Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 4. 2017
fotbal lukrativní smlouva

Čeká Zlatana stěhování? Přestup je hotovou věcí, zní z Ameriky

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia / instagram

Vypadá to, že cesty Zlatana Ibrahimoviče a Manchesteru United se brzy rozejdou. Alespoň podle toho, co se píše v zámoří. Tamní média totiž už mají za hotovou věc, že švédský útočník zamíří do Los Angeles.

O tom, že novým působištěm Zlatana Ibrahimoviče bude Los Angeles Galaxy, se mluví už několik týdnů. Teď ale přišla televizní stanice Fox Sports s tím, že je to hotová věc. Na svůj oficiální instagramový profil dokonce vložili obrázek, na němž je švédský reprezentant v dresu klubu z L.A. ."Potvrzeno z Evropy. Zlatan Ibrahimovič bude hrát za Galaxy," zní popisek, který fotografii doprovází.

 

Pětatřicetiletý útočník zamířil do Manchesteru loni v létě poté, co mu skončila smlouva ve francouzském Paris St. Germain. Během jednačtyřiceti utkání za Rudé ďábly nastřílel šestadvacet gólů a na dalších devět přihrál. Smlouvu má ale jen do konce června a novou dosud nepodepsal.

 

CONFIRMADO desde Europa. #ZlatanIbrahimovic jugará en el #Galaxy. #Futbol #MLS

Příspěvek sdílený FOX Deportes (@foxdeportes),

 

Jeho další přesun teď je možná na spadnutí. A neměl by se špatně. Televizní stanice ESPN už dříve uvedla, že v Los Angeles pro něj připravují lukrativní smlouvu, která by z něj udělala nejlépe placeného fotbalistu MLS v historii.

TN.cz