Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 5. 2018
Tenistka Rozmlácený umpire

Zahraniční média píší o Plíškové: Frustrovaná hvězda a její brutality!

Karolína Plíšková
Zdroj: Profimedia

Rozzuřená, ukřivděná nebo smyslu zbavená tenisová hvězda! Takhle se mluví o české tenisce Karolíně Plíškové, která po včerejším prohraném zápase vzteky rozbila rozhodčí umpire. Jak řeší její výstup zahraniční média? Podívejte se v tomto článku.

Ani zahraničním médiím nemohlo uniknout to, co předvedla na kurtu Karolína Plíšková. Ta nezvládla včerejší křivdu rozhodčích v zápase s Marií Sakkariovou. Ve třetím setu za stavu 5:5 (40:40), kdy Karolína zahrála smeč přímo na lajnu. Čárová rozhodčí ale zahlásila aut, což se pochopitelně nelíbilo české hráče, která požádala rozhodčí o kontrolu. Ta ale se slovy, že míček nemůže najít, zahlásila také aut, což českou hráčku vytočilo natolik, že po zápase vzteky rozbila raketu o umpire.

 

 

Britský list Daily Mail se Plíškové zastává. Píše, že její chování bylo oprávněné. The Guardian společně s Telegraph a novozélandským Struff Sport popisují českou jedničku naopak za zuřivou a frustrovanou tenistku, která své emoce nedokáže krotit. Internetový portál Yahoo dokonce popsal chování Plíškové jako brutální.

 

16

GALERIE: Zahraniční média píší o Karolíně Plíškové

Zdroj: Yahoo! Homes

Yahoo označilo chování Plíškové za brutální

Hodnocení:

 

Zajímavostí je, že si nikdo moc nevšímá chování trenéra Krupy, který svým gestem na sebe také výrazně upozornil. Zatímco českým médiím jeho zdvižený prostředníček na kameru neunikl, v zahraničí možná tak pozorní nebyli. Pokud se o tom psalo, tak nejčastěji zaznělo: "šokující chování trenéra Krupy".

lju TN.cz