Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 7. 2018
Fotbal Světová hvězda

Zájem slavného klubu o Ronalda: Nejde o PSG ani United!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo se včera rozloučil s mistrovstvím světa. Portugalsko nestačilo na Uruguay a v osmifinále tak skončilo. Hvězdný útočník tak má čas na to, aby řešil svou nejasnou budoucnost. On sám totiž přiznal, že v Realu Madrid nejspíš pokračovat nebude. Zájem o něj je však veliký a ten vůbec největší má jeden slavný klub z Itálie.

Podle italského deníku Tuttosport má o Cristiana Ronalda velký zájem Juventus Turín, tedy úřadující italský mistr. Není to prý žádná spekulace, ale jistá informace. Zmíněný deník tomuto tématu věnoval dokonce titulní stranu.

 

 

Třiatřicetiletý střelec působí v Realu Madrid od roku 2009. Po letošním vítězství titulu v Lize mistrů, který byl pro Ronalda už pátý, naznačil, že by se chtěl v kariéře vydat jinou cestou. "Teď si chci užít trofej (z Ligy mistrů) a v příštích dnech dám odpověď fanouškům. Bylo opravdu krásné hrát za Madrid," řekl Ronaldo na konci května.

 

 

Spekulovalo se o tom, že by se mohl vrátit do Manchesteru United, se kterým vyhrál 3x Premier League a mimo jiné i jeden z pěti zmíněných titulů v Lize mistrů. Případně se mluvilo o přestupu do Paris Saint-Germain.

lju TN.cz