Kateřina Novotná
13.01.
rychlobruslení Poslední závod

Konec! Která česká legenda pověsila brusle na hřebík?

Historicky nejlepší česká rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná ukončila ve 33 letech závodní kariéru. Účastnice čtyř olympijských her to oznámila na Facebooku.

Erin Jacksonová
10.01.
zázrak americká nominace

Zázrak? Led zkusila poprvé před půl rokem, teď jede na olympiádu!

Blížící se olympiáda v Koreji přinese jistě spoustu nových příběhů. Jeden už se ale píše nyní. V americké výpravě nebude chybět rychlobruslařka tmavé pleti Erin Jacksonová. Na nožích přitom stála poprvé před půl rokem!

Karolína Erbanová
05.01.
super krásný úspěch

Rychlobruslařka Erbanová má medaili z mistrovství Evropy!

Rychlobruslařka Karolína Erbanová vybojovala na mistrovství Evropy v Kolomně bronzovou medaili v závodě na 500 metrů. Z vítězství se radovala Vanessa Herzogová z Rakouska, druhá skončila domácí Ruska Angelina Golikovová. Pětadvacetiletou českou reprezentantku dělilo od vítězství 49 setin sekundy.

Sáblíková bude na mistrovství Evropy chybět! Chce dohnat ztrátu

Rychlobruslařka Martina Sáblíková nebude startovat na nadcházejícím mistrovství Evropy ve víceboji v Kolomně. Chce dohnat tréninkové manko, které nabrala kvůli problémům se zády, a připravit se na olympiádu v jihokorejském Pchjongčchangu.

Úspěchy českých sportovců
25.12.
Akce roku česká stopa

Sportovní akce 2017: Smích, slzy, úspěchy i vztek českých sportovců

Ani letos se nejvýznamnější sportovní akce neobešly bez českých sportovců. Podívejte se na jejich stručný přehled a připomeňte si tak nejhezčí sportovní okamžiky z pohledu českého diváka ve finišujícím roce 2017.

08.12.
Rychlobruslení Světový pohár

Smůla české rychlobruslařky: Erbanové utekla bedna o tři setiny!

Rychlobruslařka Karolína Erbanová skončila na Světovém poháru v Salt Lake City čtvrtá v závodu na 500 metrů. Česká reprezentantka zajela nejlepší čas v sezoně 37,20, od třetího místa ji dělily tři setiny sekundy. Čtvrté místo na pětistovce obsadila v SP potřetí za sebou, čtvrtá je i v průběžném pořadí nejkratší disciplíny.

03.12.

Karolína Erbanová skončila na pětistovce v Calgary čtvrtá!

Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila ve svém nejrychlejším čase sezony 37,27 čtvrtou pozici v závodu na 500 metrů na Světovém poháru v Calgary. Česká reprezentantka tak vyrovnala své nejlepší umístění v olympijské sezoně z listopadového závodu ve Stavangeru.

Vladimir Putin a Alexander Zubkov
24.11.
zoh 2014 dopingoví hříšníci

Další zlato od Putina se vrátí! Smůlu má bobista i rychlobruslařka

Bobista Alexandr Zubkov, dvojnásobný vítěz z olympijských her v Soči, je jedním z dalších čtyř Rusů, které dnes Mezinárodní olympijský výbor potrestal v souvislosti s dopingovou kauzou ruských sportovců na domácích hrách v roce 2014 doživotním vyloučením z OH.

aktualizováno 19.11.
Rychlobruslení Bronzová příčka

Poprvé na bedně! Sáblíková dojela třetí v závodě na 5000 metrů

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková se vůbec poprvé v sezoně probojovala na stupně vítězů. V závodě na pět tisíc metrů v norském Stavangeru obsadila bronzovou příčku.

18.11.
gratulace světový pohár

Erbanová je zase o kousek lepší! Ve Stavangeru byla čtvrtá

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si ve Stavangeru připsala nejlepší výsledek v této sezoně Světového poháru, když obsadila čtvrté místo v závodě na 500 metrů. Z vítězství se radovala Japonka Nao Kodairaová, úřadující mistryně světa vyhrála i čtvrtou pětistovku v sezoně.