Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2016 13:45
video neměli nárok

Postrach ragbyových hřišť! Malý klučina zaujal i tvrďáka Řepku

Tomáš Řepka a malý ragbista
Zdroj: youtube.com / isifa.com

Že je ragby sport pro tvrdé chlapy, je známá věc. Postavit na hlavu se to ale asi snaží jeden malý klučina z druhého konce světa. Podívejte se, jak hravě si dokázal poradit s bránícími protihráči.

V Austrálii je ragby velmi populární. Tamní reprezentace celkem pravidelně sbírá medaile na světových šampionátech, svoje nadšence má však tenhle sport už i mezi dětmi.
 

Reklama

Právě děcka si dala dostaveníčko v Canbeře, aby zde poměřila svoje síly. Ovšem velmi záhy se ukázalo, kdo jich má nejvíc.
 

Mezi partou dětí totiž doslova vyčníval jeden devítiletý klučina. Ten si na ragbyovém hřišti počínal, jako kdyby snad proti sobě neměl žádné protihráče. Při jeho důrazných průnicích od něj ostatní děti odlétávaly snadněji než kuželky od bowlingové koule.
 

Kompilace s jeho kousky se díky internetu rozšířila rychle po celém světě a dostala se i k Tomáši Řepkovi, někdejšímu říznému fotbalovému obránci pražské Sparty, West Hamu, Fiorentiny či české reprezentace. "Nikdo nemá šanci," okomentoval s úsměvem počínání malého ragbisty na své oficiální facebookové stránce.

Malý ragbista
Zdroj: Facebook official

A má pravdu, proti tomuhle klukovi si opravdu nikdo ani neškrtl... Však posuďte sami:

TN.cz
Reklama

 

Reklama