Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 9. 2015
video špatný výběr

Zloděj skončil v bolestech! Nevěděl, že napadl profi zápasnici

Zdroj: YouTube.com

Chtěli si přilepšit tím, že na ulici okradou nic netušící partičku kolemjdoucích lidí. Místo lupu, ale oba útočníci málem skončili v nemocnici. Vybrali si totiž skupinku lidí, mezi nimiž byla i slavná brazilská zápasnice MMA Monique Bastosová, která jednomu z útočníků dala pořádně zabrat.

 Několikanásobná šampionka byla se svými dvěma přáteli zrovna na cestě na trénink džiu-džitsu v městečku Acailandia. V tom ale nic netušící partičku napadli dva muži na motorce, kteří chtěli své oběti okrást o mobilní telefony.


Vybrali si ale špatně. Netušili totiž, že mají co dočinění s profesionální zápasnicí. Jeden z útočníků sice utekl i s telefonem Bastosové, ale o to víc dostal naloženo druhý ze zlodějů. Toho slavná Brazilka chvatem zvaným „lví zabiják“ dostala do pozice, z níž se neměl šanci vymanit.


„Nebála jsem se, věděla jsem totiž, že jsem ho znehybnila,“ cituje Bastosovou Daily Mail. „Jednomu z nich se podařilo utéct, ale druhého jsme držela v nohou asi dvacet minut,“ dodala. Její přátelé mezitím sebrali útočníkovi peněženku a zjistit jeho totožnost.


Na videu je vidět, jak bezbranný osmnáctiletý zloděj křičí o pomoc. Měl smůlu. Asi za čtvrt hodiny si pro něj na místo činu přijela místní policie.
 

TN.cz