Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 12. 2017
co s ním? kde ty slavné časy jsou

Zlatan nebyl ani na střídačce! Mluví se o jeho odchodu z United

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia
Zlatan Ibrahimovič

Zlatan Ibrahimovič po zotavení ze zranění rozhodně nevypadá jako lev, o kterém hrdě mluvil při návratu. Od půlky listopadu mu José Mourinho dal šanci jen v devíti zápasech. V posledním duelu se Southamptonem už Švéd nebyl ani na střídačce a řeší se, zda ještě v United dostane šanci.

Návrat Zlatana do sestavy slavných Reds je prostě hodně rozpačitý. Když už dal gól, tak United potupně prohráli v FA Cupu s Bristolem. Poslední zápas s Burnley, který skončil remízou, vydržel na hřišti jen poločas… I když hráli společně s Romelem Lukakem na hrotu.


A den před koncem roku 2017 zmizel ze soupisky úplně. Téměř bez vysvětlení. "Lukaku a Zlatan se mohou hrát vedle sebe znovu, ale uděláme to až budou oba ve špičkové formě. A to momentálně nejsou,“ sdělil José Mourinho.


Mezitím se v anglických bulvárních listech mluví o Zlatanově luxusním platu a brzkém konci v United. Ibrahimovič podle listu Daily Mail bere 220 tisíc liber týdně (cca 25 milionů korun měsíčně). Tolik nemá jistých ani Jaromír Jágr v Calgary za celou sezonu.


Jenže právě do zámoří se možná fotbalová ikona ze Švédska pomalu chystá. Smlouva končí Ibrahimovičovi po sezoně a zájem o jeho služby už projevil tým Los Angeles Galaxy.


Když ale Zlatan opravdu po sezoně odejde, bude se zřejmě muset smířit s tím, že ligovou trofej v Anglii, na rozdíl od těch z Itálie a Španělska nezíská.

ram TN.cz