video normálně odešli

Záhada v bundeslize: Rozhodčí odešli uprostřed zápasu do šaten!

Bundesliga
Zdroj: Twitter

Svědky nevídané záležitosti byli diváci v německé bundeslize. V zápase mezi domácím Leverkusenem a hostujícím Dortmundem, přerušili rozhodčí v 65. minutě hru a odešli do šaten. Posléze je následovali hráči obou celků. Po zhruba desetiminutové pauze se všichni společně vrátili a zápas se dohrál.

Za odchodem rozhodčích měl být údajně trenér domácího celku Robert Schmidt, který na výzvu sudího Felixe Zwayera neopustil hrací plochu.

Zruba v 65. minutě zápasu, když Leverkusen prohrával 0:1, se trojice rozhodčích sebrala a odpochodovala ze hřistě do útrob stadionu. Po chvíli je následovali i hráči obou celků.

Trvalo to asi deset minut, než se všichni zůčastnění dohodli a zápas se pak mohl dohrát. S největší pravděpodobností se však bude neobvyklá situace ještě řešit u disciplinární komise.