Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 3. 2018
Hokej Slovenská extraliga

Zkrat bývalého hráče NHL: Bartoš vystartoval na sudího! VIDEO

Peter Bartoš
Zdroj: Profimedia

Hrál NHL, z mistrovství světa má doma stříbrnou medaili a k tomu pět titulů šampiona slovenské extraligy. I přes bohatou kariéru a mnoho zkušeností neudržel Peter Bartoš nervy na uzdě. Současný trenér Košic poté, co jeho tým ve čtvrtfinále vypadl s Bánskou Bystricí, vystartoval na hlavního rozhodčího. Klidnit ho museli ti čároví.

Košice, jeden z adeptů na zisk slovenského extraligového titulu, už má po sezoně. Ve čtvrtfinále nestačil na Bánskou Bystrici, které v rozhodujícím zápase podlehl 0:1 po prodloužení. A i když nešlo o zrovna vyrovnanou sérii (Bánská Bystrica vyhrála 4:1 na zápasy), bojovalo se do poslední chvíle.
 

 

S trochu předčasnou dovolenou se nemohl smířit jeden z asistentů košického celku Peter Bartoš. Bývalý zkušený borec, kterého si můžete pamatovat i z působení v extraligových Českých Budějovic, si šel vykřičet svou zlost na hlavního rozhodčího. Stalo se to při závěrečném podávání rukou. Situace mohla dopadnout i hůř, kdyby se za hlavního arbitra nepostavili čároví asistenti.

lju TN.cz