Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.8. 2015 14:08
nová smlouva chtějí slušného hráče

Zákaz kouření i šílených účesů. Zkrotí AC Milán Balotelliho?

Mario Balotelli
Zdroj: profimedia.cz
Mario Balotelli

Mario Balotelli bude muset po svém návratu do AC Milán sekat latinu. Nic jiného mu ani nezbude, protože vedení italského klubu zaneslo do smlouvy i speciální klauzuli. Ta kontroverznímu útočníkovi zakazuje například extravagantní účesy a oblékání.

Balotelli navíc bude muset omezit kouření, konzumaci alkoholu a návštěvy nočních klubů. Klub bude navíc sledovat všechny Balotelliho příspěvky na sociálních sítích.


Podobná pravidla platí i v italských vzdušných silách, kde se nechal ředitel milánského AC Andriano Galliani při přípravě smlouvy se staronovou posilou inspirovat. A těžko se mu divit.


17

GALERIE: Mario Balotelli

Zdroj: profimedia.cz

Mario Balotelli

Hodnocení:


Už při svém prvním angažmá v Miláně na sebe upoutal pozornost třeba v televizním rozhovoru, během kterého vztekle vynadal moderátorovi a zahodil mikrofon. Ani na hřišti se vždy nechoval jako beránek. Za chování si dvakrát odpykal třízápasový trest.


To ovšem není nic ve srovnání s tím, co 25letý forvard předváděl v Manchesteru City. Známý je hlavně konflikt s tehdejším koučem Robertem Mancinim a incident z roku 2011. Tehdy si podpálil vlastní dům poté, co v koupelně s kamarády odpalovali ohňostroj.


TN.cz