Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.2. 2016 18:07
foto musel trpět

Zlomeninu spravilo 12 šroubů. Do Super Bowlu přesto nastoupil!

Thomas David
Zdroj: Profimedia / instagram

Tohohle borce jen tak něco nezastaví. Třikrát přetržený křížový vaz? Zlomená ruka? S tím na Thomase Davida z Caroliny Panthers nechoďte. Do jubilejního 50. ročníku Super Bowlu přesto nastoupil a rval se za svůj klub!

Ačkoliv Carolina odešla z Levi's Stadium poražená, dvaatřicetiletý David se může považovat za vítěze. Ještě před dvěma týdny to totiž vypadalo, že do finálového utkání americké NFL vůbec nenastoupí.


Lékaři však dovedli zázrak. Davidovi zlomeninu spravili 12 šrouby a umožnili mu návrat na hřiště. Samotný fotbalista jim po utkání poděkoval za skvěle odvedenou práci. „Tento příspěvek není o mně, ani o tom, jak jsem silný,“ napsal na Instagram k fotce své zraněné paže.

Thomas David ukázal zlomenou ruku
Zdroj: Instagram


„Náš doktorský tým a trenéři odvedli úžasnou práci a dali mi možnost vrátit se zpátky na hřiště. Tento příspěvek je jen o tom, jak moc své bratry (spoluhráče pozn. autora) a klub miluji. Díky za vaši podporu,“ dodal urostlý outsider linebacker Panthers.


TAKÉ ČTĚTE:


Ani jeho obrovská odhodlanost a síla však Carolině nepomohla. Broncos potřetí v historii ovládli finálové klání, když díky perfektní obraně zvítězili 24:10.
 

TN.cz

To nejlepší z iSport.cz