Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 11. 2017
návrat dobré zprávy

Zlatanův čas se blíží! Mourinho prozradil, kdy se vrátí na hřiště

Zlatan Ibrahimovic
Zdroj: Profimedia
Zlatan Ibrahimovic

José Mourinho není zrovna v komfortní situaci. Do Manchesteru United přišel vyhrávat tituly, vedení klubu mu pořídilo hvězdy za miliardy, ale výsledky jsou v Premier League zatím tristní. Po prohře na Chelsea pak portugalský kouč začal novinářům naznačovat, že už se těší na Zlatana.

V dostizích o mistrovský titul aktuálně ztrácí United na městského rivala Manchester City už 8 bodů. Loni ztratil Mourinhův tým na první Chelsea bodů 15. Nervozita prostě stoupá. Fanoušci v Anglii nejsou zvědaví na poháry z Evropské ligy nebo FA Cup. Nejprestižnější je titul v Premier League.


A tak Mourinho uklidňoval. „Máme tu skupinu hráčů, kteří by se měli zotavit co nejdříve. Musí pracovat každý den, ale už teď vypadají dobře,“ sdělil portugalský kouč. Mluvil o čtveřici Paul Pogba, Zlatan Ibrahimovič, Marcus Rojo a Marouanne Fellaini.
Právě Ibrahimovičův návrat na trávníky byl největším otazníkem.

Zlatan Ibrahimovic
Zdroj: Profimedia Zlatan Ibrahimovic

Švédský kanonýr se zranil v dubnovém čtvrtfinále Evropské ligy s Anderlechtem Brusel. Brzy poté absolvoval operaci kolenních vazů a teď už se pomalu zapojuje do přípravy. „Myslím, že okolo Vánoc s ním budeme moci počítat. Budeme silní,“ uklidňoval Mourinho.


V Anglii nyní fotbalová liga dostává volno a kabina United se vyprázdní. Převážná většina hráčů totiž míří za reprezentačními povinnostmi. „Všichni zmizí a těch pár kluků, kteří nedostali nominaci, si po tolika zápasech zaslouží mít příjemný týden. Dám jim volno," slibuje trenér Manchesteru United.

ram TN.cz