Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.5. 2017 19:27
cizinec kauza letná

Sparta zřejmě našla trenéra: Radu má vystřídat Ital Stramaccioni!

Andrea Stramaccioni
Zdroj: Profimedia
Andrea Stramaccioni

Fotbalová Sparta má zřejmě jasno o nástupci Petra Rady. Od nové sezony by měl tým z Letné vést Ital Andrea Stramaccioni, který v minulosti trénoval i Inter Milán, Udinese nebo Panathinaikos Atény. Informuje o tom web Deníku Sport.

Podle blogu Gianluca Di Marzia je pro italského odborníka připravena dvouletá smlouva s platem 1,5 milionu euro za sezonu. Jedenačtyřicetiletý Ital měl podle jeho zpráv už vypovědět smlouvu v Panathinaikosu Atény a dohodnout se na Letné.
 

Stramaccioni by také měl mít volnou ruku při výběru posil a přivést si šest nových spolupracovníků. Jedním z nich má být bývalý italský reprezentant a následně Stramaccioniho asistent v Panathinaikosu Roberto Muzzi.


Sparta přesto příchod nového trenéra ještě nepotvrdila. "Situaci kolem trenérů nebudeme komentovat," řekl ČTK mluvčí Sparty Ondřej Kasík.
 

Jednačtyřicetiletý Stramaccioni by se měl stát pátým trenérem Sparty za poslední rok. V sobotním závěrečném utkání sezony na Slovácku ještě povede tým Petr Rada, který na lavičku Sparty usedl v březnu.
 

čtk TN.cz