Aktualizováno 10.3. 2018 17:35
stream speciální zápas

ŽIVĚ z kabiny komentátorů: NHL přináší souboj Tampy a Montrealu

Filip Šedivý a Jozef Havrilla
Zdroj: Nova Sport
Filip Šedivý a Jozef Havrilla

Každou sobotu jsou fanoušci NHL zvyklí na hokejový zápas ve skvělém čase. K němu mají bonus v podobně živého přenosu z komentátorské kabiny. Mohou si ho vychutnat i dnes, kdy uvidí práci komentátorů Filipa Šedivého a Joža Havrilly při souboji Tampy Bay a Montrealu.

Týmy jdou do utkání v odlišném rozpoložení, Zatímco Tampa letos válí a díky několika trejdům už se i vyzbrojila na blížící se play off, Montreal pomalu začíná začíná spřádat plány na novou sezonu.


Však už vyměnil do Toronta Tomáše Plekance a aktuálně trenér Patrice Bergeron zkouší souhru nových formací. K dispozici není ani zraněný gólman Carey Price.


Tampě už dlouho chybí zraněný Ondřej Palát a tak jediným Čechem v týmu zůstal zadák Andrej Šustr. Tým Lightning se pyšní úžasnou ofenzivou, elitní formace nastupuje ve složení Stamkos – Johnson – Kučerov. Místo v sestavě si pomalu hledá J.T. Miller.


Zápas začíná v 19:00 na stanici Nova Sport 1. Tampa bude usilovat o páté vítězství v řadě, Montreal naopak bude chtít zastavit třízápasovou sérii proher.

ram TN.cz