Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Malíková
15.10.
atletika olympijské hry mládeže

Další zlato pro Česko! Malíková ovládla závod na 400 metrů

V pořadí již třetí zlatou medaili pro českou výpravu na olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires vybojovala atletka Barbora Malíková. Ta ovládla závod na 400 metrů v čase 54,58.

Kikkan Randallová
12.07.
rána osudu běžkyně na lyžích

V zimě vyhrála olympiádu, teď se dozvěděla krutou diagnózu!

Olympijské vítězce v běhu na lyžích Kikkan Randallové se obrátil život naruby. Američanka na svém facebooku oznámila, že má rakovinu a na začátku týdne začala s chemoterapií.

Ester Ledecká
26.02.
odměna zlatá ester

Ledecká už prozradila, za co bude utrácet vydělané miliony!

Fenomén zimních olympijských her Ester Ledecká bude jako dvojnásobná zlatá medailistka v následujících dnech na roztrhání. Fanoušci, novináři, sponzoři, no prostě všichni. Ester si to ale zaslouží, stejně jako miliony, které si svým zápisem do olympijských dějin vydělala. A už také naznačila, jak s nimi naloží.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká, Janek Ledecký
čtěte o tématu zlatá medaile na Prásk.tv
Ester Ledecká
24.02.
Bude v čele Pocta pro bohyni!

Jasná volba! Vlajku ponese při slavnostním rozloučení Ledecká

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká ponese českou vlajku při nedělním slavnostním zakončení zimních olympijských her v Pchjongčchangu. Oznámil to šéf české mise Martin Doktor.

Ester Ledecká
aktualizováno 24.02.
fotka roku to uhádnete

Tahle fotka s Ledeckou teď baví celý svět! Kolik je na ní rozdílů?

Ester Ledecká totálně šokovala celý sportovní svět. Když si dnes ve finále dojela pro své druhé olympijské zlato, zapsala se do dějin her jako žádná jiná sportovkyně před ní. Na internetu se vzápětí objevila fotka, která mluví úplně za vše.

Ester Ledecká
aktualizováno 24.02.
Hotové pozdvižení reakce fanoušků

Ledecká získala druhé zlato! Fanoušci šílí, posílají tisíce vzkazů

Ledecká to opět dokázala a pro Českou republiku na olympijských hrách vybojovala druhé zlato. Stala se tak první ženou v historii, která na jedněch hrách získala dvě zlata ve dvou odlišných sportech. Fanoušci jásají, z celého světa chodí tisíce vzkazů a gratulací.

Ester Ledecká
aktualizováno 24.02.
zoh 2018 dojmy ze závodu

Ledecká po dalším zlatu: Byl to fajn den! A popsala, jak to prožila

Momentálně byste ve sportu asi těžko hledali jiné téma, než fantastický úspěch a zápis do dějin od Ester Ledecké, která na olympiádě v Pchjongčchangu získala druhou zlatou medaili. Po triumfu na lyžích byla nejrychlejší i na snowboardu. Tady jsou její první dojmy!

Ester Ledecká
aktualizováno 24.02.
zoh 2018 zlatá ester

Takhle si Ledecká dojela pro druhé zlato! VIDEO její finálové jízdy

Ester Ledecká je dvojnásobnou olympijskou vítězkou. Na hrách v Pchjongčchangu po zlatu v lyžařském super-G vyhrála i paralelní obří slalom na snowboardu, kde byla velkou favoritkou na titul. Ve finále porazila o 46 setin sekundy Němku Selinu Jörgovou. Uvnitř článku se můžete podívat, jak vypadal její finálová jízda.

Ester Ledecká
aktualizováno 17.02.
český zázrak

Televize ohlásila výhru Rakušanky, po jízdě Ledecké se omlouvala

Za jedno z největších překvapení v historii zimních olympijských her označil vítězství Ester Ledecké v superobřím slalomu ihned po jejím dojezdu komentátor britské verze stanice Eurosport. Další komplimenty na výkon české závodnice se vzápětí začaly jen hrnout.

Jan Povýšil
aktualizováno 05.12.
Zlatá medaile Skvělý úspěch

Zapomněl si plavky, poté Povýšil vyhrál titul mistra světa!

Vskutku zajímavý týden prožívá český paralympijský plavec Jan Povýšil. V pondělí si zapomněl na tréninku plavky, aby o den později vyhrál na mistrovství světa handicapovaných plavců v Mexiku zlatou medaili!