Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.5. 2018 09:32
fotbal strašná tragédie

Čontofalskému se zhroutil svět! Přišel o svého tříletého syna

Kamil Čontofalský
Zdroj: Profimedia

Rodinná tragédie postihla slovenského fotbalového brankáře Kamila Čontofalského. Bývalý brankář pražské Slavie nebo Bohemians, přišel minulý týden o svého syna Kamila. Byly mu pouhé tři roky!

Devětatřicetiletý rodák z Košic ukončil aktivní kariéru v roce 2015 od té doby si užíval spokojeného "fotbalového důchodu".

 

Bohužel minulý víkend došlo v jeho domě v Říčanech u Prahy, kde trávil společný čas i se svými dcerami z prvního manželství, k obrovské tragédii. Jen na chvíli ztratil svého tříletého syna z dohledu a on spadl do bazénu, kde se měl utopit. Takhle situaci popsal slovenský web sport24.sk.

 

14

GALERIE: Fotbalový brankář Kamil Čontofalský

Zdroj: Profimedia

Kamil Čontofalský

Hodnocení:

 

"Je mi strašně. Není mi vůbec dobře a nezlobte se, ale momentálně se k tomu nebudu vyjadřovat. Děkuji za pochopení," pověděl stejnému zdroji do telefonu Čontofalský.

 

Osudné chvíle popsal slovenským redaktorům i Čontofalského dobrý kamarád Radek, u kterého nyní bývalý brankář přebývá. "Kamil byl v ten den se svými dcerami, kterým se také věnoval. V té chvíli jedl salát a nějakým nedopatřením se to bohužel stalo. Je to obrovské neštěstí,“ uvedl přítel.

 

Z tragické události je pochopitelně v šoku celá rodina. Čontofalský má už dvě dcery z předchozího manželství, dvojčata Victorii a Valerii. Kromě nich má ještě desetiletou dceru Elizabeth. Všechny tři děti má s bývalou manželkou Vladimírou, se kterou se před sedmi lety rozvedli.

 

Se současnou manželkou Klárou měli svatbu před necelými čtyřmi lety na Floridě a s ní právě i vzpomínaného syna Kamila.

 

Okolnosti úmrtí vyšetřuje policie


Podrobné detaily zatím nejsou známé, ale případ zaznamenala už policie. "Můžeme potvrdit, že vyšetřujeme okolnosti úmrtí dítěte předškolního věku, ke kterému došlo v neděli 6. května v Říčanech u Prahy. Vzhledem k věku dítěte ale nemůžeme sdělit bližší informace," sdělila médiím policie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragédie dětské hvězdy Instagramu: Alby ( †3) si hrál s narozeninovým dárkem. Za pár minut byl mrtvý

mm TN.cz