Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martina Sáblíková
včera 15:32
rychlobruslení Světový pohár

Sáblíková po 13 letech chyběla na stupních vítězů v SP na pětce

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila páté místo v závodu na 5000 metrů na Světovém poháru v Polsku a přišla o vedení v průběžném pořadí seriálu dlouhých tratích. Trojnásobná olympijská šampionka chyběla na nejdelší ženské trati na stupních vítězů poprvé od prosince 2005.

Martina Sáblíková
25.11.
rychlobruslení Světový pohár

Sáblíková byla druhá na 3000 metrů a vede Světový pohár!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková byla na Světovém poháru v japonském Tomakomai druhá v závodu na 3000 metrů a posunula se do čela seriálu. Česká reprezentantka nestačila jen na Kanaďanku Isabelle Weidemannovou, která si připsala premiérový triumf. Sáblíkovou dělilo na otevřené dráze, na které se závodilo poprvé od roku 2008, od vítězství 2,82 sekundy.

Karolína Erbanová
aktualizováno 30.09.
Restart kariéry

Erbanová si našla nový sport. Hned v prvním zápase se zranila

Ani kolo, ani hokej. Karolína Erbanová si po nečekaném konci s rychlobruslením našla nový sport. Po spekulacích o novém sportovním odvětví Erbanová nastoupila do florbalové extraligy v dresu Jičína. Hned první zápas ale nedohrála kvůli zranění.

Prásk.tv píše:

Natalia Czerwonká a Martina Sabliková
čtěte o tématu rychlobruslení na Prásk.tv
Petr Novák a Martina Sáblíková
30.08.
Rychlobruslařky Odlišné názory

Nadiktoval Sáblíkové vyjádření k Erbanové Novák? Fanoušci útočí!

Karolína Erbanová ukončila nečekaně v 25 letech svou úspěšnou rychlobruslařskou kariéru. To vyvolalo v českém sportovním prostředí velký poprask. Za šokujícím rozhodnutím Erbanové totiž měly být hlavně spory s reprezentačním trenérem Petrem Novákem. Včera se na toto téma vyjádřila naše nejúspěšnější rychlobruslařka Martina Sáblíková a fanoušci hned reagovali…

Petr Novák, Karolína Erbanová a Martina Sáblíková
aktualizováno 29.08.
rychlobruslařky Nechápe to

Sáblíková promluvila o Erbanové: Takhle to bylo s koučem Novákem!

Konec kariéry pětadvacetileté rychlobruslařky Karolíny Erbanové otřásl českým sportem. Zvlášť poté, co bronzová medailistka z olympiády v Pchjongčchangu uvedla, že jedním z hlavních důvodů je chování reprezentačního trenéra Petra Nováka. Dlouho se čekalo na reakci největší české rychlobruslařské hvězdy Martiny Sáblíkové. Ta si k celé věci dnes řekla své…

Petr Novák a Karolína Erbanová
28.08.
rychlobruslení ukončil jí kariéru

Novákovi nedá Erbanová spát! Znovu se vyjádřil na její adresu

Rychlobruslařka Karolína Erbanová v pondělí šokovala veřejnost, když oznámila konec kariéry a jako přičinu uvedla chování reprezentačního trenéra Petra Nováka. Ten se nejprve vyjádřil jen krátce, ale teď se rozpovídal.

Tuomas Nieminen
27.08.
rychlobruslení zlá krev se vaří

Do Nováka se pustili i v zahraničí! Zničil Erbanové kariéru, zuří kouč

Rychlobruslařka Karolína Erbanová se v 25 letech nečekaně rozhodla ukončit kariéru. Bronzová medailistka z olympiády v Pchjongčchangu a medailistka z mistrovství světa i Evropy to dnes oznámila na svém facebooku a jako hlavní důvod uvedla chování reprezentačního trenéra Petra Nováka. Do toho se vzápětí pustil i finský trenér Tuomas Nieminen.

Petr Novák a Karolína Erbanová
27.08.
rychlobruslení erbanová ho obvinila

Trenér Novák reaguje na drsné obvinění: Nevím, co ji k tomu vede

Bronzová olympionička Karolína Erbanová v pondělí odpoledne šokovala všechny fanoušky, když oznámila, že se rozhodla ukončit kariéru. Hlavní důvodem měly být dlouhodobým neshody s reprezentačním trenérem rychlobruslařek Petrem Novákem. Ten se pak na její drsné vyjádření rozhodl zareagovat.

Karolína Erbanová
aktualizováno 27.08.
rychlobruslení tak to je šokující

Erbanová končí kariéru kvůli trenéru Novákovi! Měl ji ponižovat

Rychlobruslařka Karolína Erbanová se v 25 letech nečekaně rozhodla ukončit kariéru. Bronzová medailistka z olympiády v Pchjongčchangu to oznámila na svém facebooku a uvedla i důvody, proč se tak rozhodla.

Petr Novák
07.06.

GALERIE: Trenér rychlobruslařek Petr Novák slaví narozeniny

Trenér rychlobruslařek Petr Novák slaví životní jubileum.