Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Peter Sagan
včera 18:46
Cyklistika Tour de France

Peter Sagan vybojoval na Tour třetí letošní etapový vavřín!

Slovenský cyklista Peter Sagan si na letošní Tour de France připsal třetí etapové vítězství a vyrovnal tak svá nejlepší vystoupení z let 2012 a 2016. V závěrečném spurtu 13. etapy dnes porazil Nora Alexandera Kristoffa a domácího Arnauda Démareho.

Vincenzo Nibali
včera 10:29
Cyklistika Tour de France

Nibali se srazil s motorkou. Se zlomeným obratlem dojel do cíle!

Na dvanáctou etapu letošní Tour de France nebude v dobrém vzpomínat italský závodník Vincenzo Nibali. Ten zhruba čtyři kilometry před cílem upadl. Do jisté míry za to mohli neukáznění diváci, se kterými se měl Nibali dostat do kontaktu. Ital však považuje za příčinu pádu spíše jízdu motorek, které mu zužily cestu.

Geraint Thomas
aktualizováno 18.07.
Cyklistika Tour de France

Horskou etapu Tour vyhrál Brit Thomas a oblékl se do žlutého!

Britský cyklista Geraint Thomas je novým vedoucím jezdcem Tour de France. Do žlutého trikotu se oblékl díky triumfu v dnešní jedenácté horské etapě, ve které peloton musel překonat čtyři náročná stoupání.

Prásk.tv píše:

Pawel Poljanski - 1
čtěte o tématu Tour de France na Prásk.tv
Šílenec na Tour de France
18.07.
Cyklistika Šlo o zdraví

VIDEO: Šílenec na Tour de France. Závodníky přeskakoval v lese!

Během 10. etapy na Tour de France některým závodníkům zatrnulo. Během stoupání na vrch La Monte du Plateu des Gliéres je přeskočil šílenec na horském kole. Moment zachytily televizní kamery.

Greg Van Avermaet
aktualizováno 17.07.
tdf přejezd do hor

Avermaet v Alpách zvýšil náskok! Froome a spol. ho nedohonili

Julian Alaphillipe ze stáje Quick Step se stal vítězem první alpské etapy letošní Tour de France do Le Grand Bornand. Hrdinou dne byl ale i Greg Van Avermaet, který na trase přes Col du Colombier navýšil náskok ve žlutém trikotu o další dvě minuty

Tour de France, etapa do Roubaix
aktualizováno 15.07.
tdf tradice na kostkách

Šílenství na cestě do Roubaix! Avermaet se smál, Degenkolb slaví

Nedělní etapu Tour de France s cílem v Roubaix vyhrál německý cyklista John Degenkolb a zaznamenal vůbec svůj první triumf na slavném závodu. Druhý dojel lídr Greg Avermaet, který nabral další sekundy náskoku. Peter Sagan skončil v etapě plné pádů pátý.

Dylan Groenewegen
14.07.
tdf dojezd do amiens

Sagan přepálil spurt a nestačil! Groenevegen má druhý triumf!

Nizozemský cyklista Dylan Groenewegen vyhrál v hromadném spurtu osmou etapu Tour de France a připsal si ve 105. ročníku slavného závodu druhý triumf za sebou. Ve žlutém trikotu lídra zůstal i po dnešku Belgičan Greg Van Avermaet.

Dylan Groenewegen
13.07.
Cyklistika Tour de France

Nejdelší etapu letošní Tour vyhrál Nizozemec Groenewegen!

Sedmou a nejdelší etapu letošní Tour de France vyhrál Dylan Groenewegen. Za nizozemským cyklistou v hromadném spurtu v Chartres dojel druhý Kolumbijec Fernando Gaviria, třetí skončil slovenský mistr světa Peter Sagan. Žlutý trikot nadále drží Belgičan Greg Van Avermaet.

Greg Van Avermaet
12.07.
Cyklistika Tour de France

Šestou etapu Tour ovládl Martin, ve žlutém je stále Van Avermaet

Šestou etapu Tour de France zakončenou sedmiprocentním stoupáním do Mur de Bretagne Guerlédan vyhrál irský cyklista Daniel Martin. Žlutý trikot pro vedoucího jezdce průběžného pořadí udržel Belgičan Greg Van Avermaet.

Peter Sagan
11.07.
Cyklistika Tour de France

Mistr světa Peter Sagan vyhrál na Tour de France druhou etapu!

Slovenský mistr světa Peter Sagan vyhrál v hromadném spurtu do kopce pátou etapu cyklistické Tour de France a po nedělním úspěchu si připsal letošní druhé vítězství na "Staré dámě". Žlutý trikot lídra uhájil Belgičan Greg Van Avermaet.