Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Eva Samková
včera 10:24
oh 2018 předpověď

Olympiáda se blíží. Tohle jsou největší české naděje na medaile!

Za necelé dva týdny začínají zimní olympijské hry v Pchjongčchangu a čeští fanoušci začínají předvídat, kdo by vlastně mohl pro Česko vybojovat cenný kov. Kdo je největším adeptem na zisk medaile? Zde je seznam sportovců, kteří jsou schopni se o přední příčky porvat.

Darja Domračevová
aktualizováno 21.01.
Biatlon Světový pohár

Domračevová vyhrála hromadný závod. Vítková dojela na 27. místě!

Biatlonistka Veronika Vítková v závodě s hromadným startem v italské Anterselvě nenavázala na třetí místo ze sprintu a sedmé ze stíhačky a skončila hluboko v poli poražených. Vinou tří chyb na střelnici a pomalého běhu obsadila až 27. příčku. Vyhrála Běloruska Darja Domračevová, pro kterou to byl druhý triumf v této sezoně Světového poháru.

Eva Vítková
20.01.
sp olympijská forma

Vítková ve stíhačce ztratila, sedmé místo je ale opět velký úspěch

Biatlonistka Veronika Vítková neudržela ve stíhacím závodu Světového poháru v Anterselvě třetí místo po sprintu a po třech chybách na střelnici skončila sedmá. Zvítězila Němka Laura Dahlmeierová.

Prásk.tv píše:

Česká smíšená štafeta
čtěte o tématu Veronika Vítková na Prásk.tv
Veronika Vítková
18.01.
biatlon světový pohár

Vítková opět na stupních vítězů! Ve sprintu si doběhla pro bronz

Česká biatlonistka Veronika Vítková navázala na své předchozí úspěchy ve Světovém poháru a v italské Anterselvě si ve sprintu doběhla pro krásné třetí místo!

Ondřej Moravec
15.01.
nominace pchjongčchang 2018

Biatlon nominoval na OH šest jmen! Pět míst zůstává volných

Trenéři české biatlonové reprezentace oznámili šest jmen závodníků, kteří mají jistou nominaci na olympijské hry v korejském Pchjongčchangu. O dalších pět míst se ještě bude bojovat. Jisté je, že sportovníého svátku se nezúčastní Gabriela Koukalová.

Veronika Vítková
aktualizováno 14.01.
biatlon Skvělá práce

Famózní Vítková! V závodě s hromadným startem brala bronz

Biatlonistka Veronika Vítková skončila třetí v závodě s hromadným startem v Ruhpoldingu. Ve finiši o 0,6 sekundy porazila Kanaďanku Rosannu Crawfordovou a po úspěchu ve sprintu v Oberhofu se podruhé v této sezoně Světového poháru dostala na stupně vítězů. Českou reprezentantku porazily jen Finka Kaisa Mäkäräinenová a Němka Laura Dahlmeierová.

Eva Vítková
13.01.
biatlon světový pohár

Stejné umístění! Češky dojely ve štafetě na 6. místě, slaví Němky

Český biatlon si především díky výkonu Veroniky Vítkové a Evy Puskarčíkové ve štafetě zopakoval umístění v elitní desítce. Češky dojely v Ruhpoldingu na pěkném 6. místě. Závod ovládly domácí Němky o necelé tři vteřiny před Italkami, třetí skončily Švédky.

Veronika Zvařičová opět závodí
11.01.
biatlon světový pohár

Milé překvapení: Zvařičová si řekla o olympiádu, má první body

České biatlonistky ve vytrvalostním závodě na Světovém poháru v Ruhpoldingu neměly tak přesnou mušku nejlepší z nich Veronika Vítková obsadila se dvěma trestnými minutami dvanáctou příčku. Stejně jako před dvěma lety v Ruhpoldingu vyhrála Italka Dorothea Wiererová. Překvapila ale Veronika Zvařičová.

Eva Puskarčíková
07.01.
Biatlon Světový pohár

Češky skončily ve štafetě deváté. Muži v Oberhofu ani nedokončili!

Mlha trápila biatlonisty při dnešních štafetách Světového poháru v německém Oberhofu. Českým reprezentantům se v obtížných podmínkách nevedlo. Ženy skončily vinou špatné střelby deváté. Mužská štafeta závod nedokončila, protože finišman Michal Krčmář byl při poslední střelbě předstižen o kolo. Vyhrály Francouzky a Švédové.

Eva Puskarčíková
06.01.
škoda světový pohár

Biatlonistky stíhačku pokazily. Zato Slovenka Kuzminová dál vítězí

České biatlonistky vinou špatné střelby neudržely ve stíhacím závodě Světového poháru v Oberhofu postavení v první desítce. Veronika Vítková kvůli třem chybám klesla ze třetího místa na čtrnáctou příčku, Eva Puskarčíková rovněž třikrát chybovala a po desátém místě ve sprintu doběhla třiadvacátá.