Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.11. 2016 13:49
Silný příběh Idol mu zachránil život

Zázrak: Chlapci pomohl z kómatu až gól Cristiana Ronalda! VIDEO

Cristiano Ronaldo a David Pawlaczyc
Zdroj: Instagram

Je to příběh, ze kterého mrazí, ale má šťastný konec! Poté, co teprve patnáctiletého Davida Pawlaczyce srazilo auto, zůstal několik měsíců v kómatu. Lékaři ho z něj nemohli probudit a tak musel přijít na řadu zázrak, který se opravdu stal. Rodiče Davidovi pouštěli každý zápas jeho oblíbeného Realu Madrid. Jakmile v jednom z nich vstřelil gól Cristiano Ronaldo, mladík se probudil.

David Pawlaczyc si vyjel v roce 2013 na výlet na kole. Během jízdy ho však srazil bezohledný řidič, kvůli kterému zůstal měsíce v kómatu. Na klinice sice dostával tu nejlepší péči, ale doktorům se ho dlouhý čas nedařilo probudit. Jeho rodiče proto zkusili experiment. V pokoji mu pouštěli každý zápas jeho oblíbenců z Realu Madrid. Poté, co Cristiano Ronaldo skóroval, patnáctiletý chlapec se z ničehož nic probudil.

 

 


Skvělá zpráva i celý příběh se dostal k samotnému Ronaldovi. Portugalská hvězda se rozhodla, že uzdraveného Davida navštíví osobně. "Jsem rád, že se cítí dobře. Je zdravý a je to s ním stále lepší," řekl Ronaldo.

 

 

Nejen, že mladého Poláka Cristiano Ronaldo objal a povídal si s ním, ale také mu věnoval spoustu dárku a pozval ho jako zvláštního hosta na utkání Ligy mistrů mezi Legií Varšava a Realem Madrid.
 

 

lju TN.cz