Publikováno 12. 2. 2019
nhl fanoušci trnou

Ztráta pro Bruins! Pastrňák po večeři upadl a musel na operaci

David Pastrňák
Zdroj: Profimedia

Hodně nepříjemná zpráva zasáhla všechny fanoušky hokejového Bostonu. Jeden z největších klenotů Bruins útočník David Pastrňák si totiž poranil palec na levé ruce a musel dokonce podstoupit operaci!

Vedení Bostonu o tom fanoušky informovalo na svém oficiálním twitterovém účtu, kde dokonce popsalo, co se českému hokejistovi přihodilo.

14

GALERIE: David Pastrňák se zranil na týmové večeři se sponzory

Zdroj: Profimedia

David Pastrňák

Hodnocení:

"Pastrňák a několik jeho spoluhráčů se v neděli účastnilo večeře se sponzory. Když se vracel do auta, upadl a zranil si levý palec. Tým bude vědět víc během několika dní, ale dvaadvacetiletý hokejista by měl stihnout konec sezony," je napsáno v příspěvku.

 

 

Generální manažer Don Sweeney se vyjádřil na mimořádné tiskové konferenci. "Víc budeme vědět během dvou týdnů. Věříme, že bude v této sezoně ještě hrát."
 

Pastrňák musel podstoupit operační zákrok a ten byl podle Sweeneyho úspěšný. "Všechno šlo dobře. Stav jeho zranění bude časem ještě prověřen a uvidíme, jak dlouho skutečně bude mimo sestavu," pokračoval Sweeney.

 

S Pastrňákem už po nehodě mluvil. "Cítí se dobře, ale jinak je hrozně frustrovaný. Je zklamaný, že kvůli takovému nešťastnému okamžiku oslabil tým," nastínil Sweeney rozpoložení hvězdy, která má v Bruins do roku 2023 smlouvu na celkem 40 milionů dolarů.

mm TN.cz