Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.8. 2016 13:45
zlobivé dítě nedá si pokoj

Balotelli dál padá ke dnu. Nikdo ho nechce, místo tréninku kouří

Mario Balotelli
Zdroj: profimedia.cz
Mario Balotelli

Zlobivé dítě světového fotbalu Mario Balotelli znovu zaplňuje přední strany novin. Tenhle vyhaslý talent momentálně hledá nové působiště. Místo tvrdého tréninku ale dovolenkuje u Janova a užívá si. Nedávno byl opět vyfocen s cigaretou v ruce.

Balotellimu byla předpovídána velká budoucnost. Dostal od boha jeden velký dárek a to fotbalový talent. Jenže on je spíš na legrácky.Už v dobách, kdy válel za Manchester City, házel po spoluhráčích šipky ze svého pokoje, dokonce si v bytě zapálil ohňostroj. Za den také zničil jedno z nejdražších aut na světě, cigareta v puse bývalého italského reprezentanta pouze potvrzuje jeho hloupost a mrhání fotbalového talentu.

Mario Balotelli
Zdroj: profimedia.cz Mario Balotelli


Balotelli je stále hráčem anglického Liverpoolu, bylo mu ale jasně řečeno, že v plánech kouče Kloppa nemá co dělat. Nechce ho už ani AC Milán, ve kterém dva roky hostoval. Byl spojován také s Besiktasem. Kouč tureckého velikáns ale spekulace hodně rychle utnul. „Nechci ho, nikdy jsem o něm neslyšel nic pozitivního,“ nechal se slyšet Senol Gunes.Uvidíme, kam jeho další kroky povedou. Pokují po něm Sampdorie Janov s novou posilou Patrikem Schickem, Ajax s Václavem Černým. V úvahu připadá i návrat do Interu Milán. Jedno je ale jasné. Kam hluboko až může spadnout hráč, kterému bylo v 18 letech předpovídáno ovládnutí ankety o Zlatý míč?

med TN.cz