Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Danilo Petrucci a Karel Abraham
Aktualizováno 11.6. 2017 15:48
novasport mistrovství světa

Abraham opět dojel na bodech! Barceloně kraloval Dovizioso

Karel Abraham potřetí v sezoně získal body v závodu mistrovství světa silničních motocyklů. Na Velké ceně Katalánska MotoGP dojel čtrnáctý. Vítězem závodu se stal Andrea Dovizioso, který triumfoval ve druhém klání v řadě.

nova sport vc katalánska

Češi mají v Barceloně co zlepšovat. Abraham odstartuje osmnáctý

Českým jezdcům se ve vedru v Barceloně příliš nedařilo. Karel Abraham nepostoupil v MotoGP do druhé části kvalifikace a odstartuje z 18. místa, Jakub Kornfeil vyrazí v Moto3 z 29. příčky.

Karel Abrahám
Aktualizováno 3.6. 2017 16:12
MotoGP Velká cena Itálie

Kvalifikaci v Itálii vyhrál Viňales. Abraham odstartuje z 21. pozice!

Kvalifikaci na Velkou cenu Itálie vyhrál Maverick Viňales, který tak zítra odstartuje do závodu z první pozice, což se mu povedlo už potřetí v sezoně. Naopak český závodník Karel Abraham nepostoupil do druhé části kvalifikace a zítra tak odstartuje z 21. místa.

Prásk.tv píše:

Petra Abrahamová - 5
čtěte o tématu Karel Abraham na Prásk.tv
MotoGP Velká cena Francie

Závod ve Francii ovládl Španěl Viñales. Abraham nedokončil!

Pátý závod třídy Moto GP mistrovství světa silničních motocyklů ve francouzském Le Mans ovládl Maverick Viñales ze Španělska. Za ním dojel Francouz Johann Zarco a třetí byl španělský závodník Dani Pedrosa. Český jezdec Karel Abraham ze závodu odstoupil, kvůli technickým problémům.

Karel Abraham
Aktualizováno 20.5. 2017 16:54
MotoGP Velká cena Francie

Abraham byl v kvalifikaci devátý. Zítra odstartuje z třetí řady!

Motocyklový závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Francie 9. místo a do zítřejšího závodu odstartuje ze třetí řady. Nejrychlejší byl Španěl Viňáles.

nova sport motocykly

Velká cena Španělska: Abraham odstartuje ze sedmé řady

Český motocyklista Karel Abraham skončil v kvalifikaci třídy MotoGP na Velkou cenu Španělska na 19. místě, ještě o dvě příčky níže byl v kategorii Moto3 Jakub Kornfeil.

MotoGP Špatná zpráva

Abrahám řekl, jak je to s jeho zraněním: To nejhorší se potvrdilo!

Český motocyklový závodník Karel Abraham ve druhém tréninku před kvalifikací MotoGP minulý víkend v americkém Austinu havaroval. Do samotného závodu sice nastoupil, ale zranění nevypadají vůbec dobře. O aktuálním stavu informoval na Facebooku.

Jakub Kornfeil
Aktualizováno 23.4. 2017 22:01
MotoGP Závody v Americe

Králem Austinu je popáté Márquez! Abraham závod nedokončil

Jakub Kornfeil skončil v závodě kategorie Moto3 v americkém Austinu na 23. místě. Karel Abram, který vyjel do závodu s naštípnutým kotníkem a natrženým meniskem po pádu v tréninku, závod nedokončil. V Texasu už popaté vládl Marc Márquez.

Karel Abrahám
Aktualizováno 22.4. 2017 22:15
MotoGP Závod v Austinu

Abraham odstartuje v závodě ze 17. místa. Kvalifikaci vyhrál Marquez

Karel Abraham se v dnešních trénincích hodně trápil. Ne snad až tak v rámci svých výkonů, ale po pádu se zranil. Se zlomeným kotníkem a meniskem však nastoupil do kvalifikace. Z ní půjde do závodu ze 17. místa. Kvalifikaci pak vyhrál Marc Marquez.

MotoGP Nepříjemný pád

Poškozený meniskus a kotník: Abraham i tak chce jít do závodu!

Český motocyklový závodník Karel Abraham ve druhém dnešním tréninku před kvalifikací MotoGP v americkém Austinu havaroval. Následky pádu nejsou vůbec příznivé, brněnský rodák má naštípnutý a pořádně oteklý kotník, se kterým nastoupil i do třetího tréninku, po kterém však Abraham na podrobnějším vyšetření dostal další špatnou zprávu. První diagnózy vypadají tak, že má natržený meniskus.