Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michal Krčmář
aktualizováno 17.04.
biatlon další názor

Biatlonista Krčmář o Koukalové s Vítkovou: Neshody tam byly!

Vztahy v českém biatlonovém týmu. To je v posledních dnech jedno z témat, které se řeší snad na každém rohu. Gabriela Koukalová ve své knize naznačila, že vše nikdy nebylo rozhodně růžové a především pak její vztah s Veronikou Vítkovou. K tomu se vyjádřil i stříbrný medailista z olympiády Michal Krčmář.

Veronika Vítková a Gabriela Soukalová
aktualizováno 12.04.
zpověď kniha o biatlonu

Vítková mě nesnáší, píše Gábina. Chyba je prý ale u Veroniky

Gabriela Koukalová ve své zpovědi, kterou knižně vydal její manžel Petr Koukal, hází špínu na všechny, koho v úspěšné biatlonové éře potkala. Podrobně se rozepsala i o podivném vztahu s kolegyní Veronikou Vítkovou, se kterou sbírala i olympijské medaile.

Gabriela Koukalová
22.03.
hlasujte v anketě celé v rozkladu

Konec biatlonu v Čechách?! Trenér končí a Koukalová neví

Výživná léta českého biatlonu, kdy Česko patřilo mezi světovou elitu, už nejspíš zůstanou jen vzpomínkou. Poté, co po dlouhé době prolomila mlčení Gabriela Koukalová, oznámil šéftrenér reprezentace Ondřej Rybář, že končí. Nastane v Česku doba biatlonového temna?

Prásk.tv píše:

Česká smíšená štafeta
čtěte o tématu Veronika Vítková na Prásk.tv
Olympionici z Vrchlabí
aktualizováno 26.02.
povedené městečko

Staromák by záviděl. Ve Vrchlabí vítali medailisty, z města jsou čtyři!

Nejen Staroměstské náměstí v Praze, ale také krkonošské Vrchlabí slavilo v pondělí s olympijskými medailisty z Koreje. V malém městečku se narodili hned čtyři! Michal Krčmář, Eva Samková, Veronika Vítková a Karolína Erbanová!

Ester Ledecká před fanoušky na Staroměstském náměstí
aktualizováno 26.02.
velké oslavy medaile jsou doma

Staromák vítal Ester i Martinu. Lidé přišli v lyžařských brýlích!

Čeští olympionici vrátili z dějiště zimních olympijskýh her v Pchjongčchangu. Výprava, včetně dvojnásobné zlaté medailistky Ester Ledecké, přistála po 13 hodině na ruzyňském letišti. Další kroky českých reprezentantů mířily na Staroměstské náměstí.

Martin Fourcade
aktualizováno 20.02.
zoh 2018 medaile byla daleko

Češi dojeli až na osmém místě, smíšenou štafetu ovládli Francouzi

Čeští biatlonisté skončili ve smíšené štafetě na 2x6 a 2x7,5 kilometru na olympijských hrách v Pchjongčchangu osmí a neobhájili stříbro ze Soči.

Veronika Vítková
aktualizováno 22.02.
zoh 2018 to se jen tak nevidí

Smůla Vítkové: Byla blízko bedny, pak odjela o trestné kolo navíc!

Biatlonistka Veronika Vítková dojela na olympijských hrách v Pchjongčchangu čtrnáctá v závodě s hromadným startem na 12,5 kilometru. Bronzová medailistka z úvodního sprintu ještě po třech ze čtyř střeleckých položek figurovala na průběžné třetí příčce, ale na trati se tentokrát běžecky trápila a po chybě na poslední stojce neuvěřitelně chybovala.

Veronika Vítková
15.02.
zoh 2018 vytrvalostní závod

Vítkové se nedařila střelba, výhrou šokovala Švédka Öbergová!

Dvaadvacetiletá Švédka Hanna Öbergová se postarala o překvapení ve vytrvalostním závodě biatlonistek na 15 kilometrů. Češky hodně chybovaly na střelnici a nejlepší z nich Veronika Vítková dojela na 18. místě.

Biatlonistky a vítr
14.02.
zoh 2018 přírodě neporučíš

České biatlonistky dnes nezávodí! Závod jim odložili pořadatelé

Vytrvalostní závod biatlonistek na olympijských hrách v Pchjongčchangu byl kvůli silnému větru odložen na čtvrtek. Začít by měl před muži v 9:15 SEČ, mužský čtvrteční závod byl posunut o půl hodiny na 12:30.

Veronika Vítková
aktualizováno 12.02.
zoh 2018 stíhací závod

Biatlonistka Vítková další medaili nepřidala, dojela na sedmém místě

Čeští fanoušci dnes netrpělivě čekali, jak se povede našim biatlonistkám ve stíhacím závodě na 10 km. Nejlépe se opět vedlo Veronice Vítové, která ale bohužel další medaili nezískala a dojela na 7. místě. Závod ovládla Němka Laura Dahlmeierová