Publikováno 7. 10. 2018
UFC Hvězdný souboj

Zveřejněno hodnocení rozhodčích: Toto dokázal zatím jen McGregor!

Khabib Nurmagomedov vyhrál zápas o titul šampiona v lehké váze, když během večerního galavečera porazil po čtyřech kolech Conora McGregora. Dagestánský bojovník však na body vyhrál pouze první dvě kola, to třetí patřilo Irovi. McGregor je tak prvním bojovníkem v historii, který nad Nurmagomedovem vyhrál kolo.

Na Twitteru se objevil oficiální zápis z hvězdného souboje. Z něho je vidět, že Khabib šel do čtvrtého kola s vedením 29-27. Body však nakonec nerozhodovaly. Škrcený McGregor totiž odklepal a bylo po show.

 

Hodnocení zápasu Khabib vs. Conor
Zdroj: Twitter

 

I tak může být Conor, který se do klece vrátil po dvou letech, v celku spokojený. Na to, že tak dlouho nebojoval, podařilo se mu urvat jeden dílčí skalp. Podle oficiálního zápisu totiž na body vyhrál třetí kolo a to se nikomu z minulých soupeřů Khabiba Nurmagomedova nepovedlo.

 

 

Navíc si Conor McGregor odnesl ze souboje v Las Vegas i více peněz. Přečíst si o tom můžete v článku ZDE. Stále však platí, že zůstává třicetiletý Khabib v UFC neporažený. Aktuálně má za sebou 27 vítězných zápasů a 0 proher.

lju TN.cz