Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 11. 2018
Nová láska Ze soukromí

Tenisová kráska ze Švýcarska sbalila fotbalistu, je ze Slovenska!

Belinda Benčičová
Zdroj: Profimedia / instagram

Švýcarská tenistka Belinda Benčičová přiznala nový vztah. Lásku prožívá se svým fyziotrenérem a bývalým slovenským fotbalistou Martinem Hromkovičem. Věkový rozdíl mezi aktuálně 44. hráčkou světa a jejím přítelem je 15 let.

Jak se dali ti dva dohromady? Je to jednoduché. Martin Hromkovič sice hrával profesionálně fotbal, ale už se nějaký ten rok věnuje fyziotrénování a byl právě v týmu jednadvacetileté Švýcarky. "Ano, jsme spolu. Přišlo to nečekaně, ale je to ideální situace. Když pracuji na Slovensku na své kondičce, můžeme být spolu," přiznala Benčičová v rozhovoru pro denník Blick.

 

16

GALERIE: Belinda Benčičová chodí s Martinem Hromkovičem

Zdroj: Instagram

Belinda Benčičová a Martin Hromkovič

Hodnocení:

 

Když jsou spolu, oddělují čerstvý vztah od pracovních povinností. "Vždy, když trénujeme, mám ho za svého trenéra. Doufám, že to tak zůstane i nadále. Jeho práce je efektivní a já jsem díky tomu ve formě," libuje si Benčičová, která je o patnáct let mladší, než Martin Hromkovič.

 

 

Martin Hromkovič hrával fotbal za Inter Bratislava, německý Eilenburg či Vítkovice. Teď se snaží dělat Benčičovou nejen šťastnou, ale zlepšuje hlavně její kondičku. Společně by jistě rádi navázali na úspěchy mladé hráčky z let minulých, díky kterým se dostala až na 7. místo žebříčku. Nyní však obsazuje 44. pozici.

lju TN.cz