Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 6. 2018
požár v praze dramatické chvíle

Zveřejnil nahrávku s Růžičkou, teď Palaščákovi vzplanul v noci dům!

Zdroj: TV Nova

Podnikatel Miroslav Palaščák, který se "proslavil" videonahrávkou, která otřásla důvěryhodností hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, zažil doslova peklo! V noci mu totiž někdo nejspíš zápalil auto a oheň zasáhl i dům. Informoval o tom deník Blesk.

Kauza, kterou pamatuje každý hokejový fanoušek. Před startem hokejového mistrovství světa v roce 2015 Palaščák sedí v hospodě s trenérem Růžičkou a tajně ho natáčí.


 

Bavili se o částce 500 tisíc, které podnikatel tehdejšímu trenérovi pražské Slavie předal, aby jeho syn ve Slavii hrál.
 

Palaščák si ale teď "užil" další dramatické chvíle. A to když mu na začátku tohoto týdne začala hořet auta a plameny se dokonce dostaly až ke střeše domu! To vše v malebné pražské čtvrti Velká Chuchle, kde podnikatel bydlí.


Dům Miroslava Palaščáka VIDEO:

"Dvě jednotky hasičů zasahovaly před třetí hodinou ranní v dýchací technice u požáru osobního automobilu. Plameny poškodily vedle stojící vůz a část dřevěného podbití střechy domu. Během požáru byly evakuovány tři osoby,“ řekl Blesku mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.
 

15

GALERIE: Dům podnikatele Miroslava Palaščáka zasáhly plameny

Zdroj: HZS Praha

Dům Miroslava Palaščáka

Hodnocení:


 

Incident momentálně vyšetřuje policie a prověřuje všechny možné scénáře, jak mohlo k požáru dojít.

 

"Okolnosti ale nasvědčují tomu, že byl požár založen úmyslně,“ prozradil policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle prvních odhadů byla předběžná škoda vyčíslena na dva miliony korun.

mm TN.cz