Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 4. 2017
Golf Po vítězném turnaji

Zlato? Už vstávej. Golfová kráska Spilková odhalila postelové FOTO!

Klára Spilková
Zdroj: Instagram

Je krásná, milá a ještě úspěšná. Česká golfistka Klára Spilková včera vyhrála turnaj Ladies European Tour v Rabatu a v Maroku dosáhla hned na úvod sezony životního úspěchu. Oslavy byly asi náročné, protože Klárka stále ještě leží v posteli. Svým fanouškům se pochlubila s postelovou fotkou.

"Zlato, už vstávej, je ráno," takhle se probouzela Klára Spilková v Maroku. A jestli hned uvažujete o nějakém tajném milenci, který se po golfistce boku objevil po bujaré oslavě na hotelovém pokoji, jste vedle. Spilková si noc užívala s vítězným kufříkem plným zlatých trofejí.

 

Klára Spilková
Zdroj: Instagram

 

"Dobré ranko. Tak to vypadá, že Velikonoce dnes nebudou do červena ale spíše do zlatova. Přeji všem ješte stále z Maroka krásné Velikonoční pondělí," napsala k fotce, kterou sdílela s fanoušky na sociálních sítích.

 

 

Spilková, jež po nevydařeném loňském roce vstoupila do nové sezony s obměněným týmem, zahrála na hřišti Dar As-salám v marocké metropoli osm ran pod par. O jeden úder svěřenkyně trenéra Lukáše Martince porazila Norku Suzann Pettersenovou, třetí byla s odstupem další rány Angličanka Annabel Dimmocková.

 

lju TN.cz