Martina Sáblíková
aktualizováno včera 15:10
Rychlobruslení Bronzová příčka

Poprvé na bedně! Sáblíková dojela třetí v závodě na 5000 metrů

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková se vůbec poprvé v sezoně probojovala na stupně vítězů. V závodě na pět tisíc metrů v norském Stavangeru obsadila bronzovou příčku.

12.11.
novota sezona zatím začíná

Sáblíková po 3 letech bez medaile. Žádná katastrofa, říká kouč

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu až sedmé místo v závodu na 3000 metrů a poprvé od března 2014 na této trati chyběla na stupních vítězů.

Sáblíková
12.11.
rychlobruslení úvod SP

Ani na tři kilometry to Sáblíkové nejelo. V Heerenveenu byla sedmá

Úvod letošní sezóny je zatím pro rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou za očekáváním. Po sedmnáctém místu na patnáctistovce skončila na dvojnásobné trati na sedmé příčce.

Prásk.tv píše:

Natalia Czerwonká a Martina Sabliková
čtěte o tématu Martina Sáblíková na Prásk.tv
11.11.
Krasobruslařka Světový pohár

Úvodní závod SP na 1500 metrů: Sáblíková obsadila až 17. místo!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila v úvodním závodu Světového poháru na 1500 metrů Heerenveenu až 17. místo. Na své doplňkové trati, na které však již několikrát vybojovala medailové umístění, zajela trojnásobná olympijská vítězka čas 1:59,15 a výrazně zaostala za svým osobním rekordem i maximem z této sezony. Rychlejší než Sáblíková byla i její tréninková kolegyně Nikola Zdráhalová, která skončila druhá v divizi B a časem 1:58,10 si vytvořila osobní rekord.

2044747
aktualizováno 13.09.
video záhada vyřešena

Hvězda Sáblíkové se našla! Byl u ní i vzkaz, který vše vysvětluje

Stačil jeden den a ukradená památeční hvězda rychlobruslařky Martiny Sáblíkové z chodníku slávy ve Velké Bíteši je zpět. Po odvysílané reportáži ji pachatel i s omluvným dopisem vrátil. Policisté po něm i přesto pátrají.

2044446
aktualizováno 12.09.
video fanoušek nebo gauner

Ukradli hvězdu Sáblíkové! Na chodníku zůstalo prázdné místo

Ve Velké Bíteši někdo ukradl z chodníku slávy v centru města památeční hvězdu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Jde buď o čin fanouška české olympioničky, nebo vandalství. Případ už vyšetřuje policie.

aktualizováno 30.08.

Sáblíková šla z oválu před oltář! Trenér Petr Novák se ženil

K velké události došlo v týmu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Závodnice totiž vyměnila závodní kombinézu za společenský outfit a doprovodila svého kouče k oltáři. Petr Novák si totiž vzal svou dlouholetou přítelkyni.

Svatba trenéra Petra Nováka - 2
30.08.

22.08.
FOTKY Jak šel čas

Sáblíková má nový účes a sluší jí to! Jak se změnila? FOTKY

Rychlobruslařka a cyklistka Martina Sáblíková změnila svůj vzhled. Když se ukázala na tiskové konferenci, mnozí jen udiveně zírali. České sportovní obojživelnici to totiž opravdu slušelo. Trojnásobná olympijská vítězka má nový účes a také se na sešlost s novináři namalovala.

aktualizováno 02.06.
státní vyznamenání to je čest

Prezident Zeman 28. října udělí Sáblíkové státní vyznamenání

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obdrží na svátek 28. října vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana. Ten to prozradil v rozhovoru pro TV Barrandov. Držitelka pěti olympijských medailí a 17 titulů mistryně světa tak bude po Pavlu Nedvědovi dalším českým sportovcem, který obdrží od Zemana státní vyznamenání.