Martina Sáblíková
12.01.
rychlobruslení Mistrovství Evropy

Sáblíková slaví další medaili: Na ME ve více boji získala stříbro!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková získala na mistrovství Evropy ve víceboji v Collalbu stříbrnou medaili. Ze čtvrtého místa, které jí patřilo po dvou pátečních disciplínách, se po patnáctistovce posunula na třetí pozici a suverénně nejlepší čas v závěrečném závodu na 5000 metrů jí vynesl celkovou druhou příčku.

Martina Sáblíková a Pauline Van Deutekomová (vpravo)
03.01.
rip smutná zpráva

Soupeřka Sáblíkové zemřela! Ve 37 letech podlehla zákeřné nemoci

Svět rychlobruslení zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 37 let zemřela nizozemská olympionička Pauline Van Deutekomová. Spoustu závodů odjela i proti Martině Sáblíkové.

Ester Ledecká
aktualizováno 21.12.
anketa Slavnostní vyhlášení

Ledecká ovládla Sportovce roku, legendou se stala Jana Novotná

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká s rekordním náskokem vyhrála anketu Sportovec roku. Druhá Martina Sáblíková za ní skončila o 759 bodů. To je o 23 bodů větší odstup, než byl při dosud rekordním triumfu tehdejší wimbledonské šampionky Petry Kvitové v roce 2011.

Prásk.tv píše:

Martina Sáblíková - 1
čtěte o tématu Martina Sáblíková na Prásk.tv
16.12.
rychlobruslení Světový pohár

Sáblíková byla v Heerenveenu třetí v závodu na 3000 metrů!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu třetí místo v závodu na 3000 metrů a třetí je i v průběžném pořadí seriálu na dlouhých tratích. Z vítězství se radovala domácí Antoinette de Jongová, která byla o 91 setin sekundy rychlejší. Na druhou Kanaďanku Isabelle Weidemannovou ztratila česká reprezentantka dvě desetiny sekundy.

aktualizováno 10.12.
rychlobruslení těhotenský doping

Jak vzkřísit Martinu? Inspirovat ji mohou sportovní maminky!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková o víkendu obsadila až páté místo v závodě na 5000 metrů. Trojnásobná olympijská šampionka tak po dlouhých 13 letech chyběla na nejdelší trati na stupních vítězů. Ano, trochu jí trápilo zdraví. Ale i tak, nabízí se otázka, zda by jedenatřietileté sportovkyni nemohla přinést energii jistá inspirace.

09.12.

Sáblíková po 13 letech chyběla na stupních vítězů v SP na pětce

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila páté místo v závodu na 5000 metrů na Světovém poháru v Polsku a přišla o vedení v průběžném pořadí seriálu dlouhých tratích. Trojnásobná olympijská šampionka chyběla na nejdelší ženské trati na stupních vítězů poprvé od prosince 2005.

25.11.

Sáblíková byla druhá na 3000 metrů a vede Světový pohár!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková byla na Světovém poháru v japonském Tomakomai druhá v závodu na 3000 metrů a posunula se do čela seriálu. Česká reprezentantka nestačila jen na Kanaďanku Isabelle Weidemannovou, která si připsala premiérový triumf. Sáblíkovou dělilo na otevřené dráze, na které se závodilo poprvé od roku 2008, od vítězství 2,82 sekundy.

18.11.
Rychlobruslení Světový pohár

Sáblíková vstoupila do SP třetím místem na trati 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila třetí místo v závodě na 3000 metrů na Světovém poháru v Obihiru. Česká hvězda dlouhých tratích na úvod sezony nestačila na Nizozemku Esmee Visserovou a Natalii Voroninovou z Ruska. Olympijská vítězka z Pchjongčchangu ze závodu na 5000 metrů Visserová zaznamenala premiérový triumf v seriálu.

05.09.
Hádanka Je úplně jiná

Kdo je tato česká sportovkyně? Olympijská vítězka k nepoznání!

Nová image změnila trojnásobnou olympijskou vítězku k nepoznání. Ta se zúčastnila focení v rámci prezentace sportovní značky, se kterou jsou spojeni takové hvězdy, jako je Anthony Joshua či Michael Phelps. V tomto případě jde ale o Češku. Poznáte ji? Napovíme, že její dlouhé černé vlasy matou…