Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ondřej Moravec
15.01.
nominace pchjongčchang 2018

Biatlon nominoval na OH šest jmen! Pět míst zůstává volných

Trenéři české biatlonové reprezentace oznámili šest jmen závodníků, kteří mají jistou nominaci na olympijské hry v korejském Pchjongčchangu. O dalších pět míst se ještě bude bojovat. Jisté je, že sportovníého svátku se nezúčastní Gabriela Koukalová.

Ondřej Moravec
12.01.
biatlon generálka před OH

Čeští biatlonisté konečně zabrali. Ve štafetě dojeli na osmém místě!

Po dvou nevydařených štafetových závodech se českým biatlonistům v letošní sezóně konečně zadařilo. Kvarteto ve složení Ondřej Hošek, Michal Krčmář, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec v německém Ruhpoldingu obsadilo osmé místo. Vyhrálo Norsko před Francií a Ruskem.

Ondřej Moravec
aktualizováno 10.01.
super světový pohár

Biatlon zase září: Moravec má stříbro, Krčmář skončil pátý!

Ondřej Moravec je znovu ve formě! V individuálním závodu Světového poháru biatlonistů v německém Ruhpoldingu ani jednou nechyboval na střelnici a doběhl na druhém místě. Lepší byl jen suverénní Francouz Martin Fourcace. Povedený český závod doplnil i výkon Michala Krčmáře, který doběhl pátý.

Prásk.tv píše:

Česká smíšená štafeta
čtěte o tématu Ondřej Moravec na Prásk.tv
Michal Krčmář
aktualizováno 05.01.
sp olympijská naděje

Biatlonové procitnutí pokračuje! Krčmář i Moravec ukázali formu

Čeští biatlonisté se po vánoční pauze dostávají do solidní formy. Po čtvrtečním třetím místě Veroniky Vítkové ve sprintu navázali skvělými výsledky i Michal Krčmář a Ondřej Moravec. Češi v pátečním sprintu obasdili deváté, resp. jedenácté místo.

Ondřej Moravec
aktualizováno 18.12.
záhada co všechno je jinak?

Olympijská sezona je bídná. Probudí se biatlonisté? ANKETA

Splaska snad bublina? Nebo ještě bude dobře? Čeští biatlonisté tápou a sport, který měl dělat na olympijských hrách radost, řeší krizi. Fanoušci byli nejdřív shovívaví, ale po třetím podniku Světového poháru už pomalu začínají rezignovat. Medaile z Koreje budou zázrak.

Ondřej Moravec
15.12.
trápení světový pohár

Biatlonová bída pokračuje: Čeští muži vyklidili elitní třicítku

Ani sprint v Annecy se českým biatlonistům nevydařil, nejvýše skončil čtyřiatřicátý Michal Krčmář. Zbrzdil ho pád i jedna chyba při střelbě vleže. Ze druhého sprinterského triumfu v olympijské sezoně se radoval Nor Johannes Bö, který opět předčil i suveréna posledních let a domácí hvězdu Martina Fourcadea.

Michal Slesingr
10.12.
Biatlonová neděle Norský triumf

Štafetu biatlonistů ovládli Norové, Češi byli až osmnáctí

Štafetu biatlonistů v rakouském Hochfilzenu suverénně ovládli Norové, kteří i bez bratrů Böových vyhráli bezmála o dvě minuty před Německem. V obtížných podmínkách, které při dnešním závodě Světového poháru panovaly, to byly jediné dvě štafety, které nemusely na trestné kolo.

Ondřej Moravec
aktualizováno 12.09.
zdraví olympijská sezona

Velké otazníky. Hvězdu českého biatlonu zastavila záhadná nemoc

Olympijská sezona začíná a český biatlon řeší velký otazník. Ondřej Moravec, závodník uplynulé sezony, nemohl startovat na víkendovém mistrovství republiky v letním biatlonu a trápí ho zdraví. Má infekci jater!

Michal Krčmář
18.03.
biatlon stíhačka

Krčmář stoupl o 15 míst, Moravec zase v desítce! Vyhrál Šipulin

Biatlonista Ondřej Moravec se znovu prosadil do elitní desítky v závodě Světového poháru. Ve stíhačce v norském Oslu doběhl osmý, když jej o ještě lepší výsledek připravily dvě chyby na střelnici. Těch se naopak vyvaroval Michal Krčmář, který se posunul z 28. místa ve sprintu na konečné třinácté. Vyhrál Rus Šipulin.

Ondřej Moravec
11.03.
Biatlon Stíhací závod

Moravec byl blízko medaili, nakonec skončil na čtvrtém místě!

Biatlonista Ondřej Moravec doběhl čtvrtý ve stíhacím závodu Světového poháru v Kontiolahti a oproti sprintu si o dvě místa pohoršil. V dramatickém závěru vyhrál Němec Arnd Peiffer, který jako jediný ze špičky dokázal odstřílet všechny položky čistě.