Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2017 10:50
Tenis Davis Cup

Zbláznil se? Neudržel nervy a napálil sudího do oka! VIDEO

Denis Shapovalov
Zdroj: Profimedia

Občas se stane, že sportovec neudrží nervy na uzdě a je z toho kolikrát pořádný malér. To zažil na Davis Cupu i kanadský tenista Denis Shapovalov. Jeho mladickou nezkušenost a nerozvážnost odnesl sudí na empiru Arnaud Gabas. Sedmnáctiletý talent ho trefil tvrdě a přímo do oka.

V zápase série Světové skupiny mezi Kanadou a Velkou Británií se stalo něco, co do sportu nepatří. Po dvou prohraných setech Denise Shapovalova přišla frustrace. Ta vyvrcholila tak, že Kanaďan trefil hlavního sudího do oka. Podle prvních reakcí omylem a jistě toho hned litoval. Platné mu však nebyly omluvy, litování ani nic jiného. Rodák z izraelského Tel-Avivu byl diskvalifikován.

 

 

Rozhodčího ihned začali ošetřovat, stačily však jen sáčky s ledem. Až postupně se mu pod okem začala vybarvovat pěkná modřina. Na internet se rychle dostalo video, kde je celý moment jasně viditelný. Kolega Shapovalova z kanadské reprezentace se ho zastal. "Každý mohl vidět, že to byla nehoda. Může se to stát komukoliv," napsal na svůj twitter Vasek Pospisil.

 

Vase Pospisil
Zdroj: Twitter

 

Rozhodčí se podrobil vyšetření v ottawské nemocnici a dle zpráv ze zahraničních zdrojů by nemělo jít o nic vážného. Teď ovšem na nějaký čas bude vypadat, jako po hospodské rvačce.

 

lju TN.cz