Martina Sáblíková
21.03.
rychlobruslení tisková konference

Sáblíková byla na svůj tým často nepříjemná. Veřejně se omluvila!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala na zimní olympiádě stříbrnou medaili na trati 5000 metrů. Celkově tak do sbírky přidala už svoji šestou medaili z olympijských her. Dnes na tiskové konferenci prozradila, co chystá po náročné sezoně. Také se omluvila svému týmu za své chování.

Kim Po-rum
20.03.

Olympijská medailistka z Jižní Koreje skončila na psychiatrii poté, co ji vlatní fanoušci lynčovali za to, že svedla kolektivní vinu na kolegyni z reprezentace.

Kim Po-rum
aktualizováno 20.03.
zhroutila se žádné oslavy

Na olympiádě vybojovala medaili, fanoušci ji ale dohnali do blázince!

Sláva může být hodně pomíjivá. O tom se přesvedčila jihokorejská rychlobruslařka Kim Po-rum, která na zimní olympiádě vybojovala stříbrnou medaili v závodě s hromadným startem. Dlouho se však z medaile neradovala. Skončila totiž na psychiatrii!

Erbanová SP nevyhrála, na pětistovce byla čtvrtá

Rychlobruslařka Karolína Erbanová dojela čtvrtá v závěrečném závodu Světového poháru na 500 metrů a celkově skončila druhá. Z celkového triumfu se v Minsku radovala druhá Rakušanka Vanessa Herzogová, s kterou česká reprezentantka bojovala v závěrečné rozjížďce a prohrála o 18 setin sekundy. O tři setiny zvítězila Ruska Angelina Golikovová.

aktualizováno 17.03.
gratulace poslední závod

Senzační Erbanová! Vyhrála ve finále Světového poháru

Rychlobruslařka Karolína Erbanová vyhrála závod na 500 metrů ve finále Světového poháru v Minsku a posunula se na druhé místo průběžného pořadí. Bronzová medailistka z únorových olympijských her v Pchjongčchangu porazila druhou Vanessu Herzogovou z Rakouska o jednu setinu sekundy.

aktualizováno 16.03.
Rychlobruslařka Vynechá finále v Minsku

Sáblíková má zdravotní problémy: Světový pohár kvůli nim nevyhraje

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ze zdravotních důvodů nepojede finále Světového poháru v Minsku. Trojnásobná olympijská vítězka tak přišla o šanci vyhrát seriál na dlouhých tratích podvanácté v řadě.

28.02.
danajský dar olympijská medailistka

Sáblíková může přijít o pozemek, který dostala za své úspěchy!

Tak to byl tedy pěkný dárek. Jedna z nejúspěšnějších českých sportovkyň v historii Martina Sáblíková nejspíš přijde o stavební parcelu, kterou dostala od radnice za své olympijské úspěchy! Na kauzu upozornil deník Blesk.

Nikola Zdráhalová
24.02.
Rychlobruslení ZOH 2018

Zdráhalová skončila osmá v hromadném závodě rychlobruslařek

Nikola Zdráhalová skončila osmá při olympijské premiéře závodu s hromadným startem rychlobruslařek. Zvítězila Japonka Nana Takagiová, která už má zlato ze stíhačky a ve finiši dnes porazila domácí favoritku Kim Po-num. Nizozemskou rychlobruslařskou velmoc zachraňovala třetím místem Irene Schoutenová.

18.02.
Rychlobruslení Olympijské hry

Další česká medaile na ZOH: Karolína Erbanová slaví bronz!

Česká rychlobruslařka Karolína Erbanová byla v závodě na 500 metrů jednou z favoritek na zisk zlaté medaile. Na nejcennější kov sice nedosáhla, ale i tak bere skvělý bronz. Po Martině Sáblíkové je teprve druhou českou rychlobruslařkou, která získala na olympiádě medaili.

16.02.
Dříve a teď Olympijské hry

2x zlato, teď stříbro: Porovnání oslav a časů z olympiád Sáblíkové

Jestli Martinu Sáblíkovou nikdo moc do roku 2010 neznal, pak se to rozhodně změnilo. To totiž rodačka z Nového Města na Moravě vyhrála na olympiádě ve Vancouveru zlato. Okamžitě se začalo psát a mluvit o tom, jaká to je hrdinka. Byla nejlepší na světě a přitom v Česku neměla ani kde pořádně trénovat. Nakonec se ke dvěma zlatům z Kanady přidal ještě jeden nejcennější kov a to o čtyři roky později v Soči. Dnes Sáblíková na oblíbené pětce zlato nezískala, ale byla druhá. Porovnejte si její zajeté časy i oslavy ze všech doposud absolvovaných olympijských her.