Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2017 17:02
fotbal konec spekulací

POTVRZENO: Trenér Jaroslav Šilhavý skončil v pražské Slavii!

Jaroslav Šilhavý
Zdroj: Profimedia

Stalo se to, co se už několik dní očekávalo. Až dnes SK Slavia Praha oficiálně odvolala trenéra Jaroslava Šilhavého. Na lavičce sešívaných skončili i jeho asistenti Jiří Chytrý a Milan Veselý.

„Jaroslavu Šilhavému patří obrovské poděkování za všechny úspěchy, kterých se Slavií dosáhl. Na loňský nečekaný titul nikdo z nás nezapomene podobně jako na neuvěřitelně dlouhou sérii zapasů bez porážky. Je a bude respektovanou osobností v historii Slavie,“ řekl pro klubový web šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

 

 

Pozice hlavního trenéra ve Slavii je tak volná. Podle zákulisních informací se jako nejpravděpodobnější nástupce Šilhavého jeví Jindřich Trpišovský z Liberce.

 

 

„Chceme posunovat Slavii k nejvyšším fotbalovým metám. Vyhodnocení podzimní sezony nám také ukazuje, že musíme provést více organizačních, procesních a personálních změn, které vytvoří kvalitativně lepší podmínky pro doplňování a činnost trenérů a celého A-týmu. Ten je nyní v rukou nového sportovního ředitele Jana Nezmara, který dostává pravomoc sestavit si tým sportovního úseku dle svého zvážení,” dodal Jaroslav Tvrdík.

mm, lju TN.cz