Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 12. 2017
fotbal Peníze pro Neymara

Zostuzený Neymar! Co na něj házeli fanoušci soupeře?

Neymar
Zdroj: AFP

Tak tenhle večer si hvězdný fotbalista Neymar opravdu moc neužil! Nejenže jeho Paris Saint Germain prohrál na hřišti Bayernu Mnichov 1:3 , slavného Brazilce ale ještě pořádně zostudili fanoušci soupeře. Naházeli na něj bankovky s jeho podobiznou!

Od letního přestupu z Barcelony do francouzského PSG má Neymar pověst zlatokopa. Jak by také ne, když jeho tranfer vyšel Pařížany na rekordní sumu 222 milionů eur (5,8 miliard korun) a závratná je samozřejmě i výše hráčova platu, který činí zhruba 750 milionů korun za rok!

To jsou peníze, o kterých se normálním smrtelníkům může pouze zdát. Hlavně pro fanoušky Barcelony je však Neymar zrádce a v úterý mu jeho "zradu" s chutí připomněli i příznivci Bayernu Mnichov při utkání Ligy mistrů.
 


Když šel Neymar kopat roh, z hlediště k němu začaly létat bankovky s jeho vlastní podobiznou. Reakce slavného Brazilce? S vidtelným pohrdáním je odkopl od sebe pryč.

Kyselý výraz však Neymarovi zůstal v obličeji i po utkání, neboť jeho tým v Německu prohrál o dva góly. Na postupu PSG do další fáze Champions League to však nemohlo nic změnit.

fre TN.cz