Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2016 11:18
anketa přehled všech dresů

OBRAZEM: Takhle vypadá český dres pro Světový pohár!

Dres české reprezentace pro Světový pohár
Zdroj: nhl.com

Kromě první části nominace už fanoušci vědí i to, v jakých dresech se česká hokejová reprezentace představí. Oficiální verze dresů pronikly na veřejnost jen pár hodin po nominační tiskovce.

Kdo je zvyklý na tzv. Velký státní znak na prsou, musí se připravit na změnu. Na dresu pro podzimní setkání nejlepších hráčů planety totiž najdete pouze malý státní znak, moravská se slezskou orlicí chybí.

Obě varianty dresů pro českou reprezentaci
Zdroj: nhl.com Obě varianty dresů pro českou reprezentaci


Společně s těmi českými byly odhaleny dresy i pro ruský, finský, švédský, kanadský, americký a evropský výběr. Nechybí ani ten, v němž budou o co nejlepší umístění bojovat hráči ze Severoamerického týmu do 23 let. Pozorně si všechny prohlédněte a svému favoritovi dejte hlas v anketě níže.


18

GALERIE: Dresy všech týmů pro Světový pohár

Zdroj: Instagram

Kanada

Hodnocení:

Anketa

Který z dresů pro Světový pohár se vám líbí nejvíc?

Hlasovalo 219 lidí.

Ještě před představením dresu kouč národního týmu Josef Jandač odhalil první část nominace. Do kádru byli rovnou zařazeni všichni tři gólmani - spolu s Michalem Neuvirthem jsou to Petr Mrázek z Detroitu a Ondřej Pavelec z Winnipegu. 


Vedle čtrnáctky nominovaných ze zámořské NHL se dostali do výběru také bek Michal Kempný s útočníkem Vladimírem Sobotkou z ruského Omsku. Ti budou zřejmě jedinými nominovanými hráči z Evropy mezi úvodními šestnáctkami vyvolených všech účastníků turnaje.


Podle předpokladů chybí čtyřiačtyřicetiletý Jaromír Jágr z Floridy, s kterým bude vedení národního týmu dále jednat.
 

pha TN.cz