Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
aktualizováno 10.05.
zimní sporty i další reprezentanti

Ledecká konečně ví, kdy dostane peníze za olympijské medaile!

Tak se konečně dočkají! Čeští sportovci, kteří na zimní olympiádě v Pchjongčchangu vybojovali cenné kovy už ví, kdy obdrží finanční odměny. Ministr školství Robert Plaga dnes uvedl, že by úspěšní reprezentanti měli peníze obdržet zhurba v červenci.

Sportovkyně v plavkách
30.04.
Naše krásky U vody

Teplo, tak rychle k vodě: České sportovkyně ukazují plavky! FOTO

Venku už je hezky a horké dny pomalu lákají lidi k vodě. Také některé české sportovkyně se už svým fanouškům ukázaly na sociálních sítích v plavkách. Veder si užívala třeba Eva Samková, Markéta Davidová či Anna Dušková.

Eva Samková
10.03.
cross to se jen tak nevidí

Šílený závod: Samková musela jet finále dvakrát, vyhrála obě jízdy!

Eva Samková vyhrála potřetí v sezoně závod Světového poháru ve snowboardcrossu. V Moskvě musela své jubilejní desáté vítězství v kariéře potvrdit v opakovaném finále, které se jelo znovu po nezvykle pozdě přijatém francouzském protestu kvůli špatnému otevření startovací brány.

Prásk.tv píše:

Tohle jsou partneři známých sportovkyň
čtěte o tématu Eva Samková na Prásk.tv
Eva Samková
aktualizováno 10.03.
nejlepší! snowboardové zlato

Světla ramp pro Samkovou: Česká suverénka vyhrála další závod!

Eva Samková vyhrála potřetí v sezoně závod Světového poháru ve snowboardcrossu a jubilejní desátý v seriálu v kariéře. Bronzová medailistka z olympijských her v Pchjongčchangu dnes nenašla přemožitelku za umělého osvětlení a drobného sněžení v Moskvě.

Ester Ledecká
aktualizováno 06.03.
realita těžká volba

Krutá realita pro Ester: Snowboard nezajímá, nejsou v něm peníze

Má jezdit na lyžích nebo na snowboardu? Už jste tuhle debatu jistě slyšeli. Ester Ledecká je talent od Boha a umí oboje. Říká, že jí víc baví prkno, ale na lyžích se prý zase dá vydělat víc peněz. Jak to vlastně je?

Eva Samková
aktualizováno 03.03.
video světový pohár

Samková má další triumf! Vyhrála svěťák v La Molině, o parník!

Eva Samková je zase vítězkou! Česká snowboardkrosařka vyhrála sobotní závod SVětového poháru ve španělské La Molině. I když ve čtvrtfinále i semifinále dojela shodně druhá, ve velkém finále triumfovala.

Olympionici z Vrchlabí
aktualizováno 26.02.
povedené městečko

Staromák by záviděl. Ve Vrchlabí vítali medailisty, z města jsou čtyři!

Nejen Staroměstské náměstí v Praze, ale také krkonošské Vrchlabí slavilo v pondělí s olympijskými medailisty z Koreje. V malém městečku se narodili hned čtyři! Michal Krčmář, Eva Samková, Veronika Vítková a Karolína Erbanová!

Malá Eva Samková - 4
20.02.

GALERIE: Malá Eva Samková

Malá Eva Samková

Aleš Suk
19.02.
Olympionici Rozhovor s učitelem

Učil Samkovou, Krčmáře či Erbanovou: Jací to byli žáci?

Eva Samková, Karolína Erbanová, Michal Krčmář. To jsou čeští reprezentanti, které nespojuje jen to, že na letošní olympiádě získali medaili, ale i minulost. Konkrétně dětství, jelikož všichni navštěvovali základní školu ve Vrchlabí, kde je učil Aleš Suk. Ten i po letech vzpomíná, jací to byli žáci. Podívejte se na rozhovor, který Suk poskytl TN.cz.

Vendula Hopjáková
16.02.
Snowboardistka Další zranění

Hopjákovou odváželi na nosítkách: Se sádrou pak fandila Samkové!

Eva Samková slavila bronzovou medaili ve snowboardcrossu a jiná Češka jen z hlediště se sádrou tleskala své zkušenější kolegyni. Řeč je o jednadvacetileté Vendule Hopjákové, která ve druhé kvalifikaci upadla a poranila si kotník. Z trati ji pak odváželi lékaři na nosítkách.