Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.12. 2017 14:43
foto setkání s parťákem

Zážitek na celý život? Dva kluci ze Slavie mají fotky s Ronaldem!

Cristiano Ronaldo a Francisco a Bernardo Gomesovi
Zdroj: Instagram
Cristiano Ronaldo a Francisco a Bernardo Gomesovi

Já a Cristiano Ronaldo? Po takové fotce možná touží každý malý fotbalista. Bráchům, kteří kopou za mládežnické týmy Slavie se sen splnil. Jejich táta se totiž s největší fotbalovou celebritou současnosti dobře zná!

Francisco a Bernardo Gomesovi jsou dvojčata a jejich táta se nosí dres s číslem 7 a na zádech jmenovku Danny. To je vysvětlení!


A když skončila v české lize podzimní část sezony, vyrazila celá rodina na chvíli zase za teplem. Den po oslavách 125 let výročí založení Slavie nasedli do letadla společnosti Emirates a přistáli rovnou v Abu Dhabí.

Francisco a Bernardo Gomesovi
Zdroj: Instagram Francisco a Bernardo Gomesovi

Důvod? Příjemná dovolená a navíc finále mistrovství světa klubů, kde hraje i Real Madrid.


Pak už stačilo zavolat jen bývalému parťákovi z nároďáku a zastavit se se syny na kus řeči. Francisco a Bernardo pak zapózovali pro tátu, který se snímkem pochlubil na svém instagramu. Fotka rozhodně bude zaknihovaná v rodinné kronice. „Děkuji Ti, příteli! Děti jsou šťastné! Jsou nejlepší na světě a navíc jsou to mé dvě hvězdy!“ napsal záložník pražské Slavie na svůj instagram.


Jestli Danny a Cristiano měli čas pokecat i o životě v Praze a fotbalu v Edenu se asi nedozvíme. Jedno je ale jisté, portugalská rodinka bude ve finále mistrovství světa klubů fandit Realu Madrid.
 

 

ram TN.cz