Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Eva Samková
10.03.
cross to se jen tak nevidí

Šílený závod: Samková musela jet finále dvakrát, vyhrála obě jízdy!

Eva Samková vyhrála potřetí v sezoně závod Světového poháru ve snowboardcrossu. V Moskvě musela své jubilejní desáté vítězství v kariéře potvrdit v opakovaném finále, které se jelo znovu po nezvykle pozdě přijatém francouzském protestu kvůli špatnému otevření startovací brány.

Eva Samková
aktualizováno 03.03.
video světový pohár

Samková má další triumf! Vyhrála svěťák v La Molině, o parník!

Eva Samková je zase vítězkou! Česká snowboardkrosařka vyhrála sobotní závod SVětového poháru ve španělské La Molině. I když ve čtvrtfinále i semifinále dojela shodně druhá, ve velkém finále triumfovala.

Eva Samková a její táta Roman Samek
16.02.
zoh 2018 slova do nebe

Bronzová Samková po závodě: Tohle by podle ní dělal její táta!

Česká snowboardcrossařka Eva Samkový prožila těžkou sezonu, kterou nyní na zimní olympiádě vyšperkovala bronzovou medailí. Samková se musela vyrovnat se zraněním ramene, ale hlavně se smrtí svého otce, na kterého po bronzovém závodě vzpomínala.

Prásk.tv píše:

Sport
čtěte o tématu snowboardcross na Prásk.tv
Eva Samková
16.02.

GALERIE: Eva Samková vybojovala bronzovou medaili

Eva Samková obsadila při obhajobě olympijského zlata ze Soči ve snowboardcrossu třetí místo a získala třetí českou medaili v Pchjongčchangu.

Bronzová jízda Evy Samkové
16.02.
zoh 2018 velká paráda

Česko má další medaili: Samková si ve finále dojela pro bronz!

Eva Samková obsadila při obhajobě olympijského zlata ze Soči ve snowboardcrossu třetí místo a získala třetí českou medaili v Pchjongčchangu.

Eva Samková
aktualizováno 06.02.
oh 2018 pchjongčchang

Samková ponese českou vlajku! Zvolili si ji sami čeští olympionici

Snowboardistka Eva Samková ponese českou vlajku při pátečním slavnostním zahájení zimních olympijských her v Pchjongčchangu. Vítězku snowboardcrossu z minulých her v Soči vybrali v hlasování sportovci. Výsledek jejich volby dnes oznámil Český olympijský výbor.

Roman Samek a Eva Samková
aktualizováno 20.01.
video smutné vzpomínání

Táta české šampionky zemřel. Evu postavil na svah ve dvou letech

Byl to právě táta, který byl u prvních krůčku na sněhu dnešní snowboardové šampionky. Nebýt jeho, možná by dnes Česká republika neměla olympijskou vítězku. Bohužel, Roman Samek zemřel. Dlouho bojoval se zákeřnou nemocí. A Eva na jeho počest vybojovala úžasné vítězství.

Eva Samková a její táta Roman
aktualizováno 20.01.
drž se, evo silná holka

Samkové zemřel táta, vítězství v závodě mu poslala do NEBE...

Je to moc smutný příběh. Česká olympijská naděje Eva Samková se musí vyrovnat se ztrátou svého táty. Ten zemřel před pár dny po dlouhé těžké nemoci. Start na světovém poháru v tureckém Erzurumu tak dlouho zvažovala. Nakonec se ale rozhodla jet a závod vyhrála právě pro tátu...

Eva Samková
aktualizováno 20.01.
super světový pohár

Samková je zpět! Snowboardová naděje z Česka se vrátila vítězně

Necelý měsíc před obhajobou olympijského zlata v Pchjongčchangu vyhrála Eva Samková závod Světového poháru ve snowboardcrossu v tureckém Erzurumu. V elitním seriálu si šampionka ze Soči připsala osmý triumf v kariéře.

Belle Brockhoffová
aktualizováno 25.12.
olympiáda val thorens

Prokleté středisko zimních sportů: Zranila se tam další olympionička!

Před více jak dvěma týdny se ve francouzském středisku Val Thorens zranila česká snowboardcrossařka Eva Samková. Teď si tamní sjezdovky vybraly další daň, když se na nich zranila Australanka Belle Brockhoffová, která patří mezi největší soupeřky české snowboardcrossařky.