Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 7. 2015
co se děje? největší eso nepotřebují

Záhada jménem Baroš: Je zdravý, ale trenér ho nechal doma

Milan Baroš
Zdroj: Profimedia
Milan Baroš

Mladá Boleslav má před sebou těžkou misi. V Norsku musí otáčet nepříznivý výsledek, aby zůstala v pohárové Evropě. Jenže ta největší hvězda zůstala doma. I když by měl být Milan Baroš podle vyjádření klubu zdravý.

Středočeši před týdnem doma nezvládli zápas s Strömsgodsetem, prohráli 1:2 a jsou na pokraji bleskového vyřazení. Kterýkoliv jiný tým by sebou vzal to nejlepší, co má, včetně největších opor. Jenže ta nejvýraznější persona jakoby byla nepotřebná. Milana Baroše nechal trenér Karel Jarolím doma.


„Milan je zdravotně stoprocentně v pořádku. Trenér Jarolím rozhoduje o tom, kdo pocestuje a rozhodl, že Milan nepoletí,“ potvrdil ve středu po ránu šéf tiskové komunikace Jiří Koros.


Děje se tedy něco mezi Jarolímem a Barošem? Vyhýbavě odpověděl bývalý reprezentant i na otázku, zda se objeví o víkendu v lize. „Ještě nevím, jestli nastoupím. Domluvím se s trenérem,“ pokrčil rameny Baroš.


Sám pak dodal trochu nejasností i do zpráv o svém zdravotním stavu. „Měl jsem lehký zánět v achilovce. Já potřebuju trénovat a ne sedět v letadle a cestovat,“ řekl. „Klukům jsem samozřejmě popřál hodně štěstí a věřím, že to otočí a postoupí,“ připojil. Platný by byl ale i jako morální podpora.

isport TN.cz

To nejlepší z iSport.cz