Ledecká konečně ví, kdy dostane peníze za olympijské medaile!

Tak se konečně dočkají! Čeští sportovci, kteří na zimní olympiádě v Pchjongčchangu vybojovali cenné kovy už ví, kdy obdrží finanční odměny. Ministr školství Robert Plaga dnes uvedl, že by úspěšní reprezentanti měli peníze obdržet zhurba v červenci.

Co dokáže udělat jeden zdánlivě nevinný přípspěvek na sociálních sítích, teď na vlastní kůži poznává i slavná sportovkyně Martina Sáblíková. Prozradila na Facebooku víc, než ona sama chtěla?

21.03.
rychlobruslení tisková konference

Sáblíková byla na svůj tým často nepříjemná. Veřejně se omluvila!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala na zimní olympiádě stříbrnou medaili na trati 5000 metrů. Celkově tak do sbírky přidala už svoji šestou medaili z olympijských her. Dnes na tiskové konferenci prozradila, co chystá po náročné sezoně. Také se omluvila svému týmu za své chování.

Prásk.tv píše:

Natalia Czerwonká a Martina Sabliková
čtěte o tématu Martina Sáblíková na Prásk.tv
aktualizováno 16.03.
Rychlobruslařka Vynechá finále v Minsku

Sáblíková má zdravotní problémy: Světový pohár kvůli nim nevyhraje

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ze zdravotních důvodů nepojede finále Světového poháru v Minsku. Trojnásobná olympijská vítězka tak přišla o šanci vyhrát seriál na dlouhých tratích podvanácté v řadě.

28.02.
danajský dar olympijská medailistka

Sáblíková může přijít o pozemek, který dostala za své úspěchy!

Tak to byl tedy pěkný dárek. Jedna z nejúspěšnějších českých sportovkyň v historii Martina Sáblíková nejspíš přijde o stavební parcelu, kterou dostala od radnice za své olympijské úspěchy! Na kauzu upozornil deník Blesk.

Ester Ledecká před fanoušky na Staroměstském náměstí
aktualizováno 26.02.
velké oslavy medaile jsou doma

Staromák vítal Ester i Martinu. Lidé přišli v lyžařských brýlích!

Čeští olympionici vrátili z dějiště zimních olympijskýh her v Pchjongčchangu. Výprava, včetně dvojnásobné zlaté medailistky Ester Ledecké, přistála po 13 hodině na ruzyňském letišti. Další kroky českých reprezentantů mířily na Staroměstské náměstí.

Nikola Zdráhalová
24.02.
Rychlobruslení ZOH 2018

Zdráhalová skončila osmá v hromadném závodě rychlobruslařek

Nikola Zdráhalová skončila osmá při olympijské premiéře závodu s hromadným startem rychlobruslařek. Zvítězila Japonka Nana Takagiová, která už má zlato ze stíhačky a ve finiši dnes porazila domácí favoritku Kim Po-num. Nizozemskou rychlobruslařskou velmoc zachraňovala třetím místem Irene Schoutenová.

16.02.
Dříve a teď Olympijské hry

2x zlato, teď stříbro: Porovnání oslav a časů z olympiád Sáblíkové

Jestli Martinu Sáblíkovou nikdo moc do roku 2010 neznal, pak se to rozhodně změnilo. To totiž rodačka z Nového Města na Moravě vyhrála na olympiádě ve Vancouveru zlato. Okamžitě se začalo psát a mluvit o tom, jaká to je hrdinka. Byla nejlepší na světě a přitom v Česku neměla ani kde pořádně trénovat. Nakonec se ke dvěma zlatům z Kanady přidal ještě jeden nejcennější kov a to o čtyři roky později v Soči. Dnes Sáblíková na oblíbené pětce zlato nezískala, ale byla druhá. Porovnejte si její zajeté časy i oslavy ze všech doposud absolvovaných olympijských her.

16.02.
Rychlobruslařka Dojmy po závodě

Stříbro? Po těch problémech úžasné, raduje se Sáblíková!

Martina Sáblíková má za sebou skvělý závod na trati na 5000 metrů. V něm sice předvedla povedený závěr, ale na zlato to nestačilo. Třicetiletá rychlobruslařka skončila stříbrná, ale vzhledem ke zdravotním problémům, které ji v poslední době provázely, bere druhé místo jako velký úspěch.

aktualizováno 16.02.
Olympiáda Rychlobruslení

Sáblíková je na trati 5000 metrů stříbrná. Zlato vyhrála Visserová!

Česká republika slaví na olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu další medaili. Získala ji rychlobruslařka Martina Sáblíková. Ta sice neobhájila zlato z trati na 5000 metrů, které získala jak před čtyřmi lety v Soči, tak v roce 2010 ve Vancouveru, ale i tak ji těší stříbro.