Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kim Po-rum
aktualizováno 20.03.
zhroutila se žádné oslavy

Na olympiádě vybojovala medaili, fanoušci ji ale dohnali do blázince!

Sláva může být hodně pomíjivá. O tom se přesvedčila jihokorejská rychlobruslařka Kim Po-rum, která na zimní olympiádě vybojovala stříbrnou medaili v závodě s hromadným startem. Dlouho se však z medaile neradovala. Skončila totiž na psychiatrii!

Lindsey Vonn
04.03.
Jasný názor Sportovní tabu

Sexuální vztahy v olympijské vesnici? Vonnová řekla, jak to je!

Olympiáda v Pchjongčchangu se zapsala do knihy rekordů ještě před svým začátkem. Organizátoři totiž rozdali sportovcům rekordní počet kondomů. Konkrétně 110 tisíc kusů, tedy o deset tisíc více, než jich bylo v Soči či Vancouveru. A tak se hodně mluvilo o tématu, které je pro normální smrtelníky stále velkým tabu. A sice – jak je to se sexuálními vztahy v olympijské vesnici? Lindsey Vonnová na to teď odpověděla.

Ester Ledecká a Lukáš Sobotka
02.03.
peníze jak vypadá financování?

Šéf lyžařů promluvil! Kolik milionů dali Ester Ledecké na přípravu?

Český svaz lyžařů odtajnil, kolika penězi přispěl na přípravu i závody dnes už světové sportovní megastar Ester Ledecké. Šéf organizace Lukáš Sobotka mluví o tom, že lyžařská sekce se stala nejúspěšnější částí české výpravy na OH v Koreji.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká
čtěte o tématu Olympiáda na Prásk.tv
Ilya Kovalchuk
28.02.
Kauza dopingu Krátce po olympiádě

Rusko už má zase olympijské členství, obnovil mu ho MOV!

Tři dny po skončení her v Pchjongčchangu obnovil Mezinárodní olympijský výbor členství Rusku. Řekl to předseda Ruského olympijského výboru Alexandr Žukov. MOV v prosinci Rusko suspendoval kvůli dopingovému skandálu ze Soči, vybraní sportovci mohli nicméně v Koreji startovat pod neutrální vlajkou.

Rusové
27.02.
Hokej Velkolepá oslava

Bouřlivé oslavy Kovalčuka a spol: Dostali volno, nejsou schopni hrát

Vyhrát jakoukoliv soutěž, to je pokaždé důvod k oslavě. A když vyhrajete zlato na olympiádě, o to bouřlivější oslavy následují. Rusové slaví opravdu pořádně. Jejich kádr se skládal téměř jen z hráčů SKA Petrohrad a CSKA Moskva. Ten první zmíněný tým právě kvůli oslavám cestuje na dnešní zápas do Helsinek bez svých reprezentantů. Na ledě by asi v těchto dnech moc platní nebyli…

Přílet sportovců - 1
aktualizováno 26.02.

GALERIE: Přílet sportovců ze zimních olympijskýh her v Pchjongčchangu

GALERIE: Přílet sportovců ze zimních olympijskýh her v Pchjongčchangu

Nadezhda Sergeeva
23.02.
Doping Nepochopitelné

Provokace? Ruska podezřelá z dopingu takto pózovala před testy!

Bobistka Naděžda Sergejevová je druhým ruským olympionikem s pozitivním dopingovým testem na hrách v Koreji. Sama přitom pár dní před testováním pózovala v tričku s nápisem „Já nedopuji“.

Dominik Kahun
23.02.
Hokej Olympijské hry

Finále ZOH bude s českou účastí: Zlato může získat mladík Kahun!

Češi o zlaté olympijské medaile na hokejovém turnaji hrát nebudou. Finále ale bude přeci jen s českou účastí. V německém kádru je totiž Dominik Kahun, rodák z Plané u Mariánských lázní. Tento dvaadvacetiletý útočník mluví stále plynulou češtinou.

Německo vs. Kanada
23.02.
Hokej olympijský turnaj

SENZACE: Němci jsou ve finále! Čechy čeká v boji o bronz Kanada!

Německo nepřestává na hokejovém olympijském turnaji překvapovat. Po nečekané výhře nad Švédy ve čtvrtfinále porazil německý výběr i v semifinále Kanadu 4:3 a bude hrát o olympijské zlato. Češi se tak v boji o bronz utkají s týmem javorového listu.

Michal Šlesingr
aktualizováno 23.02.
zoh 2018 štafeta

Čeští biatlonisté byli dlouho první. Nakonec dojeli na sedmém místě

Čeští biatlonisté obsadili v závěrečné štafetě na 4x7,5 kilometru na olympijských hrách v Pchjongčchangu sedmé místo. Ondřej Moravec po úvodním úseku předal na sedmém místě, Michal Šlesingr dokonce po polovině závodu vytáhl tým do čela, ale na třetím úseku selhal při své premiéře v Koreji Jaroslav Soukup. Musel na jedno trestné kolo a srazil české kvarteto na šestou příčku. Finišman Michal Krčmář si po dalším trestném okruhu ještě o pozici pohoršil.