Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.8. 2015 10:26
trable další neúspěch

Záhada okolo zdraví Kvitové: směje se, ale nevyhrála už 49 dnů

Petra Kvitová
Zdroj: Twitter
Petra Kvitová
Témata:

Petra Kvitová nemůže hrát naplno, sdělili světu před pár dny lékaři. Wimbledonská vítězka z roku 2013 totiž podle nich prodělala na jaře mononukleózu a organismus se musí z nepříjemné nemoci zotavit. A tak i když česká tenisová jednička hraje, tak prohrává.

Petra Kvitová si v Cincinnatti připsala další neúspěch. V Torontu před týdnem vypadla už v prvním kole s Victorií Azarenkovou, když uhrála jen 5 gamů. Nyní s Francouzkou Garciovou svedla před poloprázdnými tribunami třísetovou bitvu, leč neúspěšně. Posledním vítězným utkáním české tenistky tak zůstává souboj s Kurumi Naraovou ve Wimbledonu. Kvitová už 49 dnů na okruhu WTA nezvítězila...


Caroline Garciové se navíc podařila odveta za Fed Cup, v dubnu totiž s Petrou Kvitovou v Ostravě prohrála jasně ve dvou setech. 


PSALI JSME


Když před týdnem Kvitová oznamovala světu své zdravotní trable, bylo zřejmé, že něco není úplně v pořádku.


„Petra má povolení hrát, je ale pod stálým lékařským dohledem,“ vysvětloval její mluvčí Karel Tejkal. Kvitová podle ně měla podstoupit i odpovídající léčbu. „Její doba se nedá odhadnout,“ doplnil Tejkal.


110

GALERIE: Hokejovo-tenisové exhibice v Kanadě

Zdroj: Profimedia

Exhibice tenistů v Montrealu a Quebeku - 6

Hodnocení:


 

Petra Kvitová sice rozdává úsměvy na všechny strany. V Kanadě si zahrála na tenisovém kurtu hokej a náramně se bavila. Nyní v Cincinnati ochotně podepisovala plakáty na autogramiádě. Je ale otázkou, zda by měla vůbec nastupovat do zápasů, pokud nemůže hrát naplno.

ram TN.cz