Fotbal Kuriózní vyrovnání

Zdržovat se nevyplácí! Brankář doplatil na neférové chování

Kuriózní situace v Argentině
Zdroj: YouTube.com

To se jen tak nevidí! V Argentině viděli diváci situaci, na kterou má kuráž málokterý rozhodčí. Odpískal nepřímý volný kop za zdržování brankáře a z toho Banfield v poslední minutě nastavení vyrovnal.

Rozhodčí v první argentinské lize mezi Belgranem a Banfieldem nastavil šest minut. A když pár sekund před koncem držel brankář domácích míč až příliš dlouho, nenapomenul ho, ale rovnou odpískal volný nepřímý kop a udělil mu žlutou kartu.

A dříve než stihl kdokoliv zareagovat a zasypat rozhodčího nadávkami, rozehráli hráči Banfieldu a střelou do prázdné brány vyrovnali na konečných 1:1. Nepomohly ani stížnosti, že brankář držel míč tak dlouho, protože mu protihráč nedovolil rozehrát, protože byl neustále u něj.