Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2017 12:09
video boxerská slavnost

Kličko zhubnul! Prozradil ale, proč se Joshuy vůbec nebojí!

Zdroj: Nova Sport

Očekávaný souboj Vladimira Klička s Anthonym Joshuou se blíží. Boxeři, kteří se utkají už zítra v ostře sledovaném duelu v Londýně před 90 tisíci fanoušky, už za sebou mají i vážení.

A bylo při něm opravdu rušno, i když narozdíl od jiných kontroverzních duelů nepadaly žádné nadávky nebo urážky. Je znát, že Joshua a Kličko k sobě chovají respekt.


Favoritem jednoho z největších zápasů v historii je Joshua, který při vážení ukázal své svaly. Právě fyzické předpoklady a věk, vždyť Joshua je o 14 let mladší než kličko, dělají z Brita favorita.


Mimochodem, Joshua na vážení přišel s rekordní vahou své kariéry: 113,4 kg! A Kličko? Ten potvrdil už to, co naznačily středeční otevřené tréninky, kde se prezentoval rychlostí a pohybem na nohou. Váha mu ukázala 109 kg, nejméně za posledních osm let!


Ale ani Kličko ale není žádný střízlík, spíš naopak. Kličko mluví o tom, že je sice starší, ale na druhou stranu i zkušenější a ví, jak na Joshuu.

 


„Před lety jsem s ním trénoval. A hodně mi to dalo. Vím co, od něho můžu čekat,"
říká ukrajinský borec.


Ve Wembley to každopádně bude boxerská show jako hrom. A vy můžete být u toho. Celý boxerský galavečer vysílá v sobotu od 19 hodin Nova Sport 1 a Voyo.

ram TN.cz
Reklama

 

Reklama