Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 1. 2018
Tragédie Nikdo to nechápe

Záhadná smrt fotbalisty: Čekala ho nadějná kariéra, přesto se zabil! 

Tyler Hilinski
Zdroj: Profimedia
Tyler Hilinski

V zámoří jsou nejen fanoušci amerického fotbalu v šoku. Tamní média informují o smrti Tylera Hilinského. Teprve jednadvacetiletý talent byl nalezen mrtvý ve svém bytě. Pravděpodobně si vzal život dobrovolně. Nikdo však nechápe, jaký k tomu mohl mít důvod.

Celou kariéru měl teprve před sebou, odborníci mu předpovídali velkou budoucnost. Hráč amerického fotbalu Tyler Hilinski je však po smrti. Zemřel v pouhých 21 letech. „Jsme hluboce zarmouceni z toho, že jsme dostali zprávu o Tylerově smrti,“ uvedl v prohlášení Mike Leach z týmu Washington State University Cougars, za který Hilinski hrál.

 

Tweet
Zdroj: Twitter

 

Nikdo si neumí vysvětlit, proč by si vzal život (pokud šlo o sebevraždu). Celý případ vyšetřuje policie, která určí závěry. Vše ale poukazuje na to, že si Hilinski vzal život dobrovolně. „Tyler byl ohromný člověk, skvělý přítel a týmový hráč. Bude nám velmi chybět,“ řekl novinářům ředitel univerzity ve Washingtonu John Johnson.

 

 

Tyler Hilinski se narodil 26. května 1996. Má staršího a mladšího bratra – oba hrají americký fotbal. Hilinski byl nalezen mrtvý ve svém bytě 16. ledna. Spoluhráči ho hledali poté, co se neobjevil na tréninku. Podle dostupných informací amerických médií se měl zastřelit. Vedle jeho těla byla prý nalezena puška.

lju TN.cz