně nekončí. Český motocyklový jezdec bude v příští sezoně startovat v mistrovství světa superbiků.

Aktualizováno 9.11. 2015 18:10
novasport

Abraham končí: Nebude startovat na MS silničních motocyklů!

Motocyklový závodník Karel Abraham končí v seriálu mistrovství světa silničních motocyklů. V příštím roce bude totiž startovat ve světovém šampionátu superbiků. Ve kterém týmu bude startovat prozradí pětadvacetiletý závodník tento týden.

Jakub Kornfeil
Aktualizováno 26.9. 2015 16:21
nova sport grand prix

Kvalifikace v Aragonii: Kornfeil a Hanika ve druhé desítce

Motocyklisté Jakub Kornfeil s Karlem Hanikou se v kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie v kategorii Moto3 nevešli do nejlepší desítky. Kornfeil dojel dvanáctý, Hanika skončil hned za svým krajanem. Čeští závodníci tak dostartují do nedělního závodu ze čtvrté a páté řady. Karel Abraham v MotoGP vyrazí do závodu z 23. místa.

Nova sport na silverston nenavázali

Čechům kvalifikace v San Marinu nevyšla. Kornfeil dvacátý

Českým motocyklovým závodníkům se kvalifikace na Velkou cenu San Marina nevydařila. V kategorii Moto3 skončil uzavřel Jakub Kornfeil druhou dvacítku a Karel Hanika skončil ještě o čtyři místa za svým krajanem. Své výsledky v letošní sezoně nevylepšil ani Karel Abraham, který v nejsilnější kubatuře MotoGP dojel na 24. místě.

Jorge Lorenzo a Karel Abraham
Aktualizováno 17.8. 2015 10:30
nova sport velká cena české republiky

Abraham finišoval před vítězem! Jeď, Kájo, přál si Lorenzo

Byl to neskutečný pohled. Do cílové rovinky právě vjíždí Karel Abraham a na něj dotírá suverén Jorge Lorenzo. Jenže radost stranou, český motocyklista je o kolo zpět. Španělský gentleman ale českého jezdce trapasu ušetřil, kolo mu nadělit nechtěl...

Jorge Lorenzo na Masarykově okruhu
Aktualizováno 16.8. 2015 15:14
nova sport Velká cena ČR

Lorenzo po pěti letech kraloval v Brně, Abraham dojel jednadvacátý

Španělský jezdec Jorge Lorenzo se po pěti letech dočkal vítězství v nejsilnější kubatuře na Velké ceně České republiky. Zraněným limitovaný Karel Abraham dokončil domácí závod na jednadvacátém místě.