Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 9. 2018
kauza ledecká spor se svazem

Důležitá schůzka skončila a výsledek? Asi vás to nepřekvapí

Zdroj: TN.cz

Ve čtvrtek dopoledne se konala ostře sledovaná schůžka mezi Svazem lyžařů České republiky a agenturou Sport Invest, která Ester Ledeckou zastupuje. Obě strany se shodly, že dnešní vzájemné jednání nebudou komentovat, dokud se spor nevyřeší.

V posledních dnech bylo jednání obou stran pořádně vyhrocené. Svaz hrozil, že dvojnásobné olympijské vítězce zakáže závodit a její otec Janek zase vyzval šéfa svazu k rezignaci, nebo spáchání harakiri.
 


 

Dnes dopoledne proto proběhla schůzka, ale z ní se toho český fanoušek příliš nedozví, protože obě strany se dohodly, že budou mlčet.
 


 

"Po dnešním setkání se zástupci agentury Sport Invest se Svaz lyžařů rozhodl, že nebude do ukončení jednání podávat žádné informace médiím. Pevně doufáme v to, že dospějeme k oboustranné dohodě, nicméně jednání stále pokračují," uvedl v tiskové zprávě mluvčí SLČR Tomáš Haisl.

 

A co na to Ester? Tady si zatím ze všeho alespoň dělá legraci na svém facebooku, kde se společně s fanoušky baví nad povedenou koláží na kterou se můžete podívat ZDE.

mm TN.cz