Stačil jeden den a ukradená památeční hvězda rychlobruslařky Martiny Sáblíkové z chodníku slávy ve Velké Bíteši je zpět. Po odvysílané reportáži ji pachatel i s omluvným dopisem vrátil. Policisté po něm i přesto pátrají.

Ukradli hvězdu Sáblíkové! Na chodníku zůstalo prázdné místo

Ve Velké Bíteši někdo ukradl z chodníku slávy v centru města památeční hvězdu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Jde buď o čin fanouška české olympioničky, nebo vandalství. Případ už vyšetřuje policie.

Martina Sáblíková
aktualizováno 30.08.

Sáblíková šla z oválu před oltář! Trenér Petr Novák se ženil

K velké události došlo v týmu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Závodnice totiž vyměnila závodní kombinézu za společenský outfit a doprovodila svého kouče k oltáři. Petr Novák si totiž vzal svou dlouholetou přítelkyni.

Prásk.tv píše:

Natalia Czerwonká a Martina Sabliková
čtěte o tématu rychlobruslení na Prásk.tv
aktualizováno 02.06.
státní vyznamenání to je čest

Prezident Zeman 28. října udělí Sáblíkové státní vyznamenání

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obdrží na svátek 28. října vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana. Ten to prozradil v rozhovoru pro TV Barrandov. Držitelka pěti olympijských medailí a 17 titulů mistryně světa tak bude po Pavlu Nedvědovi dalším českým sportovcem, který obdrží od Zemana státní vyznamenání.

aktualizováno 11.03.
Rychlobruslení Stavanger

Vynikající Sáblíková v Norsku ovládla finále Světového poháru!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla ve finále Světového poháru ve Stavangeru závod na 3000 metrů a připsala si 47. individuální triumf v seriálu. Trojnásobná olympijská vítězka pojedenácté v řadě ovládla hodnocení dlouhých tratích, celkový triumf si však zajistila už na konci ledna v Berlíně.

Karolína Erbanová
Rychlobruslení Světový pohár

Karolína Erbanová bere ve finále SP druhé místo na pětistovce!

Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila druhé místo v závodě na 500 metrů ve finále Světového poháru ve Stavangeru. Stejně jako na předešlém podniku seriálu v Berlíně ji porazila jen Japonka Nao Kodairová, která suverénně ovládla klasifikaci disciplíny. Erbanová, jež úvodní dva závody vynechala, se posunula v průběžném pořadí na osmé místo.

05.03.
Rychlobruslení Další do sbírky

Výborná Sáblíková veze z víceboje stříbro! Vyhrála Wüstová

Skvělý výkon v závěrečném závodu na 5000 metrů zajistil rychlobruslařce Martině Sáblíkové stříbrnou medaili na mistrovství světa ve víceboji v Hamaru. Trojnásobná olympijská vítězka deklasovala v poslední disciplíně čtyřboje konkurenci, jako jediná se dostala pod hranici sedmi minut a posunula se ze čtvrtého místa na druhé. Z vítězství se radovala favorizovaná Nizozemka Ireen Wüstová, která získala již šesté světové zlato ve víceboji.

11.02.
Rychlobruslení 5000 metrů

Sáblíková je mistryně světa! Zlato si veze ze své nejoblíbenější trati

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se stala podeváté za sebou mistryní světa v závodě na 5000 metrů. Svou dominanci na této trati potvrdila i dnes v korejském Kangnungu, kde zvítězila v nejlepším čase sezony 6:52,38 minuty. Druhou Němkou Claudii Pechsteinovou, která brzy oslaví 45. narozeniny, porazila o 1,55 sekundy. Bronz získala Kanaďanka Ivanie Blondinová.

09.02.
gratulace mistrovství světa

Zacinkalo to! Sáblíková zahájila MS stříbrnou medailí na trojce

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zahájila mistrovství světa v korejském Kangnungu na jednotlivých tratích druhým místem v závodě na 3000 metrů. Na vítěznou Nizozemku Ireenu Wüstovou ztratila šest desetin sekundy.