Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 10. 2018
skončili! neskutečná troufalost

Židlí do hlavy! VIDEO ukazuje, jak ruští fotbalisté napadli úředníka

Alexander Kokorin
Zdroj: Profimedia / Twitter
Alexander Kokorin

Rusko stále řeší konflikt dvou členů ruské fotbalové reprezentace, kteří v baru napadli úředníka ministerstva dopravy. Na světě je už i video z bezpečnostních kamer, ze kterého je zřejmé, že Kokorin s Mamajevem muž udeřili židlí do hlavy.

Podle svědectví personálu měli být Alexandr Kokorin ze Zenitu Petrohrad a Pavel Mamajev z Krasnodaru hluční a muž, který seděl v rohu místnosti, je slovně umravňoval.To ale bylo pro fotbalové hvězdy příliš a rozhodly se, že troufalci odpoví po svém. Namířili si to ke stolu, kde seděl, častovali ho nadávkami, mířícími na jeho čínský původ a nakonec na něj hodili židli. Napadeným je vedoucí odboru automobilového a železničního inženýrství ruského ministerstva dopravy Denis Pak.

 

Alexander Kokorin přitom před pár dny hrál za Zenit Petrohrad i proti Slavii a zápas svým gólem rozhodl. Dost možná to ale byl jeho předposlední zápas. Po ligovém šlágru s Krasnodarem, za který dával Mamajev gól z penalty, totiž vyrazil se svým spoluhráčem z národního týmu a povedeným kumpánem za zádavou, která skončila zatčením.


Kokorin a Mamajev oné noci měli vedle incidentu v baru napadnout řidiče osobního auta. Momentálně jsou ve vyšetřovací vazbě a hrozí jim až pětileté vězení.

 

ram TN.cz